Skocz do zawartości

Zdjęcie

tur w pronarze

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share igor

igor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 09:06

tur w pronarze Witam. Mam problem z ładowaczem w pronarze a mianowicie wolno mi podnosi i wolmo działa mam go od nowośi od 3 lat i od nowości mi tak działa tur jest polski udzwig 1650kg moim zdaniem to są strasznie grube siłowniki w nim i dlatego zanim wypełni je olejem to zchodzi i myslałem nad wymianą siłowników na mniejsze bo w innych turach widziałem duzo mniejsze np w zetorze tur czeski ma duzo mniejsze siłowniki i ten sam udzwig albo podkręcic wydajność pompy co wy o tym myślicie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
tur w pronarze Dzisiaj, 01:34
  •  

#2 Share Jarekb20

Jarekb20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 09:19

tur w pronarze Ja mam tura przy Fendzie i tam też mam grube siłowniki (ale udźwig coś ponad 2 tony - podobno, nie prubowałem tyle podnosić). Ale mam pod kabiną taki zawór dławiący który reguluje prędkością przepływu oleju w hydraulice tura. Ja na twoim miejscu bym nie kombinował ze zmianą siowników, ale coś z pompą, może już sie wysłużyła powoli

#3 Share igor

igor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 11:18

tur w pronarze pompa jest w idealnym stanie bo wszystkie inne maszyny napedzane hydrauliką działają bez problemu. ja stawiam na siłowniki poniewaz jest bardzo silny tylko poprostu wolniej chodzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 14:42

tur w pronarze Ja miałem taki sam problem i była to wina pompy Podejrzewam że była lipna od nowości ale dopiero przy ładowaczu dało się to zauważyć , pracowała ale dawała małe ciśnienie
Sprawdź ciśnienie hydrauliki i będziesz wiedział co jest grane :P Wymiana pompy z naprawą to groszowe sprawy także tragedii nie będzie :P
:)

#5 Share lukas111

lukas111

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 10:02

tur w pronarze ja bym nie radzil zabardzo szalec z podkrecaniem,w zetorku pordkrecilem to uszczelke wywalalo jak tylko gazu sie dalo wiecej ale podnosil szybko (Czeski tur?? mowisz o Chief ?
Ursus C-360 / Mtz 82 / Zetor 7340 / Ursus 1224

Moja Stajnia :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Pronarmen

Pronarmen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 21:08

tur w pronarze mi kiedyś belki sianokiszonki niechciał podnieść trzeba było gazować teraz zmieniłem pompę i na najmniejszych obrotach podnosi belke

Dodaj odpowiedź