Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

xxxxxxxxxxxxxxx

Polecane posty

Gość   
Gość

Xxx

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek1987    0

ja bym spuścił olej ze skrzyni i zobaczył czy nie lecą jakieś kawałki zębów albo inne grube opiłki.A stuka ci na luzie czy na biegu jakimś konkretnym? jaką tam masz skrzynie? raczej bez rozpołowienia się pewnie nie obejdzie, bo wróżki to tu raczej nie znajdziesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutz611    0

...jeżeli cena jest odpowiednia(niska) to warto zainwestować w tą skrzynie , no i jeszcze zależy jaki stan jest pozostałych elementów...ja bym proponował niech koleś który go sprzedaje usunie usterkę i wtedy kupić w pełni sprawnego. pozdro. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian9871    1

jeżeli stukanie jest cykliczne to na 100% gdzieś ząb na trybie poleciał (a tryb z 1000zł może kosztować )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas4    0

1000 zeta :D :D :D , ale dobry zart .Brat za dwa tryby , lozysko i pare pierdulek (Filtr ,olej i 3 sprezynki do zatszaskuw) dal 12000 tys. Dobra rada ostrto sie targuj i nie kupuj w pierwszym serwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez slawuch
      Witam! Niedawno zakupiłem Massey 3060 z 91 roku maszyna wizualnie ok lecz gdy włączę przedni napęd to coś puka w tylnym moście i zauważyłem także iż przednie koła nie ciagna jak powinny a mianowicie kiedy maja opór to sie przestaja krecic ale jak maja lżej to widac jak by ciagły Czy cos tam w moście sie slizga czy przeskakuje.Prosze o wasze spostrzeżenia i ewentualne rady
    • Przez kubosz
      Czesć co sadzicnaie o cieletach z firmy Agrostar
      bo jestem zainteresowany ich zakupem interesuje mnie wiek cielat w jakim są sprzedawane cena i zdrowotność
      Z góry dzięki wielkie za odpowiedzi 
    • Przez maciekmgg
      Witam,w moim c360 od jakiegoś czasu na 3 biegu słychać charakterystyczne stukanie,pukanie .Teraz moje pytanie czy to sam tryb 3 czy może dyfer do roboty ?
    • Przez damiex90
      Tak więc jak w temacie w ciągniku zetor 7211 coś mi stuka, ale tylko i wyłącznie wtedy gdy silnik przez dłuższy czas jest obciążony dajmy na to w orce, talerzówka, ciężki transport. Jeśli podczas wystąpienia zmniejszymy obroty albo się zatrzymamy to objaw ustaje na jakiś czas. Co może być przyczyną? Co to może być?  Jaki może być kosztorys? 
    • Przez Bartek23232
      Witam od wiosny zaczęło mi coś stukać w silniku smarowanie ok temperatura ok z pod 4 cylindra na uszczelce wydechu jest mokro to pukanie jest na wolnych obrotach i tak do 1300 obr później zanika czy to może być lejący ftryskiwacz od czego zacząć? olej był wymieniany na prace jesienne zrobione jest 130 godzin dźwięk zaczął nasilać się od wiosny pozdrawiam i czekam na jakieś wskazówki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj