Skocz do zawartości

Zdjęcie

Amortyzacja przedniej osi TLS

82 odpowiedzi na ten temat

#1 Share anx

anx

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 21:04

Amortyzacja przedniej osi TLS witam

stoje przed zakupem jd 6230 i zastanawiam sie na tym zeby doposazyc go w przednia os amortyzowana TLS

co sadzicie warto doplacic

czy nie bedzie przeszkadzala w pracy z ładowaczem , bo ponoc w tym modelu nie ma mozliwosci usztywnienia przedniej osi jak ma amortyzacje TLS

pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Amortyzacja przedniej osi TLS Dzisiaj, 21:04
  •  

#2 Share bolton13

bolton13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Zainteresowania:żywienie bydła,maszyny rolnicze

Napisany 17 czerwiec 2009 - 21:21

Amortyzacja przedniej osi TLS mysle,ze powinienes wziasc przedewsztkim amoryzowana kabine,co do przedniej amortyzowanej osi ,kumpel ma amortyzowana z valtrze i idzie jak trzeba ;]

#3 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 17 czerwiec 2009 - 21:40

Amortyzacja przedniej osi TLS w premium na pewno jest usztywnianie osi masz automatyczne twarde do tura i miękkie a warto dopłacić bo każdą nierówność wybiera widziałem taką oś w akcji piękna sprawa a i jeszcze przyczepność masz lepszą ;)

#4 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1396 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 21:45

Amortyzacja przedniej osi TLS ja w swoim DFie mam miekką oś i po prostu to jest cudowna sparawa nawet jak w polu robisz oczywiście po za orką, także warte jest to wydanych pieniędzy

#5 Share anx

anx

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 07:57

Amortyzacja przedniej osi TLS tyle ze ja moge kupic ciagnik do 95 km i musi to byc 6230 w wersji clasic a nie premium a on nie ma opcji usztywnienie przedniej osi TLS do ładowacza

#6 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 10:26

Amortyzacja przedniej osi TLS to nic kolego i tak bierz ta amorke a potem bedziesz wszystkim dziękował ,że tak Ci doradzili ;) , ja mam takie cudo w Case MX135 tylko tam ,mózna ustawiać sztywność a znomwu tez mam takie cudo w JD 7920 i tam sie tego nie ustawia i tez jest bardzo komfortowo, jak ma ciężej to przysiądzie aby i tyle ale dalek pracuje wybornie ,nawet najwiekszych dołków nie czuć.Podsumowując BRAĆ BRAĆ BRAĆ ;)
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#7 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 18 czerwiec 2009 - 14:47

Amortyzacja przedniej osi TLS My niebawem będziemy brali 7430 Premium Tls , amortyzowana oś przenia musi być , nie bądź od nas gorszy , bierz ;)
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#8 Share anx

anx

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 22:19

Amortyzacja przedniej osi TLS dzieki chlopaki ;)

chyba nie bede od was gorszy i sie skusze na to cudo

pzdr

#9 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 lipiec 2009 - 22:52

Amortyzacja przedniej osi TLS TLS kosztuje chyba ok 40 tys. :D

#10 Share es8

es8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 02 sierpień 2009 - 21:30

Amortyzacja przedniej osi TLS ja słyszałem, że milion -.-

(a tak serio, to około 3k euro.)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share farmerak

farmerak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 03 sierpień 2009 - 08:28

Amortyzacja przedniej osi TLS @anx masz gg? Jeśli tak to odezwij się do mnie bo mam parę pytań w sprawie JD 6230 Premium :(
Green power ;]

#12 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 18 maj 2010 - 15:06

Amortyzacja przedniej osi TLS Nie wiedziałem gdzie napisać a nie chciałem zakładać nowego tematu to pisze tutaj :) :) :) :) B) ale dali promocje na 10 lecie JD w Polsce tls za 10 euro :) tylko że w serii premium :) a premium jak do tej pory tls miała w standardzie :) Mój odnośnikmiała i ma w standardzie :) może jakiś błąd w druku , nie chciało mi sie sprawdzać ale byłem święcie przekonany że ta promocja to sie tyczy zwykłych specyfikacji tam gdzie nie ma standardzie tls-a .
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#13 Share bialy1989

bialy1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 18 maj 2010 - 17:04

Amortyzacja przedniej osi TLS na reklamie też widać zwykłe modele JD a tu taki chwyt. No nie ładnie.

#14 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 maj 2010 - 17:30

Amortyzacja przedniej osi TLS Od kiedy TLS jest w standardzie? Ona występuje jako opcja nawet w ciągnikach klasy 8R!

#15 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 18 maj 2010 - 18:07

Amortyzacja przedniej osi TLS Nie wiem jak inne serie ale 6x30 premium ma i miała w standardzie tls Mój odnośnik to tak jakby do claasa ariona dawali za 10 euro klime >> poco takie cudo robić jak w arionach klima była w standardzie a nagle robili by ją za 10 euro i niby wielkie halo prezent jak diabli tak samo jd ( z ta klimą w claasach to nie wiem czy napewno w standardzie coś nie chce mi sie stronka otworzyć)ale np w arionach a cis-sie albo w cebis-sie zdaje sie są amorki kabiny w standardzie czyli np jakby claas zrobił promocje na amorki >> dawniej w standardzie teraz w prezencie za 10 euro heh. No chyba że znieśli z wyposażenia standardowego ten tls ale np w tej promocji jest tls a w premium w standardzie tls-plus może to coś innego ale nie sądze
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#16 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 maj 2010 - 18:18

Amortyzacja przedniej osi TLS To dziwne, bo w cennikach i konfiguratorze samodzielnie wybiera sie czy ma być TLS czy nie. B)

#17 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 18 maj 2010 - 18:18

Amortyzacja przedniej osi TLS Premium nie miał w standardzie osi TLS, ale już Premium TLS owszem.

#18 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 18 maj 2010 - 18:34

Amortyzacja przedniej osi TLS Wiesz Robert :) wydaje mi sie że w tym zdaniu sam sobie zaprzeczyłeś :) No chyba że możesz to jakoś wyjaśnić B)

#19 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 maj 2010 - 18:38

Amortyzacja przedniej osi TLS W cenniku widnieje zarówno Premium jak i Premium TLS. B) Ot cały galimatias. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 18 maj 2010 - 18:42

Amortyzacja przedniej osi TLS AA aaa teraz to i ja zajażyłem o co chodzi >> są dwie wersje premium jedna ma w standardzie tls a druga nie ma tak??A zawsze myślałęm że jest tylko jedna wersja premium ;P :) ( znaczysie ta która ma w standardzie TLS B))

Dodaj odpowiedź