radekjohn1640

John Deere 1032

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
skrzyp    1

Witam. Odkręć górę z tej pompki [ tą 1 śrubkę na śrubokręt ] i sprawdż poprostu czy któryś z zaworków się nierozleciał .

Często się tak zdaża , silnik ciężko odpala i nie wkręca się na obroty. Nieraz wystarczy go poprostu włożyć na miejsce i po robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

W moim 970 jest tylko ta przy silniku.

zaganiacz18@ jak 13lat temu kupiłem JD to pierwsze to wywaliłem oryginalny filtr paliwa i powietrza.do paliwa założyłem od stara200 a powietrza od bizona,te podmianki wymusiła cena oryginałów,za cenę wkładu JD kupiłem cały filtr z bizona.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaganiacz18    5

czyli podsumowujac temat mam kupiona nowa pompke elektryczna z tamtego roku wczoraj zalozona i zamowilem ta mechaniczna i jak zaloze je obie bo tak bylo jak go kupilismy to bedzie ok?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Ja do swojej 965 zakładam filtry powietrza man wystarczy znales dobry katalog i znajdziesz zamienniki nze wszystkich firm produkujacych filtry poco zmieniac obudowy choc 13 lat temu moze i to było dobre wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Moglby ktos zrobic zdjecie na pompie tej glownej gdzie sie tam odkreca by odpowietrzyc ????

 

Prosba wielka :D


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia tych zębatek prosze na ten adres email: radek.k1@op.pl.

wczoraj kupiłem filter powietrza do swojego za 95zl jakas firma na f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaganiacz18    5

ja dzis probowalem odpalic na tej elektrycznej tylko kredcilem 5 moze 7 razy po dobrych 10 sekund i nic :D 2 razy tylko wszedl na obroty na 1 swkunde i zgasl :) jutro moze bedzie ta pompka mechaniczna nie wiem mam odkrecone te srubki od odpowietrzaniqa w pompie glownej i to nie pomaga nie wiem co dalej robic????? :) a te zdjecia moge podeslac kombinator jak chcesz tylko gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Zakręć tę śrubkę na pompie gdy kręcisz rozrusznikiem a popuść nakrętką na rurce ciśnieniowej przy wtryskiwaczu i kręć rozrusznikiem gdy silnik załapie to ją dokręć .Jakby to nie pomogło to daj mu paliwa z banieczki uniesionej nad silnikiem i popuść wtrysk (rurkę) to na pewno załapie.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcik711    0

Witam ja mam jelonka 965 i jest tylko pompka elektryczna a u góry jest zaślepka i jest ok ale jak miałem brudny filtr paliwa to się zapowietrzał ale po wymianie filtra wszystko wróciło do normy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaganiacz18    5
:D ja zamowilem w serwisie ta mechaniczna 250 zl orginal w sklepie chcieli ok 200 za podrobke wiec sie nie zastanawialem we wtorek ma byc i wtedy zaloze obie sprobuje odpowietrzyc jak kazal s piotr i dam znac co sie dzieje bo sami widzicie niby te same maszyny a ta ma to a ta co innego :) ja kosze tylko z prawym dziobem i mam ta listwe boczna tez zalozona z prawej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, ja założe oba dzioby tej samej długości. ma ktoś z was moze prase kostke Gallignani joskin 5690 bo dzisiaj taką oglądałem i nie wiem czy kupić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaganiacz18    5

do s-piotr mam w trakcie krecenia zakrecic ta srubke na pompie ? a popuscic jeden wtrysk? tylko i obojetnie ktory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Tak na pompie zakręć a wtrysk najdalszy od pompy , pierwszej chwili możesz popuścić wszystkie wtryski do pojawienia się mocnego strumienia paliwa jeśli wszystko będzie OK to po zakręceniu wtrysków powinien zajarać,a zanim zaczniesz to postaraj się mieć mocny akumulator to też przyśpieszy zajaranie.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaganiacz18    5
:D ODPALIL ZROBILEM TAK JAK PISALES NAJPIERW WSZYSTKIE POZNIEJ ZOSTAWILEM OSTATNI I PO 3 SEKUNDACH CHODZIL :D STAL Z JAIES 2 GODZINY I NIE ZAPALIL OD STRZALA TYLKO KRECIL Z 5 SEKUND I POZNIEJ OK BYLO ZOBACZYMY RANO ALE I TAK SIE CIESZE ZE ZAPALIL DZIEKI ZA POMOC PIOTR ALE TA MECHANICZNA ZALOZE TEZ I TAK JEST ZAMOWIONA POZDRAWIAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

To fajnie że zapalił. jaki masz filtr paliwa oryginalny szklany?.ja w swoim mam od stara 200 i założony jet zaworek zwrotny i na jednej mechanicznej pompce jara nawet po 3 miesiącach postoju.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaganiacz18    5

jak pisalem wczesniej ktos zalozyl obudowe od c 360 i nie ma orginalow chcialem kupic ale po co wsadze ta pompke zasilajaca co mysle ze ona bedzie trzymac paliwo i bedzie palil na "dotyk" :D bo dzis rano troszke musial krecic zebym wiedzial ze ta wystarczy to bym tej elektrycznej nie kupowal niestety czlowiek uczy sie cale zycie ale oby bylo ok z tym paliwem w zniwa...mam jeszcze pytanie po co jest taka zaslona gumowa na lancuchu nad wytrzasaczami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Ta guma jest do ograniczania odrzutu słomy z odrzutnika a co zatym idzie lepsze oczyszczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaganiacz18    5

rozbierał moze ktos ten beben co sie kreci kolo chlodnicy bo wydmuchałem chłodnice i pelno kurzu tam sie zebralo i nie wiem jak go wyjac z tamtad?????czy jest taka potrzeba wogole????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj