Skocz do zawartości

Zdjęcie

alternator

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotrek007

piotrek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 21:05

alternator Witam mam pewien problem mam bizona ZO56 jest tam alternator 24V na on zaciski 78 56 10 pomoc nie jestem do końca tego pewien ten sam alternator jest montowany w ciągnikach w polularnej ,,120'' czy moze ni to ktos wyjasni jezeli miał by ktos wiedze jak to podłaczyc to prosze o odp pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
alternator Dzisiaj, 15:30
  •  

#2 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 03 czerwiec 2009 - 21:11

alternator Zły dział ;) temat do przeniesienia :P
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#3 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 21:14

alternator tu bardziej pasuje ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share piotrek007

piotrek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 21:34

alternator przepraszam za ten dział ale prosze dalej o odp ten alternator jest taki sam jak w jelczu czy starze

#5 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4524 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 09:14

alternator Podaj typ tego alternatora, bo numery zacisków, które podałeś coś mi nie pasują do alternatora do Bizona czy Stara. Napisz też jaki masz regulator napięcia.

Masz jakieś pytania? Zapraszam na GG: 5010233.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 10:01

alternator kolego Elektrotechnik ja tutaj mu odp na ten temat http://www.agrofoto....056-t18829.html jak możesz to sprawdź moje połączenia - schemat czy dobrze to zrobiłem może się gdzieś pomyliłem pozdrawiam