Skocz do zawartości

Zdjęcie

alternator

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotrek007

piotrek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 21:05

alternator Witam mam pewien problem mam bizona ZO56 jest tam alternator 24V na on zaciski 78 56 10 pomoc nie jestem do końca tego pewien ten sam alternator jest montowany w ciągnikach w polularnej ,,120'' czy moze ni to ktos wyjasni jezeli miał by ktos wiedze jak to podłaczyc to prosze o odp pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
alternator Dzisiaj, 01:14
  •  

#2 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 03 czerwiec 2009 - 21:11

alternator Zły dział ;) temat do przeniesienia :P
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#3 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 21:14

alternator tu bardziej pasuje ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share piotrek007

piotrek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 21:34

alternator przepraszam za ten dział ale prosze dalej o odp ten alternator jest taki sam jak w jelczu czy starze

#5 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4474 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 05 czerwiec 2009 - 09:14

alternator Podaj typ tego alternatora, bo numery zacisków, które podałeś coś mi nie pasują do alternatora do Bizona czy Stara. Napisz też jaki masz regulator napięcia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 10:01

alternator kolego Elektrotechnik ja tutaj mu odp na ten temat http://www.agrofoto....056-t18829.html jak możesz to sprawdź moje połączenia - schemat czy dobrze to zrobiłem może się gdzieś pomyliłem pozdrawiam