Skocz do zawartości

Zdjęcie

bolko as anna

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share artur5544

artur5544

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 19:54

bolko as anna Witam. Słyszałem pare opinii że kombajny ziemniaczane Bolko źle odrzucają ziele. Ma ktoś morze ten kombajn i mógłby to potwierdzić lub też zaprzeczyć....
Czy URSUS C330 poradzi sobie z ANNA (jednorzędową),jak ten kombajn się spisuje w polu? Jaką ma wydajność?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
bolko as anna Dzisiaj, 22:29
  •  

#2 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 19:58

bolko as anna moj wujek ma anne i pracuje ona z MF255 przewaznie chyba ze jest wilgotno to podpina Zetora .. a co do jej wydajnosci to sie nie orientuje za bardzo ale chyba dzien moze poltorej jak dobrze idzie bez awari i tir jest .. ale nie jestem pewien.. najgorzej jest jak bryly zaczna leciec z ziemniakami na gornej tasmie ciezko jest w 3-4 to ogrnac .. ale nie wiem czy 330 by sobie poradzil z Anna ale pewnie jak by bylo sucho to by sobie radzil

#3 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 20:47

bolko as anna Miałem Anne i sprzedałem obecnie mam Bolko.Anne sprzedałem bo się nie sprawdzała ,natomiast Bolko spisuje się super ,tylko że ja go używam do wykopywania marchwi .Ma ten + że nie ma koła w którym mogła by zatrzymywać się marchew.Ale tobie pewnie chodzi o to jak spisują się przy kopaniu ziemniaków.No i podobny do Bolka jest jeszcze kombajn Karlik więc może weź go też pod uwagę.
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#4 Share Grzesiekclassic

Grzesiekclassic

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 21:39

bolko as anna Ja posiadam kombajn BOLKO. Ogólnie dobrze sie sprawuje żadnych awarii ale jak jest durze zielsko to lubi się zapchać.
Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

#5 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 16 czerwiec 2009 - 21:42

bolko as anna Ja mam anne i jeśli nie masz górek to c330 pójdzie. Najgorsze jest zakręcanie. U mnie chodziła z c360 a teraz idzie w 7211 ale też lubi się zapchac :mellow: :lol:
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#6 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 16 czerwiec 2009 - 21:45

bolko as anna Ja mam Anne i targam ją c330m bez problemów!! :mellow: nawet jak jest mokro to 30stka idze :lol:
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#7 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 614 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 22:02

bolko as anna Potwierdzam wypowiedz kolegi @ferdek1 małym minusem jest zbiornik., zbyt mały jeśli chodzi o marchew co kilkadziesiat metrów trzeba sypać.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share nimar1999

nimar1999

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 07:55

bolko as anna miałem bolka teraz mam anne, jeśli chodzi o ziemniaki to tylko anna, bolko nie odrzuca łęcin poprostu wszystko się zapycha. Bolko przeznaczony jest głównie do ważyw cebuli, marchwi, pietruszki a nawet do buraków. Dużym plusem w bolku jest zbiornik na siłowniku który bardziej sprawdza się przy rozładunku niż zbiornik w annie.

#9 Share artur5544

artur5544

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 10:49

bolko as anna A jak Ania radzi sobie z zielem? I czy ania można kopć młode ziemniaki? Jeszcze z macina? Moze ktoś pokazać kilka filmików z pracy Ani byłbym bardzo wdzięczny

#10 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 12:09

bolko as anna Musi radzic w koncu laski nie robi ma tylnia tasme ktora zbiera ziele i ta u gory gumowa ktora chyba tez cos tam kradnie zielonego :D
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#11 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 30 wrzesień 2009 - 19:41

bolko as anna

A jak Ania radzi sobie z zielem? I czy ania można kopć młode ziemniaki? Jeszcze z macina? Moze ktoś pokazać kilka filmików z pracy Ani byłbym bardzo wdzięczny

Anna świetnie sobie radzi nawet z wielkim zielskiem,a jeśli chodzi o młode ziemniaki to równiesz nie ma problemu.Zależy jak wcześnie kopiesz, ja z rególy zaczynam kopać w połowie maja więc niektóre ziemniaki jeszcze mocno trzymają się łęcin i lubią wylecieć za kombajnem.
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#12 Share rzaremba

rzaremba

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 11 październik 2009 - 12:52

bolko as anna Kliknij w to pole, aby otworzyć szybką odpowiedź

?????????????

+10 % za spam
andrzej2110

Edytowany przez andrzej2110, 11 październik 2009 - 17:01.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share Marco82

Marco82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 14:24

bolko as anna

Odświeżę trochę ten temat. Plantatorzy ziemniaka wypowiadajcie się który kombajn jest lepszy na przechyłe  pola. Anna czy Bolko? Co sądzicie o nowych kombajnach takich jak Unia Bolko oraz Pyra lepsze są od swoich poprzedników? który kombajn najlepiej nadaję się do przeróbki pod selery (TAŚMA CZY ZBIORNIK) tak aby ze zbiornika kiprować prosto do skrzynio palet bez uszkadzania płodów. Słyszeliście o samo poziomowaniu w nowych kombajnach na przechyłościach? Z góry dzięki za odpp.