paktofonikas1987

Najlepsze horrory

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Jakie uważacie za najlepsze? Moi faworyci to 2x klatwa(japońska), ring (tylko made in Japan), Omen (stary), egzorcysta (z 1973), shutter (widmo - wersja z tajlandii).

Jeszcze niby dobry jest To! i egzorcyzmy emili rose. Aktualnie rozglądam się skad skołować Lśnienie z nickolsonem do obejrzenia.

Macie jakies ciekawe propozycje do filmoteki?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszce ciekawy jest Koszmar z ulicy wiązów i piatek 13.

@pawel6485 - obejrzyj coś z tego co podałem to zobaczysz co to jest prawdziwy horror ;)Najlepiej ogladaj sam w ciemym pokoju ze sluchawkami na uszach. Wrażenie murowane ;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Wiesz Ogladałem wszystkie filmy które podałes oprócz "egzorcyzmy emili rose" Niepowiem Fajne Filmiki ale jednak Mi przypadły bardziej do gustu te 2 wymienione w moim poprzednim poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Jak dla mnie ciekawymi horrorami jest 5 części piły (Saw) , Cykl filmów o sadyście który torturuje , zabija ludzi , prowadzi tzw "grę" której wygraną stanowi ludzkie życie, z każdą częścią dowiadujemy się o przeszłości głównej postaci "pana układanki" jigsaw'a


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie droga bez powrotu to nie horror. Tam tylko sieczka, zadnego strachu. W wzgórza maja oczy tez nie ma sie czego za bardzo bac a o to chyba chodzi w horrorze.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimladentoja   
Gość bimladentoja

Mój faworyt hanibal lekter czy coś takiego,i moja teściowa-mogę zapodać zdjęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

My dziś na godzinie wychowawczej oglądaliśmy "Lęk"


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Oszukac przeznaczenie 3 i nieodebrane połączenie. Jeszcze taki w miare to Hostel ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

"Klątwy" obejrzałem 3 części (ostatnia niestety już tylko powiela konwencje) - pierwsze 2 niezapomniane wrażenia ;) "Egzorcyzmy Emilly Rose" oglądałem ok. 2 w nocy, nie mogłem zasnąć od razu ok. 3 godziny opadła klapa od deski klozetowej w łazience... kto oglądał to wie o co chodzi ;) Spociłem się trochę, a co najmniej czułem się nieswojo...


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Klątwy" obejrzałem 3 części (ostatnia niestety już tylko powiela konwencje) - pierwsze 2 niezapomniane wrażenia ;) "Egzorcyzmy Emilly Rose" oglądałem ok. 2 w nocy, nie mogłem zasnąć od razu ok. 3 godziny opadła klapa od deski klozetowej w łazience... kto oglądał to wie o co chodzi ;) Spociłem się trochę, a co najmniej czułem się nieswojo...

 

Japonska wersje klatwy ogladales czy amerykanska ?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Haloween wskrzeszenie. Świt żywych trupów Resident evil


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mwmati    0

Jak dla mnie: wszystkie części "Smakosza", "Wzgórza mają oczy" (również obydwa odcinki), "Teksańska masakra piłą mechaniczną", "Gorączka sobotniej nocy",i oczywiście "Straszny Film" <_< <żart> i jeszcze kilka ale nie pamiętam tytułów xD jak znajdę płytki to dopiszę :P PS.mogłem przekręcic niektóre tytuły więc jak co to mnie poprawcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorączka sobotniej nocy? Chyba coś pomyliłeś.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj