kamil16251290

Kabarety

Polecane posty

Kabaret moralnego niepokoju: Ojciec i syn

Neonówka:ksiądz

Kabaret pod wyrwigroszem: Miedzy bugiem a ziemią

Kabaret młodych panów:Drogówka


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Zdecydowanie neonówka


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Oczywiście ani mru mru :) i Tofik to mnie poprostu rozkładało :huh: :rolleyes: A nie wiem to jaki miał kabaret ten skecz zapomniałem może ktoś wie to była Formalina to było świetne poprostu :(:)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

To był kabaret Dno :rolleyes: świetne skecze też mają :huh:


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'kamil16251290' wielkie dzięki :rolleyes: Muszę sobie ten skecz ściągnąć tak mi się podoba że nie wiem :huh:


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ostatnio w niedziele na tvp2 byli :rolleyes: wyżej podałem link do ich skeczu pt Puszek okruszek :huh:


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lop16    0

Kabaret Młodych Panów i Drogówka all i Sąd

Neonówka i "Niebo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Neonowka,a skecze to niebo i euro2012


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Wg mnie każdego roku inny kabaret jest najlepszy:

2005-Ani Mru Mru

2006-Kabaret Moralnego Niepokoju

2007-Neonówka

2008-Kabaret pod Wyrwigroszem, Młodych Panów, Paranienormalni

2009-w tym roku jakoś nie ma super kabaretu. Ale na dzień dzisiejszy najlepszy skecz tego roku to Kabaret Skeczów Męczących-Trwam Telegra http://www.youtube.com/watch?v=f6WXrxRd6p4


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendtrisix    32

JA lubię neonówkę, ale ostatnio przerzuciłem się na coś z za oceanu a mianowicie na Jeffa Dunham jest to brzuchomówca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Zauważcie że tylko w Polsce istnieją grupy kabaretowe składające się z kilku osób które prezentują swoje skecze. W większości krajów są tylko parodyści jak np w Polsce Marcin Daniec, Jerzy Kryszak lub Cezary Pazura a w ameryce, jak wspomniał kolega @fendtrisix jest np Jeff Dunham lub komicy jak Bill Cosby. (chyba tak sie to pisze :D )


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saj    0

Mój ulubiony to Kabaret Moralnego Niepokoju :):):)


Mtz 82, Ursus c330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kabaret Młodych Panów Drogówka, Sąd

Neonówka "Niebo"


Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzi22    1

łowcy.b Legenda o bobrach xD


^^^^^^^^^^||..|""""\
| ...............||...||""|___
| ______________ |||I__|__I___|)
|(@)|(@) """**|(@)(@)***** |(@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ostatnio po listopadowej nocy kabaretowej piosenka mariusza lubomskiego - indianie i kowboje, wiem ze ma juz cwierc wieku, ale wczesniej nie bylo mi dane sie nia podniecac. z jego repertuaru polecam takze "psychobojce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

:lol:

 


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

Kabaret Limo "dresiarz i anioł"

http://www.youtube.com/watch?v=R1LSyxMfrhs

Kabaret Młodych Panów "romeo i julia"

http://www.youtube.com/watch?v=8eaD-22QMSQ

 

"Jak ty jesteś anioł, to ja jestem arabski terrorysta..." :lol:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kserkses
      nie znalazłem nic na ten temat, więc zakładam wątek ( nie wiem czy dobre miejsce, ale lepszego chyba nie ma ).

      Kabarety, duży wybór skeczy
       
    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

    • Przez Lesnik13
      To ja proponuje kawały o rolnikach:
       
      Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
      - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
      Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
      - Skończyłem.
      Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
      - Ku**a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
      - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
      Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
      - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
      Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
      - Cholera! Cały czas żółte na d*pie!
    • Przez ssv115511
      https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
    • Przez Grzesiek12
      Mie za to rozwala to foto takie polskie
      Słaba imprezka w tym roku... - Demotywatory.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj