Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciagnik 180KM ale jakiej marki?

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 15:22

tzn.dokładnie CVX nie mam tylko JX-U i MX135 i MX170 najmniejszy ma około 4 tys.mtg zadnej awarii a MX 170 ma ponad 8 tys.mtg no i ten miał tylko jedną awarie ale on miał ciężkie "życie",w tym roku MX 135 o sierpnia do listopada cos niecałe 900 mtg zrobił, co do CVX to nasz taki znajomy niemiec ma ich chyba 4 szt. i bardzo chwalił sobie ,mało awaryjne i mocne konstrucje tak więc przeciążenia im nie grozne i twierdził ,że nie zamienił by tych maszyn na JD na pewno...A i na Ukrainie kopiemy buraki to jest tam taki gość to ma tez CVX 195 ,maksymalnie 216 koni chyba , to naliczyłem ich 11 szt ,chwalił je za skrzynie bezstopniowe , a tak na marginesie to ma on 200 tys. hektarów ładne poletko ;)

200 tys ha ;) dokładne te wiadomości są ???
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciagnik 180KM ale jakiej marki? Dzisiaj, 22:10
  •  

#22 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 17:54

Ciagnik 180KM ale jakiej marki? dobra oferta na cvx-a

#23 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 18:52

Ja poleciłbym JohnDeere 7730 Waterloo , albo tańszą wersję 7530 Premium .

Masz przecież Case'a i aż tak sie źle sprawuje że polecasz JD?? Nie rozumiem tego.
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#24 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 20:02

200 tys ha ;) dokładne te wiadomości są ???

tak kolego cięzko uwiezyc ,200tys ha sam nie mogłem tego pojąć ,najdalsze pole od domu ma 200 km, gość sprzęt poprostu ma bajeczny ,samych lexionów 600 to ze 30 ma, i holmerów ostatnio jak byłem to mu 8 przywiezli nówek wsumie ma ich 20 i widziałem jak wszystkie kopią na jednym polu widok bajka a i sam ma 3 cukrownie ,moj kolega jakies tam zdjęcia robił to może będę miał od niego ,ja nie robiłem bo mnie zatkało ;)
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#25 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 20:18

Ciagnik 180KM ale jakiej marki? Haha. Koleś bajkopisarzy na AF nie potrzebujemy... 30 lexów i 20 holmerów powiadasz. To pewnie ma z 100 Xerionów . Dobry jesteś, uśmiałem się jak nigdy ;)
Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

#26 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 czerwiec 2009 - 20:25

Ciagnik 180KM ale jakiej marki? @ggg podaj mi nazwe miejscowosci gdzie sie miesci to gospodarstwo. Region miesjcowosc dokladnie w jakiej to czesci Ukrainy.

#27 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 614 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 20:45

Ciagnik 180KM ale jakiej marki? Tez uwazam ze to Troszke bajka z tymi 200tys.ha

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 20:52

Ciagnik 180KM ale jakiej marki? no ja rozumiem chłopaki ,że jak ktos ma 100ha to cięzko mu wyobrazic sobie Romanowskiego co ma 12 tys. ha; ja nie kierowałem samo i miejscowości nie znam dokładnie ale mój kolega Łukasz już 3 razy tam był i foty ,że jakieś robił i jak bedzie miał to w polowie lipca wstawie je do galerii mojej , a co do miejscowsci to w piątek(26 czerwca) będę wiedzial bo go zapytam dokładnie i wtedy zobaczymy kto sie będzie śmiał ;) ."Avendrion" akurat Xeriona to nie ma i nie obrażaj ludzi dobra... ;)

#29 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 czerwiec 2009 - 20:54

Ciagnik 180KM ale jakiej marki? Dobra panowie niezaśmiecajcie tematu chłopakowi
@qqq udowodnij istnienie tego gospodarstwa i pokaż te swoje CASE bo stajesz sie coraz mniej wiarygodny ;)

#30 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 18 czerwiec 2009 - 20:57

Ciagnik 180KM ale jakiej marki? wiem napewno ze na ukrainie jakies 2 lata temu byl koles a raczej rodzina ktora miala razem 100 tys ha i chcieli miec 300 tys ha taki maly rozwoj planowali hehhe

#31 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 21:06

Ciagnik 180KM ale jakiej marki? to mój ostatni post na ten temat bo zasmiecamy temat koledze. na początku lipca zapraszam na moją galerie i zobaczymy kto bedzie miał racje ha ha i zdjecia maszyn tez wrzuce bo narazie to cały czas jestem poza domem

#32 Share azi

azi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 22:40

kolego fendt 718 nowego za 400 tys zł nie kupisz ,tyle to 2 letni kosztuje średnio, a może Case CVX 190 w tej kasie by się zmięścił ja mam 3 szt i jestem bardzo zadowolony z każdego...

za 400 tyś netto nie kupisz fenta 718 heh kolego to ile ma taki kosztowac ponad pół miliona apropo case cvx 190 to takiego kupisz już za ok 320 netto w dosc dobrym wyposażeniu u nas case sprawuje się dobrze (lecz ma narazie tylko 600 mtg) jest to bardzo mocny i oszczędny ciągnik jedno co się do niego można przyczepic to jakośc materiałów w kabinie - mi jednak to aż tak bardzo nie przeszkadza lecz zdarzają się tacy którzy jedna na to bardzo narzekają...... jak najbardziej polecam ten ciągnik a o fendzie nie bendę pisał bo nie mam z nim doświadczenia

pozdrawiam

#33 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 22:44

Ciagnik 180KM ale jakiej marki? no za fendta 718 trzeba dac ok. pol miliona netto, za 400 tysi na pewno nie kupisz
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 czerwiec 2009 - 13:03

Ciagnik 180KM ale jakiej marki? do @ggg
sorki ale ostatni raz sie zapytam i nie bede wiecej zasmiecal tematu. Kolego ggg jezeli ma 200,000 Ha i 30 Lexionow to jeden Lexion ma do zrobienie ok 5000ha rocznie. 200,000:30 = 6,666 zaokraglilem do 5000ha bo przeciez ma buraki i holmery musza tez pracowac. Dajmy na to 1 holmer na 1000 Ha. Wydaje mi sie to strasznie nieralne w obydwie strony. Nie ma takeigo gospodarstwa a jak juz jest to 30 Lexionow sobie nie poradzi!!!! Na ukraine jezdze z ojcem dosc czesto, i tam mamy znajomego z ktoym kiedys mama handlowala nawozami. Ma on tereaz 3,500 Ha i mowil ze najwiecej na Ukraninie ziemi maja Rumuni, Serbowie i Wegrzy. Najwiecej bodajze grupka Serbow ktorzy brali ziemie i maja jej nieco ok 20,000Ha. Czyli 10x mniej niz ty mowisz. Zreszta po 3 wejdz na google.earth i zobacz ze na Ukrainie nie ma takich duzych arealow!! najwieksze pola sa kolo Rivnego.
Wracajac do tematu. Mam JD 6830 i szczerze mowiac do transportu bym go nie polecil gdyz duzo pali. Zapewne bedzie tak i z wyzszymi modelami. Jezeli chcesz zaoszczedzac na paliwie nie bierz JD a jezeli nie liczysz sie z tym mozesz rozwazyc zakup gdyz JD maja AP ktore wlasnie podczas transortu generuje 20% wiecej mocy. Bajer przydatny przy transporcie.

Dodaj odpowiedź