Kacu

Filmy własnej produkcji

Polecane posty

Kacu    4

Mam pytanie do tych którzy nagrywają filmiki i wstawiają na YT.Powiedzcie mi jakich sprzętów używacie do tego celu,bo mam zamiar brać się wtym roku za filmiki i nie wiem czego użyć.Druga sprawa to muza.Na niektórych(choć nie na wszystkich) widzę z prawej strony napis "zawiera treści pochodzące z jakiegoś tam kanału".Jak się to zaznacza,że jest muzyka zapożyczona,żeby potem nie usunęli dźwięku??


Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezynek5211    2

jak to czym nagrywać ???!!!! waiadomo że najlepsze jest kamera , ale jak masz dobry aparat nie taki za 200- 400 zł to śmiało możesz takim aparativem śmigać filmiki


I LOVE YOU, @BICZYSS :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Używam komórki nagrywającej w formacie MP4, jakość jest zadowalająca i szybko się wysyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

kamerka cyfrowa do nagrywania chyba jest najlepsza lub pożądny aparat


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że najlepsza kamera cyfrowa ja np nagrywam filmy aparatem cyfrowym NICON COOLPIX L11 zawsze mogłoby być lepiej filmu byłyby dużo lepsza gdyby były obrabiane w programie który czyta tylko format MOV a tak muszę je konwertować na AVI i są gorszej jakości a mam słaby komputer planuje już go zmienić są programy do obróbki które czytają MOV ale lepszego komputera wymagają póki co moje filmy są takiej jakości http://www.youtube.com/user/masseyferguson6140


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poke912    0

Każdy aparat jest dobry ale nie taki z telefonu

Bo wszyscy myślą że jak mają 5mpx w telefonie to bedą dobre zdjęcia

A to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak przedmówcy powiedzieli. Dobry aparat lub kamerka. Ja swoim aparatem kręcę filmy, ale nie są one jakości, która by mnie zadowalała. Do zdjęć za to nie mam żadnych zastrzeżeń.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

My z bratem zaczynaliśmy od Nikon L10 i jakość była jako taka i brakło trochę zoomu temu aparatowi. Teraz nagrywamy Lumixem ZX1. Ale na początek myślę, że spokojnie wystarczy jakaś cyfrówka za 300/400zł. Ważne tez jest do jakiego formatu i do jakiej rozdzielczości później renderujemy filmik, dobrą jakość trochę waży, ale naprawdę warto poświecić kilka godzin na przesyłanie filmiku w dobrej jakość niz później oglądać niewyraźny pokaz slajdów. I dobry program do obróbki video to Ulead Video Studio 11, potrzebuje dość dobrego kompa, ale ładnie pracuje z formatem MOV podczas odróbki. Co do muzy to ciężko trafić, żeby wmg, czy sony się nie przywaliło, ale są na to sposoby jak rozwiązywać ten spór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Jeśli chcesz żeby jakość filmu była naprawdę dobra to fotki lustarzanką, a filmy kamerą HD najmniej 720p oczywiście 1024 i więcej też lepiej. Program do obróki Sony Vegas - ale trzeba się znać dla amatorów Windows Movie Marker.

Ja narywam nokią n95-97 i n900 co mam pod ręką :) No, ale telefony te 2 pierwszy rodzielczość tylko 640x480, więc nie jest to HD, n900 ma, więc :)

Zrobiłem kilka filmów, ale u wujka gdzie zawsze pomagam, albo sam operuje maszynami i brak czasu, albo nie ma czego nagrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelRuti    6

Temat zapomniany  przez  5 lat 

A  jak  dzi ś  wyglada wasza  elektonica  do nagrywania ja  nagrywam wszystkim  co mam  pod  ręke  czasami telefonem ,czasami  aparatem  a czasem

TRACER Xtreme Touch

i  oczywiscie  jaki  program polecacie  do montażu


 

 

 

   Reka fachowca więcej znaczy niż dobre narzędzie w  reku partaczy     ;) 

     

                                               

Husqvarna 395XP

                                        
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj