bob123

Klucze i grzechotki (jaką firmę wybrać)

Polecane posty

Gość   
Gość

no ok .. ale generalnie tryczka to grzechotka po waszemu ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry artykuł, choć autor traktuje Kingtony czy Honitona jako coś egzotycznego, a to bardzo dobre klucze. Z Kingtony mam dużo sprzętu i jest naprawdę spoko. Długo się do YATO nie mogłem przekonać, ale zestaw męczę od 7 lat i w tym czasie tylko jedną grzechotkę zajechałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursacheba    0

Z tańszymi jest zawsze tak, że zależy jak się trafi. Może od modelu. Niektóre to bywają miękkie i do niczego się nie nadają. A niektóre potrafią zaskakiwać i w niskiej cenie robić po prostu swoje. Mnie tak zaskoczył Geko. Tani a działa. Inna sprawa że niektóre te tańsze sprzęty, no może nie zwykłe klucze ale bardziej zaawansowane, mają złą opinię z powodu złego końcowego montażu w Chinach. Ale nie samego produktu. Znajomy ma podnośnik, chyba też Geco, który na początku nie trzymał do końca. Po jakimś czasie widać było że opada. Co się okazało? Opiłki przy uszczelkach i olej przeciekał. Wyczyszczone, napełnione i trzyma idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikkallo    0

Ja kupiłem małą skrzynkę i kilka takich listew z potrzebnymi końcówkami oraz teleskopową grzechotkę. Wydaje mi się to być lepszym rozwiązaniem. W takich zestawach często jest straszny szmelc.

Od siebie polecam zerknać sobie na klucze nasadowe tutaj:

https://buythis.pl/nasadki-klucze-nasadowe/

Na miejscu mogą dobrać odpowiedni zestaw.  I doradzić co będzie najlepsze.

 

241149547_906271496766464_91783978257036

Edytowano przez Nikkallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj