Zaloguj się, aby obserwować  
wiesiuniek91

olej do silników perkinsa

Polecane posty

nasil90    97

W kombajnie 4 cyl Perkins Alanda w Mf 255 3 cyl Perkins Alanda i w MF 3080 6 cyl Perkin Mobil 1 Delvack


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

Jaki nalejsz na takim pojedziesz... ja tam leje do 3p mobil 1 delvac tak jak kolega wyzej:P


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

też jezdziłem na mobilu ale zmieniłem na turdus.. moim zdaniem lepszy w ciężkich warunkach (silnik 6 turbo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

@dawidq2 a jaką RIMULĘ 15w40 (r2, r3, r4) i w jakiej cenie ją kupujesz ??


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

nieważne jaka firma olejarska,czy lotos,statojl,fusz,mobil,elf,ważna jest klasa lepkościowa,kolega wyżej alande lał klasy CC TO słabiutko,proponuję FALKO klasa CD,ja kupuję beczkami w klasie CG ileję wszędie;auta w TDI,ciągniki,kombajn. rozebrałem 3p i panewki po4000 mtg białe czyli ta cyna która jest na wyruwnanie nawet się nie zdarła.oleje już tej klasy nie powodują ściekania do czysta jak i dobrze uszczelniają na uszczelniaczach.nawet stara355 była sucha,ani kropli z niej nie spadło.za 180 kg oleju w hurcie dałem 1850 brutto z dowozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

@wiesmaq to co opiszujesz to klasa jakościowa :mellow:. 15w40 to jest oznaczenie lepkościowe.

 

A jaki olej konkretnie (producent i nazwa) za tyle kupiłeś i gdzie jeśli można wiedzieć :lol:.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

15w40 to zakresy temperatur naszego regionu,co i lebkości.nareszcie ktoś kto na klasy patrzy a nie na firmę.kupiłem w żukowie koło gdańska,taka niewielka hurtownia,trudni się goście bardziej zaopatrywaniem firm.załaduje zawiezie nie magazynuje,w detalu to ma 4 beczki w piwnicy i leje do baniaków ludziom.kupowałem latem teraz ci nie powiem musiałbym przedzwonić.jeszcze2wymiany i bedę musiał zamówić.kiedyś zamawiałem na firmowych stacjach LOTOSU,2,3 dni i już była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

@deer nie napisze Ci teraz po ile bo nawet nie wiem bo to kierownik z mojej firmy kupuje i bierzemy od razu 60 litrów bo mamy mała beczke do tego oleju bo jeszcze do kilku wózków widłowych go lejemy z silnikiem DEUTZ bym musiał faktury poszukać a nie wiem czy mam ją firmie bo może być w biurze rachunkowym. a o co chodzi z tym r2, r3, r4?

@wiesmaq ja olej SUPEROL CC leje do URSUSA 902 i 360 zmieniamy co 250 mtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

To sa różne odmiany rimuli, im cyferka wyżej tym drożej bo lepsza klasa jakościowa.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

jutro jak nie zapomnę to zobaczę na beczce i bańce to porównam i napiszę. Kiedyś to ją brałem po 13zł za l ale to było moze z 4-5 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

SUPEROL CC też jest 15w40,do 360 może być FOLKO lepszy na korku spustowym będzie mniej opyłków,trochę sychszy silnik.a 4,5 lat temu to płaciłem 7 czy 8 zł.jak zamówisz 180 kg to jest 200 litrów to beczkę masz gratis,i z baniakiem nie latasz.w silniku zmieniasz co roku,czysty w beczce ze 4 lata może stać.kaszub pozdawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

ja za Rimułe płaciłem 13 zł. a mi beczka 200L niepotrzebna. mam hurtownie olejów niedaleko to wsio ryba. przy 60l też chyba beczka gratis ale mi lają pompą z 200l. SUPEROLA biorę ze sklepu bo też go dużo nie idzie. Dla mnie cena się nie liczy w kwestii olejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

jak tam wolisz,twoja sprawa,ale zklasą CC to daj se na luz,w instrukcji zetora stoi CD,a w360 CB to wymiana co 100 godzin była a norma do remontu 2000.więc im cyferka po C dalsza tym żywotność większa,a te oznaczenia z W inne jak 15w40 to albo na skandynawie albo włochy,afryka,jagby to namalować, zima W lato.to żeśmy se pogadali i jeden drugiego nie przegada.kaszub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kazim11
      Witam czy ktoś z was spotkał się z takim kombajnem ponieważ rozważam kupno tego modelu a wiem że w Polsce jest ich strasznie mało czy ktoś wie jaką pojemność ma zbiornik??
    • Przez Pietras892
      rok Temu kupiłem 29xp. bardzo fajna maszyna chciałbym sie zapoznać z waszymi spostrzeżeniami na temat tego sprzętu gdyż ostatno pojawia się ich coraz więcej na naszych polach
    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj