Skocz do zawartości

Zdjęcie

John deere 6430 wersja USA

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne wynalazki w życiu człowieka

Napisany 05 czerwiec 2009 - 11:09

John deere 6430 wersja USA Czy w john deere gwarancja z USA ma moc prawną także w Europie? Czym wersja z USA różni się od europejskiej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John deere 6430 wersja USA Dzisiaj, 03:34
  •  

#2 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 11:58

John deere 6430 wersja USA w sprawie gwarancji najlepiej jakbys zadzwonil do centrali jd i sie dowiedzial ;)
bo chyba nikt inne nie powinien byc w tej kwesti lepiej zorientowany.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 12:17

John deere 6430 wersja USA Dzięki. Już zadzwoniłem. Powiedzieli, że jeśli ten john deere jest bazie produktów(chodzi o numer seryjny ciągnika), to gwarancja na niego zostanie uznana przez polskiego dealera.

#4 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 12:32

John deere 6430 wersja USA ??? a na jakiej innej bazie ma byc, ale nie wiesz jaki jest nr seryjny ciagnika/czesci, a co jak wersje amerykancsie oferujace ten sam produkt maja inne oznaczenia?? tak jest w przypadku np. czesci w samochodach, ze bedzie rozroznione czy czesc pochodzi z kombiaka, czy z sedana chociaz bedzie taka sama.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#5 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 13:59

John deere 6430 wersja USA W JD z Ameryki bedzie trzeba zmienić światła, bo kierunki są na dachu, z USA nie ma haków w podnośniku tylko zwykły, nie ma poszerzeń blotników czyli cały traktor w bagnie i te opony amerykańskie z prostym bierznikiem...

#6 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 20:11

John deere 6430 wersja USA Tak wygląda ten john deere: http://www.allegro.p...30_z_2008r.html

#7 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 20:16

John deere 6430 wersja USA To dodaj jeszcze pare tysi za górny zaczep ;)

Edit: I pneumatyke.

#8 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 20:34

John deere 6430 wersja USA zaczep automatyczny można domówić w np .grene za 4 tys zl a sekcja w serwisie z 1600zl myślę

#9 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 20:48

John deere 6430 wersja USA ale tam nawet nie ma tych suwaków co zaczep do nich jest zamocowany, chyba ze tam jest to rozwiazane jakos inaczej ;)
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 21:18

John deere 6430 wersja USA no niema.można kupić albo stały albo na sówaku,ile sówak nie wiem.cięgna ma delikatne i zaczep dolny.jak tak podokladac do niego to ja bym wolał wziąć 633O basic lub 6430 w Polsce od dealera i juz.6330 wiem ze za 200 brutto pln kupisz z obciążnikami i szerokimi kapciami i 3para wyjść hydrauliki tyle że skrzynia mechaniczna,ale czy to uzasadnione i potrzebne to już kupujący musi sam określić.na allegro znalazłem jeszcze coś takiego.KLIKNIJ. myśle ze facet ściągnie i bez ładowacza jak trzeba będzie.do wyboru do koloru ;)

#11 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 21:20

John deere 6430 wersja USA Co do cięgien tylnych właściciel mówił, że tam dealerzy odcinają kulki i przyspawają haki. Ten egzemplarz nie ma sprężarki. Zaczep to nie problem - jak dla mnie może być za 350 zł od ursusa 914, lub jeśli nie pasuje, to można kupić sam łeb od zaczepu, a resztę dorobić - i zostanie jeszcze na hydrauliczny łącznik jeśli ktoś uważa go za potrzebny. A instalację pneumatyczną można zaadaptować również z ursusa 914 - w składnicach jest dużo regenerowanych części, a reszta to nie problem. Zaczep i pneumatyka zaadaptowane z ursusa nie pochłoną więcej niż 1500zł.

#12 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 21:41

John deere 6430 wersja USA Nie radze w nim grzebac za bradzo, bo stracisz gwarancje. Pneumatyke raczej bierz od starych ale John Deerów, moze ta od 914 jest tansza, ale nie wiem jak z zamocowaniem tego...
DEZERTER

#13 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 21:57

John deere 6430 wersja USA Jeśli gwarancja trwa 2lata, to przez ten czas obejdę się bez tych dodatków, tylko teraz bym je kupił po to, aby za dwa lata nie zapłacić więcej i po gwarancji je zamontować. Mam 4 ciągniki, z czego jak sprzedam jednego to zostaną 3, z których 2 mają sprężarki - 4mieć nie musi.

#14 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 07 czerwiec 2009 - 17:21

John deere 6430 wersja USA

W JD z Ameryki bedzie trzeba zmienić światła, bo kierunki są na dachu...

ale przeciez w niektórych Case tez sa kierunki na dachu i nikt tego nie zmienia
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

#15 Share 1witek1

1witek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 07 czerwiec 2009 - 22:53

John deere 6430 wersja USA gwarancja z usa powinna dzialac rowniez na terenie europy tak jak to jest z markami aut osobowych np.mercedes czy bmw.Kiedys tego nie bylo ale w czasie kiedy oplacalo sie kupowac nowe auta czy maszyny z usa (dolar byl wtedy niski) producenci udzielili gwarancje na europe i np w autach osobowych dodawali tzw. "kit" czesci tzn. np europejskie kierunkowzkazy itp. No ale głowy uciac nie dam ze JD tez tak postapił ;) choc duzo tez od dealera zalezy ;p

#16 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 10 czerwiec 2009 - 09:02

John deere 6430 wersja USA Kupiłbym go, jeśli miałby gwarancję. dealer mówił mi, że jeśli dany model john deere jest w bazie danych producenta(numer nadwozia), to gwarancja obowiązuje. Tym podanym w linku właśnie 14 lutego bieżącego roku się skończyła.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share marceli

marceli

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 18:08

John deere 6430 wersja USA mi osobiscie tem wynalazek z USA sie nie podobuje. w srodku nie widac roznicy ale z zewnatrz to juz troche mu brakuje. a co do kombinacji to we wlasnym garazu nie polecalbym ich przeprowadzac przy ciagniku za te pieniadze. za 50 tysi ojro mozna miec dobrze wyposazone 6330. zauwazylem tylko na ktoryms zdjeciu ze ma taki jojstik jak ja przy ladowaczu a ramy tam nie widzialem. pozdro