Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ładowacz wybrać ?

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 10 kwiecień 2007 - 21:06

Jaki ładowacz wybrać ? Witam zamówiłem DF 87 posiadam TUR 6 ma 5 lat w grudniu i myślę go sprzedać i na nowego DF 87 kupić ładowacz czołowy nie wiem który byłby lepszy Quick czy JF-Stoll cenowo raczej podobnie Quick 35 z poziomowaniem mechanicznym, amortyzator gazowy, Joistick linkowy i szybkosprzęg do złącz hydraulicznych 20tys+VAT a JF-Stol podobna cena może ciut wyżej chociaż boję się żeby za dużo nie dołożyć bo ten mój TUR 6 jest jak nówka i tanio sprzedam a drogo kupie co radzicie?

Edytowany przez Nikita_Bennet, 11 kwiecień 2007 - 10:45.
błąd i w temacie i w poscie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ładowacz wybrać ? Dzisiaj, 09:44
  •  

#2 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 08:48

Jaki ładowacz wybrać ? jesli z tych 2 to zdecydowanie Quicke, ale najlepszy jest MX, tylko nie wiem czy cena cie nie odstraszy
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 12:16

Jaki ładowacz wybrać ? A dlaczego niby MX jest najlepszy ?Poziomowanie hydrauliczne ?

#4 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 12:23

Jaki ładowacz wybrać ? Ja wziąłbym MX Techic. Cena coś ok.25tys. brutto ale bez łyżek.
Na tej stronie znajduje się oferta MX

#5 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 17:11

Jaki ładowacz wybrać ?

A dlaczego niby MX jest najlepszy ?Poziomowanie hydrauliczne ?

widzialem go w akcji na pokazach w bednarach, dla porownania byl podobnych parametrow ladowacz quick i jd i wypadly blado na tle tego MX, poza tym byl podczepiony do ciagnika o mocy 80 KM a mogl podniesc ponad 2 tony chyba do 1,5 metra i troche mniej niz 2 tony na sama gore. poza tym podoba mi sie to rozwiazanie z 2 silownikami, zmniejsza sie przez to ilosc sworzni, a te co musza byc uzyte sa odpowiednio wzmocnione, co sugeruje dluga i przyjemna prace
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#6 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 19:16

Jaki ładowacz wybrać ? Co do tych udźwigów to często przesada-bo kiedyś oś może nie wytrzymać-szczególnie 2 tony w ciągniku 80 KM-przecież on tylko na przednich kołach będzie jechał.Blado te inne wypadły tzn. jak-nie mogły czegoś podnieść ?Znaczy-MX jest super ładowaczem-jeden z moich kuzynów ma go na Zetorze-ale myślę,że i te inne w niczym mu nie ustępują-chociaż mi i tak podobają się najbardziej ładowacze,które można podpinać i odpinać bez wychodzenia z ciągnika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 19:58

Jaki ładowacz wybrać ? mx podnosil ciagnik na ktorym byl zamontowany w 2 sekundy :rolleyes: a reszta zrobila to z wiekszymi oporami i w 3 razy dluzszym czasie i mx i jd byly na tych samych ciagnikach, a quick na podobnym gabarytowo i mocowo, ale jakiejs innej firmy

#8 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 20:40

Jaki ładowacz wybrać ? Tzn-chodzi Tobie o podnoszenie przodu ciągnika ?-ja tam zwykłym Hydrametem podnoszę Zetora-poniżej 2 sekund :rolleyes:-może te inne miały coś źle podłączone ?-czy też chodziło o podnoszenie ładowacza-wtedy 2 sekundy to zdecydowanie zbyt szybko.

#9 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 20:42

Jaki ładowacz wybrać ? chodzilo mi o podoszenie przodu ciagnika, ze stoperem w sumie nie mierzylem :rolleyes: ale chodzi oto ze byla bardzo widoczna roznica

#10 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 21:31

Jaki ładowacz wybrać ? oglądałem MX i faktycznie ma raczej najciekawsze rozwiązania np. najlepsze na bank mocowanie na rame chodzi mi o to że np w QUICK trzeba z lewej i prawej strony pociągnąć za takie sworznie i obrucić żeby odpiąć ładowacz a w MX jest to sprawniej tylko taką dźwigienke lekko nadół i już jest i te siłowniki niby delikatne a mają połączone przepływy oleju dzięki czemu chodzi efektywniej a nie potrzeba tak dużych siłowników

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 18 wrzesień 2007 - 14:40

Jaki ładowacz wybrać ? ja bym brał Quicke.Myślę że jet lepszy.
Używa ktoś? jak się sprawują?
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."