yacenty

Jakie koła do HW 6011

Polecane posty

masfer5455    6

jezeli chcecie kola 22.5 rozmiar nowe to mam namiar do osoby ktora ma dostep do nowych felg o takim rozmiarze na 6 , 8 , 10 otworow czyli do kazdego rodzaju piast przyczep rolniczych oraz opony 385/65-22.5 ale bieznikowane takie same jak we wszystkich nowych przyczepach krajowych producentow jak METALTECH WARFARMA PRONAR za godziwa cene felga na 6 otworow ostatnio kupowalem na taki rozmiar wychodzila ok 450zl netto a opona ok 400zl netto i faktura oczywiscie jest to wszystko z HOLANDII z firmy BANDENMARKT apropo czy po zmianie na 22.5 kola da sie wywracac na boki da sie tylko trzeba pod resory a nad oś wstawic dystanse o wysokosci ktora brakuje do prawidlowego wywrotu od 5do 12cm zalezy od przyczepy


sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamir    0

Polecamy koła z oponą regenerowaną 15R22.5 Farmer Y-1, bieżnik rolniczy, felgi 8 otw. z offsetem = dostępne od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

witam. Myśle nad zmianą opon w MT DB8000 z 16r na 22,5r felgi. Ktoś już to robił. Tak żebym nie popełnił jakiegoś głupiego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pdrako    0

panowie chciałbym się was poradzić w sprawie opon, mam aktualnie 11.00R20 w swojej Hw60.11 lecz chciałbym zmienić na 9.00r 20 lub jakieś ciężarowe, ale czy te opony będą pasować na felgę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga195    44

Siema mam hl8011 tzn 2 ale mniejsza o to w jednej mam gumy 22.5 od naczepy zaladowane 8.5 atm. Sa takie szerokie jak w traktorze prawie i nie ma mocnych na nią w mokrym terenie, a za tirem jak ciagnalem przy 70km/h szła jak po sznurku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

koledzy nie porownujecie kol ktore sa wykorzystywane w naczepach do rolniczych.mysle ze dobre by tez byly jak by kupil kola z demobilu wojskowego taka skladnica znajduje sie za czestochowa ceny przystepne albo niech jedzie do logistykow do brzegu.w koncu tam jest bardzo duzo starow 266 kola pasuja do hl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Z naczep są najlepsze, można kupić o 200 zł oponę 20".

Wojskowe nie są płaskie, i mogą się zapadać. Nie są tak wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

kolego tylko ze wojsko dbalo jak bylem to musielismy znaczyc na nich strzalki i co tydzien trzebabylo ruszac pojazdem o metr zeby kola nie gnietly sie w tym samym miejscu.200zl za opone to ona musi byc lysa.opony te cierpia przy nawracaniu tak samo jak w samochodzie 3osiowym os wleczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Po 200 kupowałem i wcale nie łyse, miały z 8mm bieżnika, niekiedy bywa że naboku nie ma bieżnika jak są z naczepy. Ale 20" ciężko znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

20 byly montowane przy naczepach typu mega.wzglednie w przyczepach tandemowych.w wojsku przy naczepach specjalistycznych do kafarow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj