Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 1032

64 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zaganiacz18

zaganiacz18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 29 czerwiec 2009 - 23:16

John Deere 1032

z góry dzięki

z góry dzięki

witam sorki ze ni podeslalem tych zdjec ale nie mam za bardzo czasu. mam pytanie czy wiecie na jakiej zasadzie dziala pompka zasilajaca nie ta elektryczna w jd 1042 ta co do silnika jest przykrecona i dlaczego w katalogu na zdjeciach jkej nie ma a tak napradwe jest pytam bo mam klopoty z paliwem tzn z oidpalaniem i jak chodzi to przerywa pozdrawiam. a i jeszcze jedno czy to jest silnik perkinsa czy jd????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 1032 Dzisiaj, 18:03
  •  

#22 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 05:16

John Deere 1032 Też mam pompkę przy silniku i nwm czemu są dwie :D

#23 Share radekjohn1640

radekjohn1640

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 05:59

John Deere 1032 silnik to john deere. ona jest chyba do odpowietrzania, w ciągniku mam jd1640 identyczną i jak zmieniałem filter paliwa to sie zapowietrzył i pomachałem tą pompką i chodzi. prosiłbym o te zdjęcia jak znajdziesz chwile

#24 Share zaganiacz18

zaganiacz18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 15:16

John Deere 1032 no wlasnie u mnie tez sa dwie ta przy zbiorniku elektryczna i ta przy silniku tzw wspomagajaca i jednoczesnie zasilajaca ale ja juz mam dosc tego pojechalem dzis do goscia co ma jd 965 i ma tylko ta przy silniku i nic wiecej ja mam jeszcze problem bo jakis idiot wywalil orginalny uchwyt filtra paliwa i wstawil zwyklye 2 np od 360 :D a u tego co ma 965 jest ladnie przewodami metalowtmi polaczone do pompy wtryskowej od filtra i tyle mam prosbe o podeslanie swoich zdjec z jd 1042 tegoi ukladu paliwowego i jak mozna przy okazji calego kombajnu :) teraz nie wiem czy zamawiac ta pompke co przy silniku jest czy nie bo jak pisalem na zdjeciach w instrukcji obslugi nie ma jej a w katalogu jest :) koszt pompki ok 150 zl nie orginal pozdrawiam podaj maila to podesle te zebatki i obroty :)

#25 Share dronningborg6

dronningborg6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 19:29

John Deere 1032 U mnie była sama popka elektryczna, ale że się spaliła w zeszłym sezonie i na elektryczną (900zł) trzeba było czekać 3 dni to wzieliśmy mechaniczną czyli tą przy silniku (150zł). Mechaniczna chodzi bez zarzutu.

#26 Share skrzyp

skrzyp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 19:37

John Deere 1032 Witam. Odkręć górę z tej pompki [ tą 1 śrubkę na śrubokręt ] i sprawdż poprostu czy któryś z zaworków się nierozleciał .
Często się tak zdaża , silnik ciężko odpala i nie wkręca się na obroty. Nieraz wystarczy go poprostu włożyć na miejsce i po robocie.

#27 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 30 czerwiec 2009 - 19:48

John Deere 1032 W moim 970 jest tylko ta przy silniku.
zaganiacz18@ jak 13lat temu kupiłem JD to pierwsze to wywaliłem oryginalny filtr paliwa i powietrza.do paliwa założyłem od stara200 a powietrza od bizona,te podmianki wymusiła cena oryginałów,za cenę wkładu JD kupiłem cały filtr z bizona.
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#28 Share zaganiacz18

zaganiacz18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 22:05

John Deere 1032 czyli podsumowujac temat mam kupiona nowa pompke elektryczna z tamtego roku wczoraj zalozona i zamowilem ta mechaniczna i jak zaloze je obie bo tak bylo jak go kupilismy to bedzie ok?????

#29 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 01 lipiec 2009 - 07:12

John Deere 1032 Ja do swojej 965 zakładam filtry powietrza man wystarczy znales dobry katalog i znajdziesz zamienniki nze wszystkich firm produkujacych filtry poco zmieniac obudowy choc 13 lat temu moze i to było dobre wyjscie

#30 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 01 lipiec 2009 - 10:00

John Deere 1032 Moglby ktos zrobic zdjecie na pompie tej glownej gdzie sie tam odkreca by odpowietrzyc ????

Prosba wielka :D
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share radekjohn1640

radekjohn1640

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 01 lipiec 2009 - 16:25

John Deere 1032 zdjęcia tych zębatek prosze na ten adres email: radek.k1@op.pl.
wczoraj kupiłem filter powietrza do swojego za 95zl jakas firma na f

#32 Share dronningborg6

dronningborg6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 01 lipiec 2009 - 20:17

John Deere 1032 2 pompki. Mi się wydaje że jedna będzie zbędna. W oryginale chyba dawali jedno.

#33 Share zaganiacz18

zaganiacz18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 01 lipiec 2009 - 22:00

John Deere 1032 ja dzis probowalem odpalic na tej elektrycznej tylko kredcilem 5 moze 7 razy po dobrych 10 sekund i nic :D 2 razy tylko wszedl na obroty na 1 swkunde i zgasl :) jutro moze bedzie ta pompka mechaniczna nie wiem mam odkrecone te srubki od odpowietrzaniqa w pompie glownej i to nie pomaga nie wiem co dalej robic????? :) a te zdjecia moge podeslac kombinator jak chcesz tylko gdzie?

#34 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów

Napisany 02 lipiec 2009 - 14:46

John Deere 1032 Zakręć tę śrubkę na pompie gdy kręcisz rozrusznikiem a popuść nakrętką na rurce ciśnieniowej przy wtryskiwaczu i kręć rozrusznikiem gdy silnik załapie to ją dokręć .Jakby to nie pomogło to daj mu paliwa z banieczki uniesionej nad silnikiem i popuść wtrysk (rurkę) to na pewno załapie.
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.

#35 Share radekjohn1640

radekjohn1640

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 02 lipiec 2009 - 19:49

John Deere 1032 dzięki za zdjęcia, napewno pomocne. kosicie z założonymi dziobami czy bez???

#36 Share rafcik711

rafcik711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 02 lipiec 2009 - 21:06

John Deere 1032 Witam ja mam jelonka 965 i jest tylko pompka elektryczna a u góry jest zaślepka i jest ok ale jak miałem brudny filtr paliwa to się zapowietrzał ale po wymianie filtra wszystko wróciło do normy pozdrawiam

#37 Share zaganiacz18

zaganiacz18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 03 lipiec 2009 - 22:46

John Deere 1032 :D ja zamowilem w serwisie ta mechaniczna 250 zl orginal w sklepie chcieli ok 200 za podrobke wiec sie nie zastanawialem we wtorek ma byc i wtedy zaloze obie sprobuje odpowietrzyc jak kazal s piotr i dam znac co sie dzieje bo sami widzicie niby te same maszyny a ta ma to a ta co innego :) ja kosze tylko z prawym dziobem i mam ta listwe boczna tez zalozona z prawej strony :)

#38 Share radekjohn1640

radekjohn1640

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 04 lipiec 2009 - 16:26

John Deere 1032 ok, ja założe oba dzioby tej samej długości. ma ktoś z was moze prase kostke Gallignani joskin 5690 bo dzisiaj taką oglądałem i nie wiem czy kupić???

#39 Share zaganiacz18

zaganiacz18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 05 lipiec 2009 - 14:25

John Deere 1032 do s-piotr mam w trakcie krecenia zakrecic ta srubke na pompie ? a popuscic jeden wtrysk? tylko i obojetnie ktory???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów

Napisany 05 lipiec 2009 - 16:44

John Deere 1032 Tak na pompie zakręć a wtrysk najdalszy od pompy , pierwszej chwili możesz popuścić wszystkie wtryski do pojawienia się mocnego strumienia paliwa jeśli wszystko będzie OK to po zakręceniu wtrysków powinien zajarać,a zanim zaczniesz to postaraj się mieć mocny akumulator to też przyśpieszy zajaranie.

Dodaj odpowiedź