Zaloguj się, aby obserwować  
misiu21692

Kombajn - dylemat

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
misiu21692    2

znajomy ma dylemat ma ok.200 tys.zł i zamierza kupić kombajn ma ok.30 ha + usługi , obawia się kupić używanego a na nowy to ma troszkę mało kasy.... co poradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

na używany to ma dość sporo biorąc pod uwagę bizony a jaka go by marka interesowała i jaki szeroki heder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

bizona to on już ma... interesowało go cos z new hollanda tc... a co sądzicie o JD za tą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

280 x 30 = 8 400

200 000 / 8 400 = ponad 23 lata, a gdzie paliwo i naprawy??

wnioski wyciagnijcie sami.

 

gorzej jesli to region w ktorym ciezko o uslugi :P

a sam ile moze polatac na uslugach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

obawia się kupić używanego bo boi się że za chwilę będzie musiał do niego włożyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

za ta kasę kupił by Tc 56 59 z 2000r new Holland to dobre maszyny świetnie czyszczą ziarno przynajmniej na tak słyszałem i dobrze o tym wiem a co do Janków to też miał bym do niego przekonanie za 60-150 tyś. miał by świetną maszynę np. 1065,1075,1085,

lecz są to starsze roczniki a z nowszych to morze 2066,2256 a jaki heder szeroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

to niech znajomy siada w auto i jeździ po okolicznych handlarzach bo siedząc w domu to raczej nic nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Więc ile tych usług mógłby kosic? Na ten areał zakup kombajnu za 200tyś raczej mija się z celem, ewentualnie jeśli tak bardzo musi kupic kombajn to proponowałbym używany, może jakiś rekord, czy E-514 MDW spokojnie wystarczy.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj