Skocz do zawartości

Zdjęcie

klucze i grzechotki

203 odpowiedzi na ten temat

#41 Share franky69

franky69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 18 styczeń 2010 - 21:37

klucze i grzechotki Beta to jest to, tylko cena trochę blokująca

Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
klucze i grzechotki Dzisiaj, 09:07
  •  

#42 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 11 luty 2010 - 20:26

klucze i grzechotki Swojego czasu pracowałem na warsztacie samochodowym,miałem zestaw kluczy Dedra praca z młotkiem nie była im straszna. :D

#43 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 15 maj 2010 - 13:03

klucze i grzechotki Witam, chciałbym was zapytać co sądzicie o takim komplecie kluczy http://moto.allegro....polerowane.html czy ta firma jest godna polecenia, miał ktoś z was doczynienia z takimi kluczami???? warto je kupić??? Pytam bo niechce sie przejechac na zakupie takiego zestawu ...B)

#44 Share MajsterPopsuj88

MajsterPopsuj88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 01 marzec 2011 - 01:42

klucze i grzechotki

Jaką polecicie firmę co robią klucze i grzechotki żeby byłe wytrzymałe( u mnie w domu nie ma klucza 10 bo wszystkie złamanie, a grzechotka nie działa zepsuła się nie złamała ale da się tylko odkręcać śruby ale pełnymi obrotami ).
Co sadzicie o firmie Stanley??

Według mnie to tylko te firmy sie liczą:
1 Honiton
2.Proxon
3.Beta
4.Yato to niedroga firma mimo tego wiele razy mnie zaskoczyla i to w dodatku pozytywnie
5.Frame to marka klucza udarowego ktory spisuje sie w miare dobrze a kosztował 5 stówek czyli srednio mysle jak na klucz.szpilki od kol ciagnika to zaden problem
6.Dedra
Coval nie jest zły ale jakościa tez jakoś nie powala

Edytowany przez MajsterPopsuj88, 01 marzec 2011 - 01:43.

#45 Share momek

momek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:www.garazforum.pl

Napisany 01 marzec 2011 - 06:33

klucze i grzechotki ja bym kupił na twoim miejscu covala u mnie wszystkie nasadki chodzą z pneumatem 1230Nm i kręce koła w przyczepach i ciągnikach to niema porównania kupiłem yato niby pneumatyczne to się rozleciały na 3 części

#46 Share ziomal89

ziomal89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 19:38

klucze i grzechotki ja mam klucze corona i grene i z jednych i z drugich jestem zadowolony
ps. grene ma dożywotnią gwarancje-łamiesz i wymieniają

#47 Share 255

255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 26 marzec 2011 - 20:27

klucze i grzechotki Też mam klucze z chrome-vanadium ok. 5 lat i jeszcze żaden mi się nie połamał

Edytowany przez 255, 03 maj 2011 - 10:35.

#48 Share Ursus328

Ursus328

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Rolnictwo

Napisany 12 kwiecień 2011 - 13:42

klucze i grzechotki klucze yato bardzo dobre i solidne klucze stal crv chrome-vanadium bardzo mocna polecam klucze drogie ale oplaca sie
--- URSUS C-328 ---

#49 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 14:30

klucze i grzechotki A ja polecam klucze firmy jonnesway - klucze dość drogie ale solidne i z gwarancją wieczystą.
http://www.jonnesway.pl/

#50 Share lukaszek410

lukaszek410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 15:06

klucze i grzechotki ja polecam Coval-a,mam klucze i grzechotki i nie narzekam;) wszystko odkręcą;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Adam8550

Adam8550

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 21:30

klucze i grzechotki ja polecam też Coval-a kopiłem zestaw treszczotek 108 elementów zapłaciłem ok 270 zł. i mam na nie dożywotnią gwarancje

#52 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 21:51

klucze i grzechotki Ja mam ogromną liczbę kluczy narzędzi honition i yato i żadnego nigdy nie złamałem czy skrzywiłem,naprawdę polecam tylko te kupuje teraz, wcześniej kuźnia drogie też dobre pękł mi 1 klucz płaski 15mm tej firmy, miałem i mam też stanley i powiem szczerze że szału ni ma przereklamowane i to mocno i b.drogie , niby dożywotnia gwarancja a nikt mi nie chce wymienić np grzechotki czy klucza. dla porównania grzechotka honition kosztuje ok 35zł zakładam rurkę i śmiało ciągne i jeszcze jej nie zerwałem , natomiast stanley też1/2" zerwałem rękami a kosztowała ponad 120zł i miała być na lata... polecam też polską firmę "markiewicz" duże nietypowe klucze grzechotki itp w polskiej cenie

Zapomniałem dodać kiedyś mi był potrzebny wygięty klucz jakiś tam, objeździłem , i nie było takiego ale był cały komplet takich 10szt za ok 50zł z corony myśle że dziadostwo ,ale mi potrzebne strasznie to wziąłem, o dziwo mam dalej wszystkie te klucze i normalnie ich używam i śmiało ciągne, też polecam
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#53 Share Kipek1

Kipek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,mechanika,motoryzacja,sport.

Napisany 03 lipiec 2011 - 18:34

klucze i grzechotki U siebie mam kucze z firmy Beta,Yato,Gedore,Hazet,oczywiście jeszcze od ojca z Kuzni.Może nie należą do tanich ale są naprawde dobre jakościowo,jeszcze ani jednego nie uszkodziliśmy.

#54 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 03 lipiec 2011 - 18:55

klucze i grzechotki j polecam dobre tanie klucze BLACK Polska .
na wlasny uzytek naprawde sa dobre nie wyginaja sie i nie pekaja jak narazie

#55 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 03 lipiec 2011 - 19:28

klucze i grzechotki BLACK-Polska to czasmi nie to samo co BASS-Polska ? :blink:
Pachnie mi to Made in China.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#56 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 04 lipiec 2011 - 22:21

klucze i grzechotki to nie to samo naprawde sa mocne te klucze

#57 Share Karolt

Karolt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 18:35

klucze i grzechotki polecam klucze BERNER oczko płaskie i nasadki bardzo pożadne wszystko odkręca też polecam klucze COVAL bardzo wytrzymałe

#58 Share Artur12

Artur12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 11:15

klucze i grzechotki Witam czy na klucze coval dają dożywotnią gwarancje bo w aukcjach allegro jest 24 miesiące i na stronie też dzięki za odp, chodzi mi o zestaw 108-150 elementów.

#59 Share Ursus328

Ursus328

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Rolnictwo

Napisany 23 styczeń 2012 - 12:25

klucze i grzechotki Yato , Coval , Kuźnia , Heyco , Jobi , polecam posiadam takie nie raz zakladane były na nie rury itp. jobi niby china kupilem kiedys zestaw za 30 zł płasko oczkowych 6-19 i trzyma sie juz 4 rok i zaden klucz nie pękł
na wszystkie coval-e jest dożywotnia gwarancja tak samo jak na yoto tylk sprzedawca tego nie mówi

Edytowany przez Ursus328, 23 styczeń 2012 - 12:26.

--- URSUS C-328 ---

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share zombislaw

zombislaw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 17:07

klucze i grzechotki Najlepszymi a jednocześnie najdroższymi kluczami są klucze :
- Snap-on firma amerykańska która ma dożywotnią grarancję typu door to door na każdy klucz czy nasadkę.Produkuje słabszą wersję pod nazwą Blue Point.Firma ta wykupiła w 1999 roku szwedzki koncern Sandvik-Bahco.W skład Sandvika wchodziły takie firmy jak niemieckie Belzer-Dowidat czy też hiszpańskie Acesa,Iriome,Irazola.Palmera.Wszystko to bardzo dobre jakościowo klucze ale np.Bahco część swoich kluczy produkuje w Argentynie a Belzer w Brazylii.
- Stanley to firma która jeszcze kilka lat temu produkowała porządne klucze.Nie były one najdroższe i najlepsze ale piszę o niej bo w 2006 roku przejęła francuskiego Facom-a.Następnie zamknęła fabryki we Francji i produkuje teraz w obu państwach chińskich narzędzia Stanley i Facom.Posiada ona także od 1992 roku firmę Tona i produkuje w Czechach.Produkuje także bardzo dobre klucze marki Mac Tool (od 1980)oraz Proto(od 1984)
-Craftsman bardzo dobre (podobno) klucze używane przez SEARS-a
-Hazet to legenda niemieckich kluczy.Używana przez salony Porsche i VW.Klucze nie do zdarcia.Produkowane w Niemczech.Cena też jest legendarna:)
-Stahlwille kolejne bardzo dobre i niezawodne klucze niemieckie.Cenowo też :)
-Heyco klucze które używały salony BMW i Mercedesa oraz Jaguara
-Beta włoskie klucze które używa Ferrari.W Polsce bardzo popularne.Każdy ma własną opinię,ale pewien Niemiec powiedział że jak masz włoskie auto to używasz Bety a jak masz niemieckie to kluczy z Germanii.
- Kamasa Tools to klucze które wymyślił i nazwy udzielił Polak.Produkowane od 1968 do 1977 roku w Polsce.Potem w Niemczech i Japonii,Rewelacyjne klucze.Teraz jest to produkt made in China.
- Ko-Ken japońskie rewelacyjne klucze
- Wurth a w szczególności Zebra bardzo dobre klucze zwłaszcza nasadowe
- Wera w wydaniu Zyklop - nasadowe
- Elora była kiedyś bardzo dobrą niemiecką firmę.Nie wiem jakie teraz po przejęciu przez Draper-a produkuje
- Matador mała bardzo dobra niemiecka firma.Klucze używane przez Mercedesa.
- Gedore to taki VW.Bardzo dobre klucze.Niezawodne i wcale jak na warunki płac zachodnich nie najdroższe.Niestety nasze płace w przeciwieństwie do cen odbiegają od zachodnich.Produkuje także tańsze wersje - Carolusa i Rahsola

O niektórych firmach nie napisałem ale o firmach Coval,Beast,Neo,Jobi,Geko i innej chińszczyżnie wypowiadać się nie będę.Bo zazwyczaj mówi się o tym które przeżyło ileś tam lat a nie wspomina dziesiątek takiego gó.....a które połamało się.Nie polecam żadnej marki bo o tym każdy decyduje sam ale jak mówią posiadacze mercedesów: ,,Jest Gwiazda,jest Jazda a jak nie ma Gwiazdy,to Trabant" Tak samo z kluczami.Ja na przykład kupuję dla siebie używane markowe klucze za granicą.Więc przedstawicelem handlowym zadnej z firm nie jestem.

Edytowany przez zombislaw, 30 styczeń 2012 - 22:56.