bob123

Klucze i grzechotki (jaką firmę wybrać)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal1993    461

Ferie się zaczęły, to i trzeba przymykać oczy na niektóre tematy. Autorze tematu: Dlaczego nie chcesz kluczy Grene za darmo? Jak coś to podaj adres to Ci może jednak wyślę :D

Edytowano przez michal1993

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz19899    22

Dedra, Coval Grene też dobre ale drogie

Brat u siebie na serwisie używa tylko kluczy Farys i bardzo sobie je chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Z tym chrome - vanadium to nie wierzylem w to co czytam, jak to kiedys na forum znalazlem :)  A najlepsze byla jak ktos nieszczesnego Pana uswiadomil, a za kilka spostow znow ktos pisal, ze to dobra marka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

te chrome-vanadium to nie jest dobra marka- pare dni na polu i rdzewieja  :P

ja mam stare klucze- jeszcze po ojcu- kuznia sulkowice , takich juz nie ma i nie bedzie-rura calowa, metr dlugosci i kazda sruba idzie-chyba ze sie urwie.

 

z tych nowych to niestety zadna sie nie nadaje do polecenia, podobna chinska i indyjska jakosc,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ferie się zaczęły, to i trzeba przymykać oczy na niektóre tematy. Autorze tematu: Dlaczego nie chcesz kluczy Grene za darmo? Jak coś to podaj adres to Ci może jednak wyślę :D

Zależy komu się kolego zaczęły. Kluczy Grene używałem i moim zdaniem za 500 zł to przesada, one nie są warte nawet 150 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Uzasadnij swoją wypowiedź


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

te chrome-vanadium to nie jest dobra marka- pare dni na polu i rdzewieja  :P

ja mam stare klucze- jeszcze po ojcu- kuznia sulkowice , takich juz nie ma i nie bedzie-rura calowa, metr dlugosci i kazda sruba idzie-chyba ze sie urwie.

 

z tych nowych to niestety zadna sie nie nadaje do polecenia, podobna chinska i indyjska jakosc,

Przecież to nie jest żadna marka. Ten napis oznacza, że wykonane są (albo powinny być) ze stali chromowo-wanadowej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Słabe wykonanie tzn. co? Pękają, rozciągają się, czy nie podobają Ci się wizualnie?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Przecież to nie jest żadna marka. Ten napis oznacza, że wykonane są (albo powinny być) ze stali chromowo-wanadowej i tyle.

Myślę, ze kolega doskonale o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

michal1993- Wizualnie to nie ma nic do rzeczy, ale 17,13 pękły (13-pękło oczko)(17-przeskoczył) 

 

To zanosisz i wymieniasz - od tego jest dożywotnia gwarancja


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

 

ja mam stare klucze- jeszcze po ojcu- kuznia sulkowice , takich juz nie ma i nie bedzie-rura calowa, metr dlugosci i kazda sruba idzie-chyba ze sie urwie.

 

 

 

Zainwestuj w klucz udarowy, nawet tylko do luzowania śrub a rur nie będziesz chciał używać.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś konkretny model elektryczny byś polecił? 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

klucze udarowe tez mam po ojcu a niektore to nawet po dziadku- w wersji hardcorowej 10 kg stali na drewnianym trzonku zeby mnie prad nie kopnal :P  :P  :P .

 

dla amatora kupowanie profesjonalnych narzedzi to glupota-mam na co pieniadze wydawac, a kupowanie taniego badziewia mija sie z celem, moge sobie kupic jakas makite za 600  ale wiem ze bede ja stale uzywal, a nie klucz ktory bedzie mi potrzebny moze raz czy dwa razy w roku.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Zainwestuj w klucz udarowy, nawet tylko do luzowania śrub a rur nie będziesz chciał używać.

Mam wkrętarkę udarową aku makita 18V i powiem szczerze że byle leszcz nie poprawi po niej dociągnięcia zwykłym kluczem płasko-oczkowym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

Osobiście używam  od 5 lat    kilku narzędzi Jonnesway. POirwszy  komplet   klucze  płasko oczkowe z grzechotką    oraz grzechotkę kupiłem ojcu na  gwiazdkę Po 5 latach  są jak nowe  - później kolejne komplety już kupowane z przekonania.  Nie mają  łatwego życia. Na codzień używam ich do naprawy maszyn rolniczych i w gospodarstwie. Grzechotka  jak i inne klucze   wytrzymywała 2 m rurę przedłużkę. Są nie do zdarcia  cena do jakości warta wydania kasy .   Mam też kilka kluczy  SATA (Odpowiednikiem Saty są klucze Belzer  trochę tańsze). Snap-on  Wera  Bahco   Neo Tools Pro Line   szczypce Knipex  ściski BESSEY  z czystym sumieniem mogę polecić każdemu te marki .  

 

Elektronarzędzia  moje ulubione marki   Metabo AEG Milwaukee  . Milwaukeee trochę drogie jak na swą jakość :/

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

wg mnie to normalna cena  jak za tkai zestaw   droższe są te z grzechotką gear wrench 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo321    3

to  co  panowie  polecacie    grzechotki   renomowanych  firm  padają   kwestia 3 do 8  miesięcy   jeszcze  grene  jest  znośne  bo  posiada  zestawy  naprawcze ... i  które   leżą   już  na  zapasie w warsztacie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1456

Co yato? Jest taka firma. Coś jeszcze jesteś w stanie napisać czy to szczyt Twoich możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo321    3

yato  to  może  dla  zwykłego kowalskiego...co dwa razy w roku koła w aucie zmienia Miałem na myśli firmy Facom  Bahco  Wurth  Gedore    Po  reszcie  firm to zostają tylko puste   opakowania  oraz  te  nieliczne  sztuki  które się uchowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj