LUKASZ1455XL

Zawieszenie resorowane czy na poduszkach??

Polecane posty

Nikita_Bennet    316

są dwie 7 pinowe których używał poprzednik i jest ta druga taka duża ale zastała się w gnieździe mocującym i nie idzie jej wyjąć.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ta duża to ABSy.

 

Co do jazdy to zgadza się, mam starą Kassboherke na resorach i szerokich oponach to ją łatwiej się przetacza niż jakąś małą polską. Za ładowarką to pełna 18 ton w sumie to czuć tak samo jak 6tke polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

no to wiem na czym stoję - da się te ABSy ominąć/wyrzucić? Powiedzmy że bym kumplowi mógł doradzić co można wyciąć z obecnej instalacji (i zrobić prosto a porządnie światła). Przyczepa wątpię aby poszła pod samochód ponownie.

 

No ten Koegel idzie lżej niż zestaw autosanek D-633+D-46 przy takiej samej ilości zboża (tyle że w koeglu to ładowność nie przekroczona a w autosankach przekroczona trochę).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Możesz jeździć bez ABS, nie będą działać po prostu. Układ świateł i ABS nie jest ze sobą raczej połączony. Prześledź wiązkę świateł od wtyczek do końca przyczepy i będzie wiadomo. U mnie bynajmniej nigdzie nie są razem połączone. W ciężarowych raczej jest jedna puszka do świateł i od niej wychodzą kable na światła oświetlenie tablicy i obrysówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

no to wiem na czym stoję - da się te ABSy ominąć/wyrzucić? Powiedzmy że bym kumplowi mógł doradzić co można wyciąć z obecnej instalacji (i zrobić prosto a porządnie światła). Przyczepa wątpię aby poszła pod samochód ponownie.

 

No ten Koegel idzie lżej niż zestaw autosanek D-633+D-46 przy takiej samej ilości zboża (tyle że w koeglu to ładowność nie przekroczona a w autosankach przekroczona trochę).

 

Niech sobie zrobi nową instalacje do świateł a reszte niech zostawi na wszelki wypadek jak by miała znowu za ciężarówką chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

no zrobił tak już poprzedni właściciel i stąd pęki kabli i 3 wtyczki przy zaczepie ;)

 

69baaec6c9730865gen.jpg

 

c0863dcc376831c6gen.jpg

 

 

Z ciekawostek to jedna poduszka gdzieś przecieka,

Edytowano przez Nikita_Bennet

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj