Skocz do zawartości

Zdjęcie

claas senator

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krystian94

krystian94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 18:45

claas senator Witam
Mam problem z claas'em senatorem , heder 3 metry , silnik 4 cylindrowy mercedesa. Problem jest taki że jak stoi przez 2 dni to nie chce odpalić. Tak jak by był zapowietrzony. Czego to mogą być przyczyny?pąpka paliwowa była regenerowana kilka razy. I dalej nic. Narazie go muszę odpalać go tak: wykręcam wężyk od pąpki (ten wąż który doprowadza ropę do pąpki) później wkręcam inny wężyk którego końcówka jest zamoczona w kanistrze z ropą , i pąpuje (tyle ile wleźie) i wtedy mój kolega odpala kombajn , troszeczkę pochodzi na max obrotach i przekręcam wężyk z powrotem , troszkę się zadusi i wkońcu zaciągnie ropę z baku

Co to może być ??mieliście taki problem lub podobny??
Proszę się wypowiadać :P
Z góry dzięki za odpowiedzi.
PS kombajn nie mój , tylko mojego sąsiada ale ja całe żniwa z nim pracuje
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
claas senator Dzisiaj, 07:54
  •  

#2 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 19:07

claas senator spróbuj zamontować coś takiego http://sklepy.allegr..._607268332.html
a tutaj masz o kłopotach paliwowych w Mercatorze http://www.agrofoto....tor-t17801.html
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#3 Share sebinho

sebinho

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 17 lipiec 2010 - 13:23

claas senator Witam mam problem z rozpylaczem wtryskiwacza w Class Senator Perkins 6V, chciałbym zapytać czy orientuje się ktoś czy pasowałby taki?? czy trzeba o dokładnie identycznych numerach BDLL??
http://www.motoalleg...90_landini.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share robertmoczko

robertmoczko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 20:45

claas senator Sprawdz szczelnosc calego ukladu paliwowego U mnie tez tak było ale w koncu znalazlem Okazało sie ze przelew nie był szczelny i po jakims czasie paliwo schodziło ale teraz wymienilem wszystkie i jest ok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1473 postów

Napisany 07 sierpień 2010 - 16:53