Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zbiornik do mleka NAPRAWA gdzie w woj mazowieckim ?

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share siemens75

siemens75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 08 czerwiec 2009 - 19:10

Zbiornik do mleka NAPRAWA gdzie w woj mazowieckim ? Witam Jak w temacie gdzie można znaleźć dobrą i tanią firmę która się tym trudni - okolice Mławy czyli i dotyczy województwa warmińsko-mazurskiego.
ALFA-LAVAL
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zbiornik do mleka NAPRAWA gdzie w woj mazowieckim ? Dzisiaj, 01:36
  •  

#2 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2194 postów

Napisany 08 czerwiec 2009 - 19:21

Zbiornik do mleka NAPRAWA gdzie w woj mazowieckim ? Jestem z drugiej strony Osztyna- Lidzbark Warm więc za daleko popytaj znajomych albo w mleczarni oni na pewno kogoś polecą. Co wyciekł freon i nie chłodzi ?

#3 Share siemens75

siemens75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 08 czerwiec 2009 - 19:29

Zbiornik do mleka NAPRAWA gdzie w woj mazowieckim ? Nie wiem co się dokładnie stało bo jestem dosyć daleko od domu, był jakiś spec i chciał 2tyś to trochę sporo...

#4 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2194 postów

Napisany 08 czerwiec 2009 - 19:38

Zbiornik do mleka NAPRAWA gdzie w woj mazowieckim ? U nas też kiedyś się zepsuła, długo chłodziła z dwa mieszadła się zjeździły, no i w końcu sprężarka się zjeździła, a okazało się że freon wyleciał (przerdzewiał przewód). Wystarczyło wcześniej pomyśleć ale do rzeczy za sprężarkę wyszło z 800 zł (o ile dobrze pamiętam) no i jeszcze dodatki -zbiornik na freon i trochę rurek miedzianych (to nie wiem za ile) a było to z 10 lat temu czyli teraz ceny na pewno większe. Więc sprawdź co poszło i za co ta usługa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share siemens75

siemens75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 08 czerwiec 2009 - 19:43

Zbiornik do mleka NAPRAWA gdzie w woj mazowieckim ? Witam
Czyli jeśli nie ma freonu to powinna normalne odgłosy wydawać jak podczas pracy z tym tylko że nie chłodzi tak ?

#6 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2194 postów

Napisany 08 czerwiec 2009 - 20:11

Zbiornik do mleka NAPRAWA gdzie w woj mazowieckim ? Bez freonu powinna głośniej chodzić, bo tam w sprężarce jest olej i on jest zmieszany przy pracy z freonem więc razem krążą i razem ulatniają się (jak mają którędy) no i nie chłodzi jak trzeba coś koło 2 godzin i schłodzić powinno się mleko tzn 1/4 pojemności zbiornika przy temp około 15 C

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share daroooo

daroooo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 15:32

Zbiornik do mleka NAPRAWA gdzie w woj mazowieckim ? Witam ja tydzień temu też kogoś szukałem do mojej chłodziarki i polecił mi sąsiad firmę z Ciechanowa ja mieszkam miedzy Chorzelami a Gruduskiem przyjechali panowie w tym samym dniu do mnie jak mówili wracali właśnie z okolic Makowa Mazowieckiego wiec trasy robią duże i widać znali się na rzeczy znaleźli szybko przyczynę pękła nakrętka i uciekł gaz wymienili nakrętkę naładowali nowego gazu i działa i co dobre są tani dla potrzebujących daje numer 602183169

Edytowany przez daroooo, 08 kwiecień 2014 - 15:36.

Dodaj odpowiedź