pablo21

Szyby i uszczelki do kabiny C-330

Polecane posty

Grzesiek84    30

jaki masz ten zamek ? ja swój spawałem w środku bo robic to już raczej ich nie robią (rok prod. kabiny 1981)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

Zwykly aby zamknac by drzwi sie nie otwieraly.Z mego zamka zostalo tylka :klamka sprezyna zatrzask i jakis meal wytajacy ponad zamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

u mnie pasowało dorobiłem mocowanie tylko w drzwiach oczywiście klamki nowe, a tam od kabiny taki pasek blachy jest co znajduje się koło ramy kabiny i języczek zamka się opiera na nim, to tam dospawałem kawałek blachy bo w tym zamku co podałem linka nie dostawał żeby zamknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

przenieście swoją rozmowe na osobiste tematy na PW, ten temat dotyczy zamka. pozdr.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

słuchaj weź te drzwi i zajedź do fachowca niech ci wstawi szybę, a ta po prawej stronie tak bardzo chcesz wstawić? , nie przyzwyczaiłeś sie bez? my sie tak przyzwyczailiśmy, ze szyba leży w koncie i nie wstawiamy;p , jeśli chcesz wstawiać to wes sam wymierz i tak będzie trzeba wycinać.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Ursus c330 - Agrofoto.pl Forum założyłeś już podobny temat :)

 

Kolego darek16 nie trzeba wozić drzwi do fachowca tylko jechać do pierwszego lepszego sklepu z częściami do ursusa i tam będą mieli szyby do tej kabiny a jak nie to napewno zamówią, a co docinania szyb to jest to niebezpieczne bo jak wybije Ci coś szybę to możesz się poobdzierać. Powiem Ci szczerze ze też się bawiłem z tą kabiną uszczelniałem, wygłuszałem itp. i doszedłem do wniosku że nie ma sensu i kupiłem nową kabinę :) Ale nie odradzam próbuj zawsze coś :)


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

Ja tera nie chce wygluszac tylko powstawiac szyby po juz coraz czesciej jak robie w polu to zaczyna padac deszcz i caly mokry wracam do domu.A tak a propo @c330ursus masz moze zamek do drzwi kabiny ktorej miales bo mi by sie przydalby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210
http://www.hurtownia.agrorami.pl/Oferta/C-330%20POZOSTA%C5%81E/22?page=1 poszukaj tutaj na tej stronie. Ja do swojego ursusa wszystkie czesci kupuje z tej firmy i jest nawet taniej niż w lokalnych sklepach. Szyby również kupowałem więc musisz poszukać.

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania550    0

Dzięki

:)

 

Nie znalazłem ma ktoś jakąś inną propozycję ?

Edytowano przez kania550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania550    0

Panowie typowe szyby to ja mam na już , potrzebuje przedniej szyby do kabiny ze zdjęcia.

Edytowano przez kania550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robik557    51

W takim razie masz pewnie jakąś kabinę domowej roboty np. zrobioną pod pasującą szybę i ciężko Ci będzie dokupić. Albo będzie kosztować pół ceny używanej, lepszej kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktoś jaki rodzaj uszczelki przychodzi do szyb i kabin MF-255 LUBSKO 2 ponieważ na sąsiada 30stce jest kabina MF tylko nie wiemy jakie uszczelki maja byc.

szyby :

http://www.e-szyby.pl/product-pol-2509-szyba-MF-255-kabina-Lubsko-2-boczna-ver-2-lewa-prawa-112a-.html

 

kabina (tutaj jest mf ale jutro zrobię zdjęcie 30):

http://www.spec-autoszyby.pl/images/cab_big/108-114_300.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj