Skocz do zawartości

Zdjęcie

wydobywający się dym z pod korka wlewu oleju

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 30 maj 2009 - 21:09

wydobywający się dym z pod korka wlewu oleju c-360 wydobywający się dym z pod korka wlewu oleju jaka to może być przyczyna ?
wie może ktoś?.
jeszcze jak się jedzie to dymi trochę dymem jasno niebieskim dodam pompa po remącie kapitalnym 3 miechy zapłon ustawiony idealnie .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wydobywający się dym z pod korka wlewu oleju Dzisiaj, 18:08
  •  

#2 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2078 postów

Napisany 30 maj 2009 - 21:29

wydobywający się dym z pod korka wlewu oleju Masz słabe ciśnienie w cylindrach co ? Silnik do remontu pewnie bierze olej

#3 Share bimladentoja bimladentoja

bimladentoja
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 maj 2009 - 22:29

wydobywający się dym z pod korka wlewu oleju Jeśli masz tak od długiego czasu to kolega powyżej ma rację ,jeśli stało ci się to nagle to masz przepaloną - wydmuchniętą uszczelkę pod głowicą na popychacze i dmucha ci spaliny do skrzyni korbowej ,jeśli to ta przyczyna możesz sprawdzić z której uszczelki dmucha odkręcając z boku na bloku pokrywy popychaczy i odpalając silnik będziesz widział z okolicy której głowicy wydobywa się dym.

#4 Share kkk2006

kkk2006

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 30 maj 2009 - 22:54

wydobywający się dym z pod korka wlewu oleju jak kopci na jasno niebiesko to bierze olej a jesli spaliny sie wydostaja przez korek wlewu oleju to masz uszczelke pod glowica do wymiany

#5 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 31 maj 2009 - 00:01

wydobywający się dym z pod korka wlewu oleju A nie jest czasami tak że jak bierze olej to jest biały a jak na jasno niebieski to olej i paliwo? Wiem ze teściu w swojej 60siatce też tak miał i ma(słuzy tylko do wypychania obornika a jest bez na[prawy bo cos tam ma wadę fabryczną i wydmuchuje uszczelkę bez względu jak sie to zrobi. I napewno jest to co pisza poprzednicy:)
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share krzys924

krzys924

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 31 maj 2009 - 04:20

wydobywający się dym z pod korka wlewu oleju albo uszczelka albo pierscienie do wymiany

#7 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 31 maj 2009 - 14:56

wydobywający się dym z pod korka wlewu oleju jak dmucha przez korek wlewu to jestem pewien że pierścienie nie trzymają albo tuleje już zakończyły żywot. jak będziesz rozbierał silnik i okaże się że pierścienie są do wymiany to ja bym zakładał całe zestawy naprawcze bo sama wymiana pierścieni na długo nie pomoże. wiem bo sam to przerabiałem.

#8 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 31 maj 2009 - 16:30

wydobywający się dym z pod korka wlewu oleju Dzięki, a mam jeszcze taki problem bo nie wiem które panewki korbowodowe wybrać na starych jest taki numer :
B 3D 50503930 i moje pytanie który to może być szlif 1,2,3 miał może ktoś was takie panewki bo w sklepie są 3 rodzaje a z takim numerem symbolem niema jak bym wiedział który to szlif tobym brał na 1,2 czy 3 atak niewiem w katalogu też nie mogę znaleźć za szybkom odpowiedz choćby jeszcze dziś byłbym wdzięczny.

#9 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 31 maj 2009 - 19:24

wydobywający się dym z pod korka wlewu oleju Chyba 3 ale nie jestem pewien więc moją wypowiedzią się tak mocno nie sugeruj :P .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 31 maj 2009 - 21:24

wydobywający się dym z pod korka wlewu oleju nie nie będę się sugerował, bo jesteś w błędzie jest to 2 .
dzięki za wpisy niektóre przydadzą się na przyszłość Pozdrawiam.