Skocz do zawartości

Zdjęcie

Quady czyli...

91 odpowiedzi na ten temat

#1 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 09:16

Quady czyli... Ostatnio w mojeje okolicy pojawilo sie duzo skoterow czuje ze zaniedlugo bedzie jakas mania tego. A moze juz jest???
Zastanawialem sie nad quadem bo mi sie podobaja tylko jest pewna zecz na quada dla dzieci jestem za duzy a na normalnego nie mam uprawnien. Posiadam karte mototrowerowa czyli moge jezdzic do 50cm3 a na roznych aukcjach pisza nawet ze ma 150cm3 i wiecej ale moga nim jezdzic dzieci. I tego nierozumie o co tu chodzi?? Moze ktos wie?
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Quady czyli... Dzisiaj, 06:20
  •  

#2 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 09:24

Quady czyli... Ja mam quada 250 pojemnosci fajne sa z tego zabawki ale trzeba na nim umiec jezdzisc w czesniej na samym poczatku zaliczylem wywrotke dobrze ze mi sie nic nie stalo...Teraz mysle kupic cos wiekszego 660 pojemnosci moze yamahe grizlly :rolleyes:
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#3 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 14:57

Quady czyli... U mnie we wsi są 3 quady. 600cm3, 250cm3 i chyba 50 albo 40cm3 Tą 600 to 10 latek wymiata ale się wyrąbał i już tylko tą 50 jeździ. Do tej 600 i 250 zrobili sobie pług śnieżny. Jeszcze nie miałem się okazji przejechać bo od niedawna są

#4 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 11 kwiecień 2007 - 15:44

Quady czyli... Różnie to bywa z tymi motorami i innymi sprzętami na allegro... Często spotykam sie na allegro z małymi ścigaczami o poj. 125ccm, a zarejestrowanymi na motorower. Najwidoczniej ktoś dobrze miesza w papierach od tych motorków :rolleyes:.

#5 Share piotrkram

piotrkram

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 17:13

Quady czyli... Quadem możesz jeździć mając prawo jazdy na traktor ale musisz znaleźć takiego który ma w dowodzie wbite że jest zarejestrowany jako traktor i od 16 lat można śmigać. Albo nowego ale są strasznie drogie jak chcesz już coś lepszego.

#6 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 17:56

Quady czyli... Taki quad fajna sprawa,ale nie mam kasy zeby kupic :/ tak jak napisal coolman111 trzeba namieszac w papierach, przy rejestracji "posmarowac" i bedziesz mial pojaz nawet 300 cm3,a bedzie wpisane 125 :rolleyes:

#7 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 08:49

Quady czyli... Aha takie jajca.:wacko: A to nie jest tak ze tymi powyzej 50cm3 moge jezdzic tylko po bezdrozach?

#8 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 10:10

Quady czyli... Jezeli nie masz uprawnien to teoretycznie nie mozesz wogóle jezdzic nawet po polnej drodze :wacko: A praktycznie to juz co innego bo na polnej drodze jest mniejsze podobienstwo ze Cie policja złapie :P A jak bedziesz jezdził np tylko po lasach to juz jest zerowe prawdopodobienstwo,no chyba ze Cie mysliwy złapie :D
Co do tytyłu to Quad to jest 2 slad a nie 4,no chyba ze jest bardzo krzywy :P U mnie jest bardzo duzo Quadów ale tez nie jezdziłem jeszcze.Nie dalej jak 2 min temu Grizzly zielony przejechało obok mojego domu wiec to swiadczy ze jest ich sporo :P A co do tej rejestracji to własnie mozna spotkac sie z takimi które np 250 mozna na 50 jezdzić ale to juz przegiecie :P

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#9 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 11:03

Quady czyli... No a apropo bezdrozy moze mnie np policja zlapac jak bede jechal ciagnikiem? A spotkalem sie z taka oferta quada ze ma 150cm3 ale ma uprawnienia na motorower czyli 50cm3 i tym moge jezdzic po ulicach? I jak mnie zlapie policja to zatrymaja mnie?

#10 Share silver95

silver95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 20:24

Quady czyli... kuzyn ma juz z 2 lata keewaya 100cm3 i smiga nim po smigal nim po swoim osiedlu jak klupi. w zime w 2 jezdzilo sie ciezko czasem na zaspach muisalem zsiadac i pchac bo nie mogl poradzic. a co do uprawnien to ich nie ma bo ma teraz 16 lat i od czasu zakupu to juz z 3-4razy gonila go polica ale ucieka do lasu (cos tam przerobil i laecial mu ponad 60km/h). ogulnie sprzecik fajny tylko troche za maly na 2 w maire ciezkie osoby. jak juz ktos by mial kupic to minimum te 150cm3
Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share piotrkram

piotrkram

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 21:22

Quady czyli... Powiem tak jak jest możliwość to zarejestrować jako traktor bo wtedy nawet nie trzeba w kasku jeździć a jak sie zarejestruje jako motorower to niestety trzeba. Oczywiście dla bezpieczeństwa lepiej zawsze mieć kask. :wacko:

#12 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 21:35

Quady czyli... jeśli napęd jest przenoszony za pomocą wału to można tym jeździć na każdym prawku oprócz kat A *pojazd zakwalifikowany jako ciągnik rolniczy). Jeśli jest napęd przenoszony za pomocą łańcuch to potrzebne jest prawko kat. A (pojazd zakwalifikowany jako motor 4 kołowy)

Informacje pochodzą z TV (tvn turbo) z programu o kładach

Do Pixel
niedaleko mnie jest taka boczna droga że jest dużo większe prawdopodobieństwo że policja złapie niż na głównej drodze.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#13 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 15 kwiecień 2007 - 13:18

Quady czyli... @andrzej2110 - thx - znaczy się muszę zrobic prawko na motor ;(
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#14 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 15 kwiecień 2007 - 23:26

Quady czyli...

jeśli napęd jest przenoszony za pomocą wału to można tym jeździć na każdym prawku oprócz kat A *pojazd zakwalifikowany jako ciągnik rolniczy). Jeśli jest napęd przenoszony za pomocą łańcuch to potrzebne jest prawko kat. A (pojazd zakwalifikowany jako motor 4 kołowy)

Informacje pochodzą z TV (tvn turbo) z programu o kładach

Do Pixel
niedaleko mnie jest taka boczna droga że jest dużo większe prawdopodobieństwo że policja złapie niż na głównej drodze.

Te przepisy to już wogóle są porąbane :wacko:. Niech jeszcze zrobią, że motocykle co są napędzane przez wał też zakwalifikują je jako ciągniki rolnicze hehe :P.

#15 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 23 kwiecień 2007 - 22:17

Quady czyli... i w końcu wyjdzie na to ze na rower bedzie potrzebne prawko na ciągnik... :wacko:
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#16 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 05 czerwiec 2007 - 20:07

Quady czyli... ja jutro jade kupić quada po polach można śmigac
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#17 Share piotrkram

piotrkram

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 20:40

Quady czyli...

ja jutro jade kupić quada po polach można śmigac

Jak go będziesz miał to daj jakieś fotki

#18 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 20:41

Quady czyli... ok

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#19 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 21:40

Quady czyli... Mój znajomy ma quada co moze nim po ulicach normalnie jezdzic :D i to mi sie podoba a on ie ma prawka na zadne ciagniki tylko na samochód motor i tira i moze jezdzic i naprawde polecam wam wszystkim takie cacka bo sa godne ceny .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 21:51

Quady czyli... i asz tak wolno nie jeżdzą taki lepszy chyba koło 80km/h