Skocz do zawartości

Zdjęcie

mam sprawe do posiadaczy U-R-S-U-S-A c 360 3p

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zamiar

zamiar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 13 czerwiec 2009 - 13:56

mam sprawe do posiadaczy U-R-S-U-S-A c 360 3p siema mam sprawe do posiadaczy U-R-S-U-S-A c 360 3p, przy drzwiach jest taki przydatny gadzet :P taka blokada zeby sie dzwi niezamykały i bym prosil o fotke tego narzedzia bo chce sobie zrobic takie do c 330 z gory dzieki....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mam sprawe do posiadaczy U-R-S-U-S-A c 360 3p Dzisiaj, 09:41
  •  

#2 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 21:03

mam sprawe do posiadaczy U-R-S-U-S-A c 360 3p pzy dżwiach? one kabin w oryginale nie miały,niemówiąc o dżwiach,powiec jaką masz kabinę a coś się może wymyśli.napisz czy dżwi mają się blokować otwarte żeby wiaterek był czy zamknięte żeby sąsiad traktora nie pożyczał.jeśli cię dobrze rozumiem to musisz zrobić wachliwe przedłużenie zaczepu zamka.pozdro kaszub.

#3 Share zamiar

zamiar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 18:03

mam sprawe do posiadaczy U-R-S-U-S-A c 360 3p przy swojej 330 mam kabine od c 360 od tej z przesowanymi dzwiami, przerobiona na normalne dzwi i chodzi o to zebyblokowaly sie jak sa otwarte zeby sie niezamykaly przy jezdzie, ale zeby mozna bylo tez otworzyc ma max... ja widzialem u kolescia w skupie i myslalem ze to jest montowane w 360 3p .... dzieki za odp.... :mellow:

#4 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 21:58

mam sprawe do posiadaczy U-R-S-U-S-A c 360 3p jeżeli tobie się ten patent tego gościa spodobał,to najlepiej abyś u niego zobaczył jeszcze raz,pomierzył,narysował czy zrobił foto.trudno tak z pisania coś doradzić.zobacz też przy innych kabinach,innych ciągnikach,porównaj i wykombinój.powodzenia,nie powinno to być skomplikowane,wię się wyloguj i biegiem do garażu.zalogujesz się ponownie jak zrobisz i się pochwalisz,no to sio,wyłanczaj,no wyłanczaj już cie nie ma,sio.

#5 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 16 czerwiec 2009 - 23:30

mam sprawe do posiadaczy U-R-S-U-S-A c 360 3p Ja mam takie coś postaram się jutro wstawić do mojego albumu :mellow:
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share wolf19 wolf19

wolf19
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 czerwiec 2009 - 06:02

mam sprawe do posiadaczy U-R-S-U-S-A c 360 3p Nie chodzi czasem o siłowniczek gazowy??

#7 Share zamiar

zamiar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 12:23

mam sprawe do posiadaczy U-R-S-U-S-A c 360 3p wiesmag dzieki za rade tylko ze ja tego kolesia pierwszy raz na oczy widzialem i co mam jechac pod skup i czekac az on przyjedzie ;) a co do silownika wolal bym nie bo im prostrze rozwiazanie tym lepsze ;) jakub16 wlasnie w takim c-360 3p jak u ciebie w galerii to widzialem

#8 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 17 czerwiec 2009 - 19:39

mam sprawe do posiadaczy U-R-S-U-S-A c 360 3p już wstawiam foty ;) zaraz podam linki

http://www.agrofoto....mage149351.html oraz 4 kolejne zdjęcia ;)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share zamiar

zamiar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 09:03

mam sprawe do posiadaczy U-R-S-U-S-A c 360 3p no to jest to.... dzieki jakub16 teraz ide pomyslec jak to zamontowac ;p dzieki wszystkim