Skocz do zawartości

Zdjęcie

klucze i grzechotki

203 odpowiedzi na ten temat

#21 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 09 czerwiec 2009 - 20:15

klucze i grzechotki klucze King Tony też są dobre no ale drogie. mam grzechotke z tej firmy z całym kompletek nasadek już chyba z 10 lat i nadal służą. z Kuźni mam też ale na niektórych nikiel się poodpryskiwał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
klucze i grzechotki Dzisiaj, 15:12
  •  

#22 Share trq

trq

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 10 czerwiec 2009 - 08:23

klucze i grzechotki Ja polecam klucze firmy JONNESWAY.

#23 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 czerwiec 2009 - 22:46

klucze i grzechotki Najlepsze to ja dostałem w Zestawie z T25A hoh to są klucze jak mały klucz to duża rure że on cały w nia wlezie i sie nie polamie. Ale już dosć brakuje zk ompletu. Jak narazie mam pare kluczy Grene i nie narzekam dobre są, mam grzechotke bo nasadki mi zostały od zestawu z bazaru gdzie sie grzechotka po tygodniu rozje*** Narazie wszystko odkrecam i przykrecam. Mam też plasko oczkowe, nie narzekam na nie
Mój Wladimirec podbija świat

#24 Share sthil007

sthil007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 07:38

klucze i grzechotki Polecam klucze nasadowe HONITON GERMANY są trwale mozna odkrecac prz pomocy rury. Calosc jest zapakowana w porecznej walizce dzieki czemu sie nie pogubią.

#25 Share Przemcioo

Przemcioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 08:07

klucze i grzechotki A ja polecam klucze Einshell ze specjalnego stopu matalu chrome vanadium

#26 Share rolnik9407

rolnik9407

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Zainteresowania:motory,rolnictwo i wszystko co z nim zwiozane.

Napisany 26 czerwiec 2009 - 08:11

klucze i grzechotki

Polecam klucze nasadowe HONITON GERMANY są trwale mozna odkrecac prz pomocy rury. Calosc jest zapakowana w porecznej walizce dzieki czemu sie nie pogubią.

Mam cały zestaw kluczy z tej firmy i mała grzechotka mi się rozwaliła.
Moje filmiki na YT http://www.youtube.com/user/rolnik9407 Polecam!!!!!!!!!

#27 Share kielbasa

kielbasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, mechanika, elektryka, elektronika

Napisany 13 październik 2009 - 19:46

klucze i grzechotki tylko kuźnia sułkowice, ojciec tam robił przez 20 lat z dziadkiem. RWPG też kuźnia robiła. super klucze, byle co nimi odkręcałem i ani jeden nie pękł.
"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

#28 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 14 październik 2009 - 14:33

klucze i grzechotki Polecam klucze Francuskiej firmy FACOM może nie są tanie ale jakość i wytrzymałość bardzo wysoka,Sąsiad pracujący w KGHM pod ziemią jako mechanik ma taki komplet nasadek od 30-65 już 13lat i w domu tylko posiada klucze tej firmy.Sam też mam dwa klucze 17-19 i 24 już parę lat i zero śladów zużycia mimo niejednokrotnego kręcenia na rurkę.
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#29 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 15 październik 2009 - 14:03

klucze i grzechotki

a zobaczcie na tą firme smile.gif

to są klucze moj brat w robocie ma takie klucze to po grzechotce skacze i nic sie jej nie dzieje smile.gif moze takie bede mial hehe

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#30 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 15 październik 2009 - 18:36

klucze i grzechotki Polecam klucze SATA. Bardzo solidne wykonanie.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share t25a1

t25a1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 16 październik 2009 - 20:49

klucze i grzechotki A ja bym polecil Proxon,klucze nie do zdarcia.

#32 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 17 październik 2009 - 22:23

klucze i grzechotki miał ktoś stycznosc z kluczami hazet czy sa dobre tej marki klucze

#33 Share Scarface

Scarface

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,rolnictwo,komputery

Napisany 28 październik 2009 - 16:32

klucze i grzechotki witam

Czy te o to zestawy kluczy są dobre czy lepiej kupić jakieś inne
ZESTAW KLUCZY 94szt. ! KLUCZE NASADOWE HONITON ! (786140803) - motoAllegro
OKRUCH - KOMPLET KLUCZY COVAL PŁ-O 14szt BRODNICA (758463314) - Aukcje internetowe Allegro
klucze mają służyć w gospodarstwie

Pozdrawiam
Mariusz

#34 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 28 październik 2009 - 16:38

klucze i grzechotki ten HONITON jakoś do mnie nie przemawia,wygląda to na made in PRC, ja postawiłem na Proxxona, klucze i grzechotki wytrzymuja bardzo długo, u kolegi w warsztacie już kilkanaście lat grzechotki działają Zestaw kluczy nasadowych 55cz. PROXXON 23040 (789847436) - motoAllegro

#35 Share Mariuszczs

Mariuszczs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 19:11

klucze i grzechotki Polecam Bahco, niekiedy można na allegro kupić pod starą nazwą Belzer. Są bardzo dobrej jakości, ale polecam zakup jakiegoś starego zestawu bo wydaje mi się że teraz Bahco są podrabiane, a jeśli nie to jakość spadła.
Jeden zestaw bezlzer służy mi 8 lat. Grzechotki tych firm te które mają przełącznik w rękojeści są trochę kłopotliwe bo łatwo przełączyć kierunek w czasie kręcenia - kto używa ten wie o co chodzi :D.
Mam też kilka kluczy firmy Format, i te są naprawde najwyższej jakości, przy stosowaniu przedłużek kiedy inne pekają jak zapałki te dają radę, właściwie to tylko tych już teraz używam jeśli trzeba użyć przedłużki ( jak wiadomo tak się nie robi ale trzeba )
Gedore też były w temacie chyba wspomniane i używałem kiedyś takich w pracy i spokojnie mogę polecić.
Jakieś tam Coval czy kuźnia to szajs i jakimś cudem zotał mi się jeden płaskooczkowy 22 ktory się nie złamał. Jest to dla mnie lipa, duże jest ryzyko że taki klucz płaski pęknie i łatwo sobie w takim momencie rozcharatać o coś rękę. Ja co do kluczy to mam spore wymagania, a znam osoby co kupiły w Tesco zestaw kluczy płasko oczkowych za 11 zł i są zadowoleni.

#36 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 14:50

klucze i grzechotki cowal się zepsuł, miałem kiedyś pojedyncze sztuki i były mocne .od niedawna mam nowy komplet i 24 pękł w oczku jak założyłem 0,5m przedłuszkę .jak się używa dla własnego użytku i nie zakłada przedłużek to są całkiem mocne . grzechotki rozsypały się po miesiącu lekkiej pracy

#37 Share Scarface

Scarface

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,rolnictwo,komputery

Napisany 11 listopad 2009 - 11:39

klucze i grzechotki witam all

a co powiecie o tym zestawie ZESTAW KLUCZY KLUCZE PLASKO-OCZKOWE DEDRA 6-32 CRV (805635071) - Aukcje internetowe Allegro
opłaca się kupić

pozdrawiam

Mariusz

#38 Share marcinkopec

marcinkopec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 grudzień 2009 - 19:25

klucze i grzechotki Witam
Mam w warsztacie klucze Dedra od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że bez zakładania przedłużek (inaczej nie testowałem) doskonale się sprawują. Myślę, że są to dobre klucze do zwykłych napraw za przystępną cenę.
Jednakże do ciężkich prac polecam podobnie jak poprzednicy klucze firm Beta, Proxxon, Tengtools, Jonesway.
Jeśli chcecie zobaczyć porównanie rożnych marek i kluczy polecam stronę narzedziowy.pl (nie jest to wcale najtańszy sklep ale zawsze można sobie coś tam pooglądać i porównaćnarzedziowy.pl) nie musicie tam kupować ale przy każdym z oferowanych towarów zamieszczony jest ranking z zielonych gwiazdek od 1 do 6. Dla przykładu elektronarzędzia firmy Einhell Bavaria (żółte) mają zwykle 2 gwiazdki, Bosch zielony - 3 gwiazdki, Bosch niebieski, Metabo 4 gwiazdki, Kress 5 gwiazdek. 6 gwiazdek przyznawanych jest bardzo rzadko.

#39 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1161 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 10 styczeń 2010 - 11:17

klucze i grzechotki

chrome vanadium czy tam jakos tak dobra firma

przeciez to nie firma tylko oznacenie materiału hahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaa

hazet proxon, beta, snap-on jednym słowem wszystkie co maja dożywotnia gwarancje, dwie ostatnie mają

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share kielbasa

kielbasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, mechanika, elektryka, elektronika

Napisany 10 styczeń 2010 - 19:31

klucze i grzechotki Rozmawiałem przed chwilą z ojcem, który jak już wcześniej wspomniałem pracował dziadkiem w Kuźni Sułkowice ponad 20lat, i mówił, że te oznaczenia RWPn, RWPg i inne to było oznaczenie serii kluczy. B)
"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."