Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zdobyć uprawnienia na prowadzenie kombajnu

103 odpowiedzi na ten temat

#101 Share Marq

Marq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 11:37

Jak zdobyć uprawnienia na prowadzenie kombajnu @tomek73 - § 2. 1. Zezwolenie na czas nieokreślony wydaje się na przejazdy po drogach publicznych znajdujących się na obszarze powiatu pojazdu nienormatywnego wolnobieżnego lub ciągnika z maszyną zawieszaną, których szerokość nie przekracza 3,5 m, natomiast masa całkowita, naciski osi, długość i wysokość są normatywne. czyli jeśli masz heder 3,40 - nie musisz go zdejmować a wystarczy że zdobędziesz takie zezwolenie - btw. ciekawe jakie są tego koszta ;)

@yacenty - Dokładnie tak. Z punktu widzenia prawa o ruchu drogowym - mając jakąkolwiek kat. E - uzyskujesz takie prawa jak w kat.T Oczywiście wszystkich obowiązują przepisy o max. długości zestawu (3 pojazdy to 22m, 2 pojazdy to 18,75m), szerokości (pojazdu 2,55m, ładunku 3m) i tonażu (DMC pojazdów i maksymalna masa ciągnięta, ta z dowodu ciągnika)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak zdobyć uprawnienia na prowadzenie kombajnu Dzisiaj, 02:17
  •  

#102 Share LeF

LeF

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 401 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 17:45

Jak zdobyć uprawnienia na prowadzenie kombajnu To dobrze bo ja mam też B+E i jak dotąd nie jeździłem z dwiema przyczepami traktorem tylko z jedną. Byłem pewien, że można tylko z jedną ;)
Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#103 Share pawel2793

pawel2793

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanizacja.

Napisany 20 lipiec 2011 - 10:49

Jak zdobyć uprawnienia na prowadzenie kombajnu jestem z woj. warmińsko-mazurskiego, powiat nowomiejski. chciałbym zdobyć uprawnienie na kombajn. czy wiecie gdzie mogę najbliżej to zrobić? mam blisko do Grudziądza, Brodnicy, Nowego Miasta Lubaskiego, Iławy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#104 Share LukasR

LukasR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:09

Jak zdobyć uprawnienia na prowadzenie kombajnu wiecie może gdzie można tanio zrobić uprawnienia na kombajn w okolicy Grudziądza północna polska?