alek162

Jak podłączyć halogeny do C-360?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
milosz1713    4

Dzięki panowie za odpowiedzi powinienem dać rade :-) teraz mam drugą sprawe mam pług 4 obracany chciał bym go oświetlić bo znaczy chodzi mi o to myslałem nad kogutem też z tylu na magnes tylko moje pytanie czy bym koguta mogł podłączyć do gniazda do przyczep bym kupił wtyczke i kabel pare metrów czy dało by rade podłączyć i oczywiście jak podłączyć?albo podłąnczyć kogout do gniazdka zapalniczki bo mam w ciagniku 2 gniazdka zapalniczki i takie 3 pinowe ale to by wystarczyl kabel 2 zylowy i ta wtyczka do zapalniczki??czy lepiej przez gniazdo od przyczepy??i oczywiscie gdzies bym musial jakis przelącznik coś dac własnie nie wiem jak to wykombinować proszę o radę kolegów... A wracając do koguta na .pług to myślalem albo kogut albo reflektor roboczy zamontowac co było by lepsze????np taki:

03851974325219125553.jpeg

 

lub

 

64680656359819974702.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Jaki to ciągnik?? Jak masz gniazdo 7 PIN to tam chyba jeden kabel masz wolny jeżeli masz tam za gniazdem kabel siedmio żyłowy..Ale to najlepiej poprowadź ładnie kabel osobno i będzie GIT:D


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xabi32    6

Witam mam problem poniewaz zalozylem koguta masa wszystko zrobione wpiolem sie do tylniej lampy gdy wlacze postojowki to kogut zaczyna dzialac ale po jakies minucie spali mi bezpiecznik i tak juz trzy razy wymienialem bezpiecznik i nie przynieslo zadnego skutku.Jak myslicie co moze byc skutkiem tych palacych sie bezpiecznikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Pewnie cos jest nie tak z silniczkiem koguta i przez to tez moze palic bezpieczniki.

Edytowano przez HondaMtx

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

może kabelek plusowy jest gdzieś obtary i styka z masą??


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki bezpiecznik i jaka żarówka w kogucie?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

To za duża żarówka jest...Taka ma 55w mocy (tak mi się wydaje) nie można podłączyć tego z takiej lampy...Trzeba zrobić osobny układ przez bezpieczniki i włącznik...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Od dużego ursusa :D


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basara82    0

Witam asharot wlasnie zakupilem nowa kabine do mojego 3p i chcialbym zalozyc halogeny takie jak twoje 4szt potrzebuje szczegulowego schematu na przekazniku przekaznikach jak to podlaczyc i oczywiscie kogut i lampka oswietleniowa i kontrolki zalaczenia halogenow chcialbym zalaczac raz przod raz tyl albo wszystkie naraz wiec napewno 2 przelaczniki prosze o szczegulowy schemat bo nie chcial bym czegos zepsuc wiec narysuj mi wszystko krok po kroku dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Byś wykazał trochę finezji i zaangażowania to byś sam podłączył.Zobacz sobie tak podłącza się przekaźnik i zrób tak.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafallll360    968

Tak jak w temacie , jaki halogen wybrać na tył ciągnika. Chodzi mi dokładnie w te miejsce gdzie dawniej była lampa robocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafallll360    968

Można taka dostać z kloszem halogenowym ? mam oryginalną ale jest to przeciwmgielna i zastanawiam się nad jej założeniem tylko jest tam oprawka starego typu na żarówki ba 20 s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

To musi być lampa rozpraszająca.A przeciwmgielna lampa to ci skupia światło w jednym punkcie.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bardzo ciekawa jest ta lampa z aukcji. Pomijam już śmiesznie niską cenę.

Energooszczędne a zarazem wydajne źródło skupionego światła.

A później pisze:

Strumień światła: rozproszony.

Trzeba być niezłym analfabetą żeby nie wiedzieć co się pisze na temat sprzedawanych przez siebie przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

Pomijając już tą aukcje bo podałem pierwszą lepszą ale co do samej lamy to się mogę wypowiedzieć bo mam taką.

 

Przyzwoita cena

Niski pobór energii

Dobra jakość wykonania, metalowa obudowa i grube szkło, kabel również solidny

I przede wszystkim nieźle świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kam78245
      Witam serdecznie 
      Próbowałem samemu rozwiązać problem lecz niestety, ale wiem że na Was można liczyc:) !
      Otóż, podczas próby rozruchu mojej 60tki rozrusznik na początku krecił jak zwykle lecz dosłownie po sekundzie zaczał wolniutko mielic i zgasł, zauważyłem jednocześnie błysk w skrzynce bezpieczników. Potem juz brak reakcji na przycisk start. Akumulatory są dobre, wszystkie światła i to co na prąd w maszynie działa...oprócz rozrusznika. Nie wiem jak prądnica bo jeszcze taka w nim jest ze względu na to że używam 60tki dwa razy na kwartał. Sprawdzałem klemy, mase 
      Proszę o pomoc 
      Pozdrawiam Kamil 
    • Przez Mateusz100
      Witam ostatnio widziałem na internecie jak ktoś zrobił niby profesjonalną instalacje do ursusa c 360, a mianowicie puścił kabel od rozrusznika do puszki hermetycznej takiej instalacyjnej  ktorą umieścił w ciagniku i do tej puskzi ten kabel i za pomocą złaczek wago połączył tam do tego bezpiecznik na kablu samochodowy dał i jakieś właczniki i podłaczył lampy tylnie i przednie oczywiście ledowe. Moje pytanie czy to ma sens i będzie działać? od rozrusznika dał dwużyłowy kabel 2x1,5mm   jest od odpowiedni? Z tego co widziałem to kabel prądowy bezpośrednio do kostki wago i od niej innymi kablami do przełaćznikow dawał. Nie wiodziałęm żadnego rozłączania tego prądu ale niby mu to działa. Co wy na to jest to bezpieczne i dobre? Chciałbym to zrobić i zamontować lampy dwie ledowe ktore maja 29w jedna czyli razem niecałę 60w pobierają wytrzyma coś takiego? Oczywiście muszę wymienić prądnice na alternator bo inaczej to ciagnika nawet nie odpale haha o tym wiem.
    • Przez Bolo3
      Witam,mam problem z prędkościomierzem w claas arion 450 2021.Wszyqtjo działało dobrze aż tu nagle licznik przestał pokazywać prawidlową prędkość. Teraz jadąc 40km/h licznik pokazuje 4,6km/h. Pomoże ktoś co mogło się stać?
    • Przez Rafał2222
      Witam. Co raz bardziej rozrusznik w moim zetorze 5011 zaczyna wariować, tzn że chcę go zapalić wciskam start, ledwo kręci i puszczam start i naciskam  ponownie kręci dużo lepiej i pali. Czasami jest tak że jak w cisnę start to zaiskrzy aż. I teraz tak aku nowy. I ta śruba od elektromagnesu co idzie do rozrusznika nie ta od akumulatora tylko ta dolna jest skorodowana, to może robić taki efekt jak opisywałem? 
    • Przez dobcio0821
      Napisano Listopad 26, 2020 Witam.
      Przeglądam różne posty ale niemoge znaleźć rozwiązania. Wczoraj chciałem zmienić pradnice na alternator AGH. Instalacje mam nową (pod alternator). Wszystko podłączyłem według schematu. Akumulatory zamienione i jest minus na masę. 
      Kabel czerwony podłączyłem tam gdzie przewód plusowy na rozruszniku i do 30 na stacyjce, a kabelek szary od kontrolki do konektora w alternatorze. 
      Problem zaczyna się jak chce podłączyć kabel plusowy między rozrusznikiem a alternatorem, porostu iskrzy.  Kolega sąsiad podjechał swoim traktorem też z zamontowanym alternatorem aż jest zdziwiony czemu iskrzy. Na krótko kablami spróbowaliśmy podpiąć masę do masy traktorów i od jego rozrusznika do alternatora i też iskrzy. Czy to może być wina alternatora? Dawać go na reklamację czy może jednak coś jest źle podłączone? Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj