Skocz do zawartości

Zdjęcie

Amortyzacja przedniej osi TLS

82 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2011 - 22:34

Amortyzacja przedniej osi TLS @brzozak2 wbrew pozorom takie coś występuje. Dodany obrazek Fendt nazywa to stabilizacją czy czymś takim. Dodany obrazek Uzasadniali stosowanie tego tym, że przy niezależne amortyzacji na zakrętach znacznie zmienia się rozkład obciążenia. Nie chce mi się szukać, ale o ile pamiętam to układ wiązał to ze skrętem kół. W jednym z numerów RPT o tym pisali bodaj...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Amortyzacja przedniej osi TLS Dzisiaj, 07:10
  •  

#62 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 luty 2011 - 22:44

Amortyzacja przedniej osi TLS no wiadomo, ze nacisk na zewnetrzne kolo jest wiekszy, a przy niezaleznej amortyzacji tymbardziej, widocznie wykorzystali plyn w amortyzatorach do przeniesienia czesci obciazenia na drugie kolo, ale raczej wydaje mi sie, ze ze wzgledu na nosnosc opon, a nie warunki ruchu.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#63 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2011 - 10:30

Amortyzacja przedniej osi TLS Czy warto inwestować w TLS w serii 6000 wersja biedniejsza ( nie premium)?.

#64 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2011 - 11:02

Amortyzacja przedniej osi TLS Jak ciągnik do typowego gosp. mlecznego to warto. Dodany obrazek Widziałem, już JD Comfort z profi oponami i dużą liczbą opcji bez TLS. Dodany obrazek

#65 Share cober

cober

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 07:27

Amortyzacja przedniej osi TLS Na początku chciałem sie przywitać ze wszystkimi. Jestem tutaj od niedawna.

Odgrzeje kotleta.

Panowie czy nie bedzie problemu jak do JD 6230 Premium z 2006r z TLS założe ładowacz? Jak sie ma TLS do ładowacza? Podobno w tym modelu nie ma mozliwości blokowania TLSa.

#66 Share ziomek2214

ziomek2214

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 11:22

Amortyzacja przedniej osi TLS Z tego co wiem to modele 6030 zaczeto produkowac pod koniec 2007 roku.

#67 Share cober

cober

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 14:00

Amortyzacja przedniej osi TLS Przepraszam za pomyłkę. Jest to 6320 Premium z TLS.

Czy instalacja ładowacza jest możliwa? Czy miekka oś nie przeszkadza w pracy ładowaczem? Chyba ze jest blokowana ( ale z tego co sie orientowałem to chyba nie)

#68 Share Jarecki21

Jarecki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisany 08 luty 2013 - 06:46

Amortyzacja przedniej osi TLS Czy to prawda, że w 8x30 w ILS urywa się jakiś sworzeń przednim wahaczu i traktor pada na twarz?

#69 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4291 postów

Napisany 11 luty 2013 - 22:35

Amortyzacja przedniej osi TLS też słyszałem, iż użytkownik zostawił chłodnicę na bruździe, ale to raczej żarty konkurencji

#70 Share Jarecki21

Jarecki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisany 12 luty 2013 - 21:27

Amortyzacja przedniej osi TLS To nie żarty, tylko tak było. Było to spowodowane tym, że w pewnych seriach ciągników awarii ulegały sfery z gazem w wyniku czego zawieszenia stawało się sztywne. Wówczas po jakimś czasie dochodziło do ścięcia sworznia mocującego zawieszenie i awarii. Usterka objęta była programem naprawczym JD, ale podobno nie wszyscy dealerzy to wykonali.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share mariusz197

mariusz197

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 10:40

Amortyzacja przedniej osi TLS Mam JD6330 tls z turem i chodzi bez problemu co prawda jak bierzesz cos cieszkiego to ciognik przysiada na przodku ,ale nic wiecej ,problemow nie ma trzeba do tego sie przyzwyczaic

#72 Share paawlik227

paawlik227

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 10:57

Amortyzacja przedniej osi TLS Witam. A jak jest z trwałoscia i awaryjnoscia tej osi??? bo ładnie pieknie wygodnie komfortowo jest a ile czasu ona pracuje bezawaryjnie 1000 h pracy 5000-10000 h ?

Edytowany przez paawlik227, 28 kwiecień 2013 - 10:58.

#73 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 22 maj 2013 - 14:00

Amortyzacja przedniej osi TLS Czy ktoś zna najnowsze ceny przedniej osi amortyzowanej?

#74 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 22 maj 2013 - 20:24

Amortyzacja przedniej osi TLS TLS do 6030 Comfort to kosz rzędu 17tys brutto i chyba dodatkowo trzeba dopłacić ok 8tys zł za PQ 24x24.

#75 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 24 maj 2013 - 11:40

Amortyzacja przedniej osi TLS Oj to drogo to wszystko wychodzi, właśnie rozmyślam do 6130. Ale najbardziej psuje chęć dopłata przymusowa za skrzynie lepszą. Szkoda że w najtańszej skrzyni nie można tej osi.

#76 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 24 maj 2013 - 19:34

Amortyzacja przedniej osi TLS Jak byś coś jeszcze chciał do 6130 to powiedz, bo mam konfiguracje na dosyć ładne wyposażenie.

#77 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 25 maj 2013 - 11:59

Amortyzacja przedniej osi TLS Jaki konfiguracje? Napisz na PW.

#78 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 26 maj 2013 - 16:47

Amortyzacja przedniej osi TLS https://configurator...re.com/germany/ ceny katalogowe w euro.

#79 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 29 maj 2013 - 16:56

Amortyzacja przedniej osi TLS Napisz mi na PW jak to wszystko rozumieć, czy na tej stronie aby się można pobawić specyfikacją czy można kupić ciągnik. To są ceny podane netto czy brutto?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 29 maj 2013 - 21:31

Amortyzacja przedniej osi TLS Co do tego konfiguratora JD to ceny są podane w euro i po przeliczeniu na zł wychodzi że są to ceny brutto katalogowe, czyli jeszcze przed sporymi rabatami.
Konfigurator służy głównie do przejrzenia dostępnego wyposażenia i jego orientacyjnej ceny. Jak chcesz kupować, kontaktuj się z dealerem bo nikt przez internet Ci ciągnika nie sprzeda.

Po wybraniu modelu ciągnika czy maszyny mamy otwartą zakładkę "Produkt zusammenstellen" gdzie mamy I część konfiguracji, następnie klikamy na "Zusatzausstattung auswählen" i mamy dalsze drobiazgi. Cena wyświetla się po prawej stronie.

Dodaj odpowiedź