Skocz do zawartości

Zdjęcie

Quady czyli...

91 odpowiedzi na ten temat

#21 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 06 czerwiec 2007 - 06:24

Quady czyli... Ja miałem 110 cm i do 60 smigał a teraz znajomy kupił 250 to wiesz jak to wymiata ooo a jaka frajda :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Quady czyli... Dzisiaj, 12:52
  •  

#22 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 06 czerwiec 2007 - 13:19

Quady czyli... hmmm... 110cm nie pójdzie 80km/h ?? ? ale to nie asz tak mało jak na quada
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#23 Share Marcincho

Marcincho

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 06 czerwiec 2007 - 13:47

Quady czyli... Co do rejestracji quada to ważną kwestią jest jeszcze to czy posiada on homologacje na nasz rynek ponieważ tanie chińskie maszyny nie posiadają jej :D Osobiście wole jednoślady, musze poszukać fotki mojego enduro to wrzuce na forum :D

#24 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 06 czerwiec 2007 - 13:52

Quady czyli... nie wrzucisz bo nie można ja próbowałem

Myśle o kupnie takiego http://www.allegro.p..._pol.html#photo
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#25 Share Marcincho

Marcincho

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 07 czerwiec 2007 - 11:49

Quady czyli...

nie wrzucisz bo nie można ja próbowałem

Myśle o kupnie takiego http://www.allegro.p..._pol.html#photo

To wrzuce do galerii :D ten quad mi bardziej na chińczyka wygląda ( wskazuje na to głównie cena ) w niemczech może jest tylko montowany, osobiście nic nie mam do motorków od naszych skośnookich braci ze wschodu, sam mam enduro Made in China i nie narzekam na nie póki co, wiadomo że nie jest tak dobrze wykonany jak japońskie lub zachodnie sprzęty (już same spawy ramy przy moim moto wołają o pomste do nieba :/ ) ale jeździ się całkiem przyjemnie i nie sprawiają dużych problemów :D

#26 Share mateo12

mateo12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 07 czerwiec 2007 - 12:05

Quady czyli... Ja jutro się wybieram po Quada 200cm z homologacją jak kupie to wrzucę zdjęcie na af. Pazdro dla fanów Qadów.
Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

#27 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 22:24

Quady czyli... Czyli jeśli quad ma poj. 50cm3 i posiada homologację, to mogę go zarejestrować na motorower?
A co by było jeśli niemiałby homologacji, da się go zarejestrowac?
Albo poj. byłaby większa niż 50cm3 (ale posiadałby homologację), czy da się go zarejestrować jako motorower?

#28 Share koluniokarol

koluniokarol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, lotnictwo cywilne, muzyka

Napisany 20 styczeń 2008 - 11:04

Quady czyli... u mnie w sasiedniekj wsi w ciagy roku pojawilo sie 5 quadow i to 150 - 200 i dzieciaki mlodsze nimi jezdza ale od ubieglego lata coraz czesciej policja jezdzi przel lasy i przez wies. ojciec mojego kumpla co mieszka pare domow dalej jest biznesmenem mianowicie ma swoja firme przewozowa-TIRY i wiadomo ma kasy to w tym roku kupis dla swoich synow quada SUZUKI 700. jezdzilem nim z jego synem czylio moim kumplem to na prostej ciagnie ponad 110km/h <_<
''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

#29 Share MaxiKing

MaxiKing

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 20 styczeń 2008 - 11:12

Quady czyli... Do mnie do szkoły koleś przyjezdza kłądem i ma 150 cm3 ale ma zarejestrowany jako motorower nie wiem jak ale musi miec bo ma 16 lat to prawka na motor raczej nie ma <_<

#30 Share

• thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 luty 2008 - 21:56

Quady czyli... Ja również zastanawiam się nad kupnem quada Yamahy o pojemności większej niż 350.
Poprzednio miałem Yamahe Aerox 70ccmjak by ktoś nie wiedział to skuter. Miałem go po tuningu to wyciągał ponad 105km/h.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share farmtrac11

farmtrac11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z ROLNICTWEM

Napisany 18 luty 2008 - 22:02

Quady czyli... Mój kumpel (sąsiad) ma Quada 250 i porzycza jak szybko trzeba dojechać do pola maszynka ma kopa takim to sie można bujać po polach ;)

#32 Share keram7719

keram7719

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, komputery głównie sprzęt ale i trochę softu, innternet, sprzęt RTV, technika rolnicza, motoryzacja, majsterkowanie, gram czasami w siatkówkę i lubię ślizgać się na lodzie.

Napisany 18 luty 2008 - 22:19

Quady czyli...

Powiem tak jak jest możliwość to zarejestrować jako traktor bo wtedy nawet nie trzeba w kasku jeździć a jak sie zarejestruje jako motorower to niestety trzeba. Oczywiście dla bezpieczeństwa lepiej zawsze mieć kask. ;)

Z tą rejestracją quada na traktor jest tylko jeden problem ... zobaczcie sobie definicję ciągnika rolniczego, w której jest mowa o tym, że ciągnik rolniczy ma ograniczoną prędkosć konstukcyjnie do 30 km/h .... i teraz jak się to ma do quadów?
Wiem, ze się rejestruje quady jako ciągnik (zresztą, sam ten pomysł ostatnio "sprzedałem" znajomemu, wiem o takich co się poruszają po okolicy jako ciągniki), ale to nie tylko jest kwestia papierów kierowcy, ale i ubezpieczenia bo ciągniki ubezpiecza się za grosze - a szczerze powiem, nie odważył bym się nawet na polną drogę bez OC. Nie daj Boże że coś by się stało i potem będę komuś do końca życia płacił rentę ... o nie, nie, lepiej się już ubezpieczyć (mam nawet ubezpieczone ciągniki i przyczepy, na które nawet nie mam przeglądu).
Tak więc jak już kupicie sobie quada to pomyślcie przede wszystkim o ubezpieczeniu (o prawku też nie zapominajcie ;-)))
No to się narobiło...

#33 Share

• thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2008 - 08:43

Quady czyli... Słyszałem nawet że jeśli się zarejestruje quada na ciągnik rolniczy to się robi przegląd co 3 lata, a jeśli na pojazd INNY to co roku.
Myślę że na pole najlepsze są quady 4x4.

#34 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 19 luty 2008 - 16:42

Quady czyli... Ja myślę o quadzie ale nie wiem cz za 3 tysiące coś kupi jak myślicie. Markowego nie kupi ale można już z silnikiem na licencji.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#35 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 19 luty 2008 - 16:52

Quady czyli... Co sądzicie o tym quadzie http://www.allegro.p...008_250_cc.html
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#36 Share tomek13

tomek13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 19 luty 2008 - 22:23

Quady czyli... Fajny nawet ( chciało by sie takiego mieć ;) , kasy by sie uzbierało składka z rodzeństwem i jest tylko gorzej ze zgodą rodziców :D )
Mój kumpel kupił se ostatnio quada i ma jutro przyjechać nim do szkoły to sie zobaczy

#37 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 luty 2008 - 17:50

Quady czyli... http://www.otomoto.p...=show&id=B30221 taki by mi sie przydał ;) w sam raz do rozsiewania nawozów na mokre pola i do wożenia mleka do mleczarni :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#38 Share

• thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2008 - 21:12

Quady czyli... http://www.atvpolska.pl dla zainteresowanych jest tam wiele informacji o quadach.
A na tej stronie znalazłem co można kupić do quada by miał więcej zastosowań: http://www.coner-bik...p...3&Itemid=43

#39 Share kociolejjakub

kociolejjakub

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:> RoLnIcTwO
    > MoToRy
    > ElEkTrYkA i ElEkTrOnIkA

Napisany 18 kwiecień 2008 - 12:46

Quady czyli... >>>>>>Proszę o rady. Chcę kupić Quada który będzie szybko prół po prostej i w teren, a i jeszcze zebym mógł go zabierać na raidy. Prosze o pomoc. <<<<<<<>>>>>>>>>> DZiękuję z góry<<<<<<<<< tel 501205339
MoToR!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 18 kwiecień 2008 - 12:52

Quady czyli... Ja bede kupowal quada w lipcu MF diesla 700 cm moze mi sie uda ;]
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta