Skocz do zawartości

Zdjęcie

Proxima 85

47 odpowiedzi na ten temat

#41 Share bercikoo

bercikoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 21:28

Proxima 85 zapomniałem dodac, ze niedosc ze bierze olej, to w tłumiku jest olej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Proxima 85 Dzisiaj, 09:11
  •  

#42 Share Piterr

Piterr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 23 luty 2011 - 19:48

Proxima 85 Witam.
Mam pytanie(właściwie kolega pracujący w państwowym gospodarstwie rolnym) do posiadaczy tych właśnie modeli zetora. Mianowicie jak wiadomo pracownicy takich gospodarstw mają zawsze nadwyżki paliwa.I tu kolega ma problem ponieważ w zakładzie tym posiadają 2 ciągniki proxima85 bodajże z 2009 lub 2010 roku oraz kilka johndeerów, valtry i NH. Jak wiadomo ciągniki te tankowane są z jednego zbiornika i podczas spuszczania paliwa z wszystkich ciągników kolor spuszczanego paliwa jest taki sam jak paliwa tankowanego do nich , natomiast w obu zetorach jest ono barwy czarnej co bardzo intryguje kolegę ponieważ nie wie czy może to paliwko wlać do swego autka bez obawy o silnik.A więc pytam co może być przyczyną takiego zabarwienia skoro zbiornik jest plastikowy i oba ciągniki mają już ponad rok.

#43 Share ogrodnikPPL

ogrodnikPPL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 23 luty 2011 - 21:16

Proxima 85 Bardzo słabą kontrolę mają w tym gosp.
A po drugie pomoc w takich sprawach to tak jakby ,,złodzie... '' banku przytrzymać otwarte drzwi żeby swobodniej mógł się oddalić.

#44 Share Filemon2

Filemon2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 23 luty 2011 - 23:49

Proxima 85 popieram :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share Piterr

Piterr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 24 luty 2011 - 09:08

Proxima 85 Jeżeli byłby to złodziej, który okradł konto jakiegoś zakładu ,co nie płaci za towar dostarczony przez rolników to bym mu chyba pomógł.A z drugiej strony to pozazdrościć takiej uczciwości normalnie szacun.. OgrodnikPPL Filemon2.Oby słowa były czynami...bo pisać można różne rzeczy.

#46 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 24 luty 2011 - 17:02

Proxima 85 Kiedys marzyłem o Proximie 85 jednak teraz mam sporo watpliwosci co do decyzji zakupu.... Znajomy jezdzi w zakładznie komunalnym Proxima 85 i uznał ze to straszny szrot w 10 miesiecy zrobili nim 800mth i wypił wtedy 20l oleju !! Co chiwle ma jakies drobne awarie, dzis z nim gadałem to mowil, ze padł przedni naped. Poprostu nie da sie go właczyc...

Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#47 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 16:06

Proxima 85 Jak miło czytac takie pierdoły... dziwne, że użytkownicy nie mają takich problemów tylko piszą to tu ci co słyszeli od znajomego , szwagra kolegi...itp... to forum to już upada coraz bardziej na psy, kiedyś to było forum do wymiany informacji a teraz jest do rozpowszechniania plotek... Wacek jak się nie włącza przedni napęd to albo padł bezpiecznik, od elektrozaworu, albo po prostu gdzieś nie łączy... padł cały układ napędowy od a do zet???...weź się zastanów co piszesz.... Paśc to mógł koń, albo pies... Co do spalania oleju, to do pierwszego przeglądu ok 80mth spaliła mi jakąś cwiartkę do pół litra oleju, teraz ma 300mth i nie robię żadnych dolewek (spadek jest minimalny). Teraz Proxa ma 300 więc trudno powiedziec co jest warta, na razie jednak dobrze i w miarę wygodnie się nią pracuje, wiec myślę, ze jak korzystałem ze stajni zetora, i korzystam to i będę korzystał dalej...b Pozdrawiam słuchających: kolegów... szwagrów.. taty Marcina itp....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#48 Share PetrCech22

PetrCech22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 08:03

Proxima 85 ja wlasnie planuje kupic Proxime 85, nawet dzisiaj bylem w Kielcach i w takim sobie siedzialem :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: