Skocz do zawartości

Zdjęcie

tur do MTZ

39 odpowiedzi na ten temat

#1 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 05 czerwiec 2006 - 13:19

tur do MTZ witam kupiłem włąsie mtz chciał załozyc tur-a jakie polecacie ??
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
tur do MTZ Dzisiaj, 18:03
  •  

#2 Share godles5

godles5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 05 czerwiec 2006 - 20:44

tur do MTZ ja mam tura z Metalfachu i jest godny polecenia ze względu na stosunek jakości do ceny .Obsługiwany jest przez joystik(ale to chyba wszędzie jest już standard).Polecam też tura z Mrągowa (nie kupuj używanego tura-5 ...jest niepraktyczny w użyciu-mały wychył łyżki) ;).

#3 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 25 listopad 2006 - 13:04

tur do MTZ może ma ktoś więej rad na ten temat bo zrezygnowałem z masztu a mam ogrodnictwo i potrzebuje
coś do miału szlaki itd.

#4 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 17 grudzień 2006 - 19:11

tur do MTZ mozesz mi poiedziec ile dałes i jaki to typ ja mam mtz z motemn stuzkowym i ie boje założyc tego na 1600kg jak myslisz

#5 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 19 grudzień 2006 - 20:15

tur do MTZ a czy wie ktoś jak podłączyć rozdzielacz 2-sekcyjn do 60-tki?

#6 Share dcnt

dcnt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 20 grudzień 2006 - 21:33

tur do MTZ jesli nie uzywasz hydrauliki do przyczepy to mozesz podpiac sie pod gniazda zewnetrzne :)

jesli uzywasz to nie wiem jak inaczej

#7 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 02 styczeń 2007 - 18:13

tur do MTZ JAK MOZNA PODŁACZYC SIE POD ZEWNETRZNE GNIAZDO PRZECIERZ ZEWNĘTRZYNYM STERUJE DZWIGNIA OBOK SIEDZENIA NP:
CZYLI JAK PODNIOSE TURA TO DWIE DZWIGNIE OTWIERAM A JAK OPUSZCZAM TO DWIE OTWIERAM I MAJĄ DROGE POWROTNĄ.
JAK KTOS WIE JAK TO ZROBIC TYLKO NA DZWIGNIE OD ROZDZIELACZA NIECH NAPISZE ,PROSZE.

#8 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 02 styczeń 2007 - 18:26

tur do MTZ olej musi iść jakąś rurką do rozdzielacza bezpośrednio, przed rozdzielaczem musi być jakiś przelew i zawór bespieczeństwa i z drugiej strony rozdzielacza powrót do skrzyni :unsure:

#9 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 02 styczeń 2007 - 19:08

tur do MTZ !
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#10 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 02 styczeń 2007 - 19:52

tur do MTZ gdzie w szescdziesiątce jest wyjscie hydrauliki z boku ja widziałem tylko z tyłu gdzie mam podczepiontur 1 sekcyjny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 02 styczeń 2007 - 20:37

tur do MTZ

gdzie w szescdziesiątce jest wyjscie hydrauliki z boku ja widziałem tylko z tyłu gdzie mam podczepiontur 1 sekcyjny

sorry mój bład coś mi się pomyliły tematy
jescze raz przepraszam i usówam :unsure:
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#12 Share dcnt

dcnt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 07 styczeń 2007 - 21:27

tur do MTZ

JAK MOZNA PODŁACZYC SIE POD ZEWNETRZNE GNIAZDO PRZECIERZ ZEWNĘTRZYNYM STERUJE DZWIGNIA OBOK SIEDZENIA NP:
CZYLI JAK PODNIOSE TURA TO DWIE DZWIGNIE OTWIERAM A JAK OPUSZCZAM TO DWIE OTWIERAM I MAJĄ DROGE POWROTNĄ.
JAK KTOS WIE JAK TO ZROBIC TYLKO NA DZWIGNIE OD ROZDZIELACZA NIECH NAPISZE ,PROSZE.

A jaki widzisz problem w zablokowaniu dzwigni obok fotela kierowcy w ktoryms z wybranych polozen ?? Kawalek druta i dziala, w ten sposob mialem podlaczony w w tym ciagniku rozdzielacz dwusekcyjny gdy podpinalismy do niej kombajn polzawieszany produkcji Bizona, model Z-020 :unsure:

#13 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 13 styczeń 2007 - 22:08

tur do MTZ mozesz mi powiedziec jak ją ustawic zeby [pchała olej czy jak] a powrót oeju do skrzyni jak podłączyc. niewiem

NO DOBRA PODCZE ROZDZIELACZ POD GNIAZDO Z TYLU I OLEJ PCHA W ROZDZIELACZ A GZIE POWROT ??????????????????????????????????????

#14 Share karolllllll

karolllllll

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 18 luty 2007 - 14:37

tur do MTZ A ma ktos może założonego tura do mtz80(bez przedniego napędu)?????????

#15 Share Matti

Matti

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 05 marzec 2007 - 00:13

tur do MTZ Jakie tury polecacie na 82SA? Ma ktoś już tura Pronara ŁC 1650? Jakie są wasze opinie?

#16 Share agroplus77

agroplus77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 09 kwiecień 2007 - 16:45

tur do MTZ

Jakie tury polecacie na 82SA? Ma ktoś już tura Pronara ŁC 1650? Jakie są wasze opinie?

Ja polecam Tur 6 ale ŁC 1650 jest również dobry.Wiele elementów jest zrobionych na wzór zachodnich ładowaczy

#17 Share domin221

domin221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 03 maj 2007 - 11:43

tur do MTZ Ja bym ci radził a zarazem odradzał Metalfachu moze jest i dobry ale przy pełnym obciązeniu tym ciągnikiem nie da sie skręcać :lol:

#18 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 03 maj 2007 - 13:02

tur do MTZ Orbitrol nie daje rady ???
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#19 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 12 czerwiec 2007 - 15:02

tur do MTZ a czy jest sens inwestować w tura do mtz 82 na moscie stozkowym ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 12 czerwiec 2007 - 15:18

tur do MTZ Jeśli masz wspomaganie na orbitol to jest sens bo ten most bez problemu to wytrzyma, już kilka razy postawiłem swojego biedaka na przedniej osi (z tyłu miał 500kg balastu) i jakoś nic złego sie nie dzieje
Gorzej jeśli serwo bo wtedy trzeba sie będzie naszarpać z kierownicą:D

Dodaj odpowiedź