Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skuter vs motorower

49 odpowiedzi na ten temat

#41 Share celtis

celtis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 21:31

Skuter vs motorower yamaha dt 50/80 jest to enduro mozna rejstrowac w teraz sie nadaje

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skuter vs motorower Dzisiaj, 21:59
  •  

#42 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 17 czerwiec 2009 - 20:35

Skuter vs motorower Ja mam Piaggio typhoon 50 , super w pole , moc to 5,8 km .
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#43 Share deutzfahr92

deutzfahr92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 21:11

Skuter vs motorower Hmm... Mam skuter Yamaha grand axis i jestem zadowolony. Zrobiłem nią już ponad 40 tyś. i nic. Kompresja lepsza niż w nowych chinolach. Awarie, które miałem to 2x spalone żarówki z tyłu i raz z przodu. Wyłamany przełącznik świateł. Specjalnie. Ten kto to zrobił nie mało został zabrany przez karetke pogotowia. Bardzo o nią dbam. Poprostu moja najlepsza przyjaciółka, nigdy mnie nie zawiodła. Mogę na niej polegać. Yamaha grand axis to to samo co aerox, tylko znacznie inny wygląd. Jeźdzę nią wszędzie. Do szkoły, po polu, do domu skracam sobie droge przez lasek i nic. Skuter ma niskie koszty utrzymania. Cross jest spoko, ale nie pojedziesz nim do szkoły itp. bo gdzie schowasz kask? Skuter (nie wszystkie!!!) posiada płaski tunel między nogami, dzięki czemu można przywieść: worek, krate piwa, sznurek do prasy, baniak z paliwem, deski itp. To co wymieniłem to woziłem. Nie polecam chińczyków bo to tak jak byś miał chiński ciągnik. Pozdrawiam.

#44 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 10 sierpień 2009 - 11:42

Skuter vs motorower Te wszystkie chinole to o kant tyłka tylko...
Pomijajac fakt, ze jestem miłośnikiem wszelkich pojazdów z dawnej epoki, radziłbym ci poszukac jakiegoś Simsona z młodego rocznika, w ktorym nic nie było modzone. Jeśli masz troche wiecej kasy to bierz Yamahą DT.

#45 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 10 sierpień 2009 - 12:18

Skuter vs motorower Mój kumpel ma Rometa Ogara 900 jeździ nim rok i żadnych awarii tylko trzeba na plastiki uważać bo są za delikatne... :) Wszędzie nim w jedzie :)
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 10 sierpień 2009 - 19:23

Skuter vs motorower Mój Ogi jeszcze trochę i nabije 11tys km w półtora roku :)
Też chwale i polecam ten sprzęt, ale dla ludzi z głową bo o maszynę trzeba dbać, tym bardziej że w porównaniu ze skuterem jest tam łańcuch i trzeba go sprawdzać, smarować i napinać co często dzieciaki o tym nie wiedzą, czyścić filtry, sprawdzać śruby i świece.

Jak się będzie dbało i rozsądnie jeździło [bo to nie cross] to każdy sprzęt wytrzyma nie mało :)

#47 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 10 sierpień 2009 - 21:33

Skuter vs motorower chińczyka jak się poskręca i o niego dba to nawet może być

#48 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 12 wrzesień 2009 - 20:01

Skuter vs motorower

Przydało by się jakieś wozidełko żeby podjechać rano po świerze pieczywo, na łąkę, na pole, czasami po ściernisku podjechać czy po torfowej łące, ma to być małe bo nie będe robił prawka na motor i tanie już mniejsza o marki i modele (może potem o tym) ale interesuje mnie sama idea co się lepiej sprawdzi motorower bo ma 4 biegi zazwyczaj, czy ten bziuk na małych kółkach, jedno i 2gie ma zalety, a którym lepiej będzie się jechało po ściernisku, czy łące? czy na takie podjazdy po 300-500m po kilka razy dziennie to te jeździdełko nie pokaże spalania 7l/100km?

Ja sam mam zamiar kupić Simsona...
Jest to bardzo dobry Motorower...

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

#49 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 13 wrzesień 2009 - 15:57

Skuter vs motorower Witam. Miałem kiedyś Simsona SR50. Naprawdę mogę polecić tego skuterka! Odbijałem się nim po okolicy i bezdrożach 3 sezony (do czasu aż nie zdałem prawka i przesiadłem się na motocykl). Sprzęt ogólnie nie do zajechania. Mój był z 88roku. Nie wiem ile miał nabite kilometrów, bo linka od licznika była walnięta, ale poprzedni właściciel jeździł nim codziennie do szkoły a miał ponad 10km w jedną stronę wiec trochę robił. U mnie spisywał się rewelacyjnie. Jeździłem kiedyś z kuzynem i mały workiem zboża (25kg) i dawał radę. Po gorszym terenie z ładunkiem na wyższych biegach mogą być problemy, ale 1 ma dość wolną, ale przekłada się to na większą moc na koło. Awarii nie miałem ani jednej przez mój okres użytkowania, a wstawiałem mu czasami ostro. Minusem było trochę słabe światło reflektora. Wydaje mi się, że instalację 6V (robione do 88r., bo potem wychodziły już 12V) w DDR-ach tak mają, chociaż nigdy nie sprawdzałem cewki od światła, może to ona była walnięta, bo ładowanie na aku miał ekstra, tylko światło było słabe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#50 Share celtis

celtis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 13 wrzesień 2009 - 21:21

Skuter vs motorower Simek sr50 dobry jest ale bardziej na droge, w pola bardziej polecam s51 ze wzgledu na wieksze koła, bo nie łatwo o lot przed motor na małych kołach w polach