Skocz do zawartości

Zdjęcie

Amortyzacja przedniej osi TLS

82 odpowiedzi na ten temat

#21 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 18 maj 2010 - 18:46

Amortyzacja przedniej osi TLS Tak wersja Premium TLS to inaczej Premium ze standardowo założoną miękką ośką.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Amortyzacja przedniej osi TLS Dzisiaj, 11:31
  •  

#22 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 18 maj 2010 - 21:30

Amortyzacja przedniej osi TLS czyli rolników robia w bambuko i tyle :rolleyes: bo też uważnie przeczytałem i zadałem sobie pytanie od kiedy premi nie ma tls w standardzie :D

#23 Share marekgizio

marekgizio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 694 postów

Napisany 18 maj 2010 - 22:05

Amortyzacja przedniej osi TLS Chyba nigdy nie był TLS w standardzie.
Premium nie oznacza ze jest wszystko, poprostu jest trochę wiecej ale nadal jest dużo do dobrania. Dużo osób myśli że jak kupują premium to juz wszystko mają w standardzie, a tak naprawdę do prawie goły ciągnik (biorąc pod uwagę co moża dokupić z miękką osią, kabiną, fotelem, szerszymi oponami, przednim tuzem, wydajniejszą pompą hhydrauliki, większą liczba wyjść, elektrohydraulicznymi zaworami, cztero słupkową kabina, większym bakiem paliwa, bezstopniową skrzynia biegów i tak dalej i tak dalej i tak dalej.

#24 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo itp.

Napisany 18 maj 2010 - 22:05

Amortyzacja przedniej osi TLS bo nie ma tls w standardzie ...
przeczytaj to jeszcze raz ale bardziej uważnie :rolleyes:

to do @ krycha094 żeby nie było :D

#25 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 18 maj 2010 - 22:14

Amortyzacja przedniej osi TLS wiem że w premium nie ma wszystkiego zwłaszcza w pl takie golasy ale myślałem że tls to juz standart w premium wiem że w comforcie za dopłata masz :rolleyes:

edit:patrzę na specyfikacje premium i wychodzi mi że tls jest standardową osią montowana w premium :D

#26 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2010 - 06:07

Amortyzacja przedniej osi TLS Nie robią rolników w bambuko, bo normalnie TLS kosztował około 3k €.

#27 Share adamj24

adamj24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Zainteresowania:Prawo, finanse, dobre wino i trochę rolnictwo

Napisany 19 maj 2010 - 09:42

Amortyzacja przedniej osi TLS A Ja uważam, że robią w bambuko, reklama mówi wyraźnie promocja TLS za 10 Euro więc dzwonię do nich i mówię, że chcę do mojego jelonka TLS-a za 10 Euro a oni mi każą kupić cały ciągnik seria 6000 i wyżej i do tego w wersji Premium. A Ja chcę tylko TLS-a za 10 Euro nie potrzebuję całego ciągnika. Reklama nic nie mówi, że mam kupować ciągnik tylko, że jest promocja na TLS-y. Więc kto tu z kogo robi idiotów.

#28 Share marekgizio

marekgizio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 694 postów

Napisany 19 maj 2010 - 11:09

Amortyzacja przedniej osi TLS Niewiem czy jesteś bardziej cwany czy bezczelny.
Każdy normalny wie że nie sparzedaja samych TLSów tylko można za niewielką dopłata teraz kupic razem z ciągnikiem, jakbyś do mnie dzwonił i cwaniakował ze chcesz sam TSL to pewnie bym cię nagrał i puścił na Youtube żeby wszyscy mieli z ciebie polewkę.

Cytat z storny JD
,,Teraz możesz tę opcję zamówić za jedyne 10 Euro z nowym ciągnikiem z serii 6030 Premium, 7030 Premium lub 7030.''

http://www.deere.pl/.../promo_tls.html

#29 Share adamj24

adamj24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 19 maj 2010 - 13:09

Amortyzacja przedniej osi TLS Każdy normalny wie, że sprzedają same TLS-y jak chcesz to Ci udowodnię i zamówię sam TLS- do mojego jelonka a ty za niego zapłacisz i otrzymasz fakturę na sam TLS- więc nie mów, że nie można kupić samego TLS-a. Nie cwaniakuje tylko nie lubię durnych reklam wprowadzających ludzi w błąd, z gwiazdkami itd. W reklamach zamieszczanych w czasopismach rolniczych jest zapis „Promocja obejmuje ciągniki JD seri 6030 premium,7030 Premium i 7030” nigdzie nie napisano, że dotyczy to zamówień na nowy ciągnik, równie dobrze mogę to rozumieć, że sprzedają w promocji TLS-a do takich właśnie ciągników. W końcu może faktycznie szarpneli się na te swoje 10 lecie i dla swoich klientów mają super promocję. Moim zdaniem z tą promocją jest podobnie jak z promocją jaka była na obniżony kurs Euro, gdzie cena ciągnika w Euro bez promocji była niższa jak tego samego ciągnika w promocji kursu Euro. Np ciągnik bez promocji cena 35 tys Euro, ten sam ciągnik w promocji kursowej był w cenie 39 tys Euro. Więc sobie sam odpowiedz czy JD robi kogoś w bambuko czy to Ja cwaniakuję. Poporstu mają reklamy wprowadzające w błąd i tyle w temacie. A co do samego TLS-a to w modelach od 6 w górę powinien być obowiązkowo w standardzie bo ciągnik skacze na drodze jak pijany zając.

#30 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 19 maj 2010 - 14:31

Amortyzacja przedniej osi TLS Przecież Marekgizio zacytował zdanie ze strony JD wyraźnie jest napisane że jak teraz zamawiasz ciągnik w premium to możesz wziąść sobie tls-a za 10 euro a całe to zamieszanie bierze się z niezbyt dobrej polityki informacyjnej JD i tyle , np na rynek niemiecki jest troszke inna oferta niż na polski u nas niby jest tls w standardzie tylko że nie jest to wersja premium a premium tls !!! I z tąd to całe zamieszanie poprostu polska strona JD nie informuje nas że są do wyboru dwie wersje premium . Najprawdopodobniej tą promocje że tak powiem robili niemcy którym niezbyt zależało na doinformowanie polskich kolegów . Fakt faktem zamieszali i to nieźle ale to nie znaczy że chcieli tutaj kogokolwiek robić w konia . Promocja jest i koniec kropka czy jest ona opłacalna nie wiem bo jest zapis żę ta promocja nie łączy się z innymi promocjami np kursowymi czy biorąc ciągnik np za 100K euro i tls w promocji wyjdzie sie lepiej niż 100K euro minus powiedzmy 30 gr upustu przeliczeniowego to np zamiast wydać 400K zł wydajemy 370K zł a tls o ile sie nie myle kosztuje w granicach 13K zł czyli raczej ta promocja się niezbyt opyla :rolleyes:
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share adamj24

adamj24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 20 maj 2010 - 07:14

Amortyzacja przedniej osi TLS Ja zacytowałem ich z reklamy zamieszcznej w czasopismach gdzie już to nie jest takie jednoznaczne. Np "Na 10-lecie - TLS za 10 €* Oferta specjalna John Deere" I napisałem, że nie cierpię gwiazdek i małego druczku. To co jest napisane na stronie JD zostało umieszczone już po ukazaniu się reklamy w czasopismach. A co z promocją kursową jak wytłumaczysz to, że cena ciągnika kupowanego w promocji kursowej jest wyższa o kilka tys € od ceny ciągnika kupowanego bez promocji. I tak naprawdę to sam sobie finansujesz tą niby promocję kursową. Ja uważam, że reklamy JD są niejednoznaczne i wprowadzają w błąd zachowują się jak jakaś firemka krzak by stosować takie metody.

#32 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 maj 2010 - 07:43

Amortyzacja przedniej osi TLS Chodzi o pieniądze, muszą jakoś walczy z czerwono-niebieską rewolucją. :rolleyes:

#33 Share WiesTv

WiesTv

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 14 październik 2010 - 19:14

Amortyzacja przedniej osi TLS

Chyba nigdy nie był TLS w standardzie.
Premium nie oznacza ze jest wszystko, poprostu jest trochę wiecej ale nadal jest dużo do dobrania. Dużo osób myśli że jak kupują premium to juz wszystko mają w standardzie, a tak naprawdę do prawie goły ciągnik (biorąc pod uwagę co moża dokupić z miękką osią, kabiną, fotelem, szerszymi oponami, przednim tuzem, wydajniejszą pompą hhydrauliki, większą liczba wyjść, elektrohydraulicznymi zaworami, cztero słupkową kabina, większym bakiem paliwa, bezstopniową skrzynia biegów i tak dalej i tak dalej i tak dalej.

Tls nie jest w standardzie ale warto dac kazde pieniadze za tls super sprawa

#34 Share LukaszCh

LukaszCh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 26 październik 2010 - 13:16

Amortyzacja przedniej osi TLS TLS nie jest w standardzie, choc to zalezy i sam do konca nie jestem pewny jak to jest. Szukalem na poczatku roku ciagnika 6930 i wtedy dowiedzialem sie, ze 6930 jest dostepny w wersjach Clasic, Comfort, Comfort z TLS, Premium i Premium z TLS. Dealer poinformowal mnie, ze TLS nie jest dostepny tylko w wersji Clasic. Czyli w jednych TLS jest standardem w innych nie wystepuje wcale, a w jeszcze innych wersjach jest jako opcja dodatkowa. Skomplikowana sprawa jak kostka Rubika :P

#35 Share savas

savas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 26 październik 2010 - 19:49

Amortyzacja przedniej osi TLS To juz naprawde nie wiem jak to jest tym TLS-em, kupowalismy niecaly rok temu 6630 comfort i pamietam dokladnie, dealer powiedzial ze TLS jest dostepny tylko w wersji premium, bardzo ubolewalem nad tym faktem i rozwazalismy nawet premium z tym, ze srodki byly ograniczone a ponad 230K netto to i tak sporo. Tak wiec juz nie wiem, a moze ktos wlasnie rozmawia z dealerem i wie na pewno jak to jest i ile kosztuje do wersji comfort(chociaz watpie zeby cena byla inna). Bo jezeli jest taka opcja to zadzwonie i zrobie im burde
Własnie sprawdzilem w niemieckim konfiguratorze i przy wyborze 6630 w wersji S TLS kosztuje 4162E, wiec to jest ciekawe...

#36 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 27 październik 2010 - 09:46

Amortyzacja przedniej osi TLS To diler Ci głupot nagadał bo mi sie wydaje że w clasicu może nie być tls-a ale w komforcie w opcji to raczej na 99% jest ale specjalistą nie jestem i na 100% nie powiem niech sie ktoś inny wypowie
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#37 Share savas

savas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 27 październik 2010 - 22:18

Amortyzacja przedniej osi TLS Z koleii nie moge znalezc tutaj zadnego jego interesu, bo opcja=wieksze pieniadze=marża=:)dealera, ale jutro powinno sie wyjasnic. W kazdym badz razie TLS jest potrzebny bo ciagnik skacze i nawet comfortsitz nie jest w stanie pomoc przy wiekszych predkosciach

#38 Share Czeladnik

Czeladnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:fotografia, militaria, motoryzacja, muzyka

Napisany 28 październik 2010 - 03:41

Amortyzacja przedniej osi TLS Ale może być łatwiej w przyszłości odsprzedać taki ciągnik z TLS-em, pewnie za parę lat to nawet MTZ, a właściwie to
MTZ już dawno ma amortyzowany przedni most, nie kupuj jaśka gorszego od gagarina:) Jak masz forsę, to ja bym brał przecież raz się żyje.

#39 Share savas

savas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 29 październik 2010 - 08:41

Amortyzacja przedniej osi TLS TLS w comforcie i clasicu 3500E netto,dzwonilem do dealera

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share FFTH

FFTH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 07 listopad 2010 - 19:21

Amortyzacja przedniej osi TLS I do tego należy zmienić skrzynie biegów na 24/24, bo na 16 nie wyjdzie z fabryki z tls'em.

PS - TLS nie jest standardem nawet w Premiumie, bo jakby był to nie można by kupić premium'a na sztywnej osi, a można.

Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź