bob123

Klucze i grzechotki (jaką firmę wybrać)

Polecane posty

bob123    0

Jaką polecicie firmę co robią klucze i grzechotki żeby byłe wytrzymałe( u mnie w domu nie ma klucza 10 bo wszystkie złamanie, a grzechotka nie działa zepsuła się nie złamała ale da się tylko odkręcać śruby ale pełnymi obrotami ).

Co sadzicie o firmie Stanley??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yogi    13

ja covala niepolecam bo sie na nim przejechałem kupiłem wielki zestaw od 20 do 65 i niejestem zadowolony ale inne zestawy mogą być całkiem solidne. a polecił bym np kuźnię, corone i jobi też są w miare dobre.

 

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Ja polecam kuźnię i covala w ostateczności chrome vanadium.

A coś dla profesjonalistów polecam klucze sata , mam grzechotkę i można po niej skakać i się nie przekręci.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Zdecydowanie polecam Kuźnie trwałe i wytrzymałe polskie klucze, z grzechotkami tej firmy nie miałem do czynienia ale klucze płaskie Poprostu super! za zestaw od 6 do 32 płasko oczkowe, zapłaciłem 300zł

ale służą już drugi rok i żaden nie pękł choć i przez długie rury były sruby nimi dokręcane


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12

kuźnia wiadomo jedna z najlepszych, Ale jeżeli chcesz coś trochę tańszego polecam Hilton'a jak napisał @DOminikKuchniak mam od roku ean zestaw często używam są bardzo wytrzymale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Jeśli coś tańszego to na uwagę zasługuje Yato czy jakoś tak się pisze, nie mylić z TOYA, też dobre chomowo-wanadowe klucze ładnie wykończone i w rozsądnej cenie, mam kilka takich nasadek i żadna mnie jeszcze nie zawiodła


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Czy Yato , czy Toya, jeden grzyb. Tak naprawdę, to Toya jest firmą handlową sprzedającą produkty pod różnymi markami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

Na warsztacie gdzie pracowałem wszyscy mieli wózki narzędziowe z wyposażeniem BETA - jak dla mnie sprzęt nie do zajechania;)


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos    0

Nie jestem pewien czy nie było już podobnego tematu.

 

U mnie klucze z Gedore są nie do zniszczenia (tylko cena zabójcza). Od 1,5 roku mam Bahco i są b. dobre, gwarancja wieczysta- sprawdzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Kuźnia - 3 latka i zero zużycia a obrywają sporo ale mam tylko pojedyńcze sztuki

Chrome Vanadium czy jakoś tak - oryginalne z czasów PRL - złamała sie 19stka bo za długie ramię do niej założyło sie i klucz był skręcony (żaden by nie wytrzymał (jeden z całego kompletu).

Stanley - kilka nasadek mamy - dosyć dobre, znajomi chwalą.

Grene - nasadki - mam je od kilku miesięcy, za mało używane aby mówić o trwałości,

Takie z PRLu z logiem RWGP - to jest sprzęt nie do zdarcia ;)

 

Kumpel ma zestaw kluczy GRENE - nie narzeka

 

Ja teraz jeśli coś będę kupował to może Beta, może stanley może pro coś tam ale to sie jeszcze obaczy


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
chrome vanadium czy tam jakos tak dobra firma

 

to jest nazwa surowca z którego sie robi klucze tzn stal narzędziowa. to jest podstawa.

 

@chaner123 nie hilton a honiton. honiton robi bardzo dobre grzechotki. robiłem troche nimi i też wiele opini o nich słyszałem bardzo je chwalili. i oczywiście kuźnia sułkowice. klucze nie do zdarcia, poprostu na lata.

nikita masz racje że RWPG też są mocne ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

kuźnia i chrom vandium czy coś i płaskie starocia te klucze uważam za najlepsze mam takie i nie narzekam chociaż grzechotki mają trochę gruby przeskok ale to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Ludziska chrom vandium to nie firma tylko stop chromu i vanadu w zależności ile czego mamy w tym stopie mamy dobre i

słabe klucze .

Facom -jedne z najlepszych firm na świecie dają dożywotnią gwarancje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

co do chrome vanadium CR-V - to masz rację ale np u mnie klucze z tym napisem nie mają innego a są bardzo mocne (z czasów PRLu pochodzą), niestety obecnie sprzedawane z takim napisem mają często wytrzymałość kluczy toya.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzsiek1312    1

Ja man RWGP ojciec mówi że ma je 30lat tylko 19 pękła pod rurą 1,5m a poza tym po super klucze na lata, a mam też kuźnię i też ok dedrę z tańszych kluczy jest dość dobra i wiele innych z lat PRL też ok JA jak bym nie zostawiał u klientów to bym w ogóle nie dokupywał nowych , bo tak naprawdę mam kilka z mojej zbieraniny którymi robię a reszta jak nie używana ;)

Stanlej to jest znacznie przereklamowany znajomy co robi tiry w rok zajechał je ( grzechotki ) chwali sobie kingston chyba tak się pisze i jonssona jeszcze lepsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

Te z których posiadam to najlepsze z PRLU z logiem RWPG klucze nie do zajechania potem kuźnia, coval i te z napisem chrome vanadium tez są dobre i niedrogie. Jeszcze jakieś mamy ale to już nie pamiętam firmy.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a czy RWPG nie produkowała kuźnia?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

klucze King Tony też są dobre no ale drogie. mam grzechotke z tej firmy z całym kompletek nasadek już chyba z 10 lat i nadal służą. z Kuźni mam też ale na niektórych nikiel się poodpryskiwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Najlepsze to ja dostałem w Zestawie z T25A hoh to są klucze jak mały klucz to duża rure że on cały w nia wlezie i sie nie polamie. Ale już dosć brakuje zk ompletu. Jak narazie mam pare kluczy Grene i nie narzekam dobre są, mam grzechotke bo nasadki mi zostały od zestawu z bazaru gdzie sie grzechotka po tygodniu rozje*** Narazie wszystko odkrecam i przykrecam. Mam też plasko oczkowe, nie narzekam na nie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sthil007    62

Polecam klucze nasadowe HONITON GERMANY są trwale mozna odkrecac prz pomocy rury. Calosc jest zapakowana w porecznej walizce dzieki czemu sie nie pogubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj