Skocz do zawartości

Zdjęcie

zaczęliście już sezon ziemniaczany ??

1454 odpowiedzi na ten temat

#441 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1680 postów

Napisany 26 lipiec 2011 - 21:36

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? ale patrz na masę takiego zestawu :)
tu zawsze będzie mocno dociążone.
w każdym razie ja nie widzę sensu w twierdzeniu o wyższości wysokich i węższych kół w Annie.
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? Dzisiaj, 09:11
  •  

#442 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 26 lipiec 2011 - 22:10

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? Moim skromny zdaniem to szerokie jest lepsze, popatrz na wozy asemizacyjne-wszystkie mają szerokie laczki bo na węższym kole jest większy nacisk na cm kwadratowy czyli szybciej wpadniesz, natomiast szerokie na mały nacisk ale stawia większy opór jak siądzie..podpinaj większy ciągnik i do przodu..

JAK U WAS CENA ZIEMNIAKA?
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#443 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 26 lipiec 2011 - 22:43

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? ja płące po 4-5 zł do domu przywożą po 50-100 worków :P

Według mnie szerokie gumy są dużo lepsze niż wąskie bo wąskie dużo szybciej sie topi i głębiej.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#444 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 12:23

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? To dobrze płacisz.
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#445 Share stalpin8145

stalpin8145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 13:00

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? Ja uważam że wyższe są lepsze jak usiądzie to jeszcze koła będą się kręcić i wyjedziesz, a szerokie to jak usiądą to zaraz się pchają a nie kręcą i łatwiej się zawiesza na osi bo jest niżej niż są koła wyższe.

#446 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 13:01

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? Wiem, wiem szkoda mi tych ludzi bo wiem jakie są koszty uprawy :P ale towar tylko 1 klasa i dlatego taka wysoka cena :D

#447 Share saszeta

saszeta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2591 postów
  • Zainteresowania:robota,robota,robota. Od świtu do zmierzchu

Napisany 27 lipiec 2011 - 13:12

zaczęliście już sezon ziemniaczany ??

Ja uważam że wyższe są lepsze jak usiądzie to jeszcze koła będą się kręcić i wyjedziesz, a szerokie to jak usiądą to zaraz się pchają a nie kręcą i łatwiej się zawiesza na osi bo jest niżej niż są koła wyższe.

mi aż po oś ni siada. Ale właśnie to że szersze się ciągną a nie kręcą na mokrym. Chyba założę jodełkę na 15,3 i to co idzie na zewnątrz nawet dużo szersze. Nie trzeba będzie piast przekładać.
Dzisiaj udało mi się ostatnie 5 ton lorda wyrwać na dwa ciągniki miejscami:D Na razie nie gniją. Woda szybko schodzi ale jutro i w piątek ma popadać ;[

#448 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • Zainteresowania:Strzelectwo ( HW 80k , HW 90k kal.--5.5mm ) , wędkarstwo , silniki TDI

Napisany 27 lipiec 2011 - 14:02

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? Od rana leje w polu bagno :unsure: nie prędko się wjedzie.Cena ziemniaka powinna podskoczyć bo raczej go nie będzie bo nikt w pole nie wjedzie , sam już kupuje 2 tygodnie.U nas cena zależy gdzie bardzo zróżnicowana.Od 5-10 zł za woreczek.

#449 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 14:51

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? wczoraj w lodzi przerzut wyczyscil rynek a dzisiaj rano nie dojechalo zawiele towaru i pokazali sie krakusy...
szkoda ze cena nie chce wzrosnac
@saszeta lord dobil juz ci do 50t/ha?
u mnie zmarzniety denar wydaje 51-52 a sasiadowi lord ok55ton..szkoda tylko ze nie ma chetnego na wielkie kartofle

Edytowany przez przemol87, 27 lipiec 2011 - 14:54.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#450 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • Zainteresowania:Strzelectwo ( HW 80k , HW 90k kal.--5.5mm ) , wędkarstwo , silniki TDI

Napisany 27 lipiec 2011 - 14:54

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? No w końcu musieliśmy się u was pokazać skoro u was tak tanio :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 14:59

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? to po ile sa u was obecnie ?

a propo tanizny:wiesz ile bylo na rybitwach dokladnie tydzien temu?

mozna bylo sie po 2 zl obkupic

#452 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 15:02

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? Wiem bo po pracy przejeżdżam koło rybitw.Po 2 zł ceny nie było , nie słuchaj "bojek" w jeden dzień były tylko 3 zł a tak to poniżej 5 zł nie schodzą , ostatnio 7-8 zł , teraz obecnie od Krakowa jest tańszy Wolbrom ja tam kupuje po 30 groszy.Zależy jeszcze od ziemniaka i czy przed Rybitwami czy na placu bo to też różnica.Ja też moge jechać na Rybitwy i krzyczeć po 1 zł za woreczek , i panika i pogłosy zaraz będą.Tak więc real a opowieści to dwie różne sprawy

Edytowany przez zonk28, 27 lipiec 2011 - 15:06.

#453 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 15:06

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? 3 zl tp pewnie cenili.ja napisalem ze po2 mozna bylo sie obkupic

#454 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 15:09

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? Przemol a ty byłeś na Rybitwach wtedy jak cenili a sprzedawali po 2 zł?Czy tylko usłyszałeś i powtarzasz?No bo ja słyszałem że w łodzi za 15 kg cenili 1.50.

Edytowany przez zonk28, 27 lipiec 2011 - 15:10.

#455 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 15:16

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? Ty Zonk jednak potrafisz człowieka rozbawić :D jakby teraz przemol napisał że były po 1.2 zl za worek to Ty że za darmo rozdawałi? :D Ile Ty masz lat człowieku lub na ile oceniasz swój umysł?? :D

#456 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 15:18

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? Na pewno więcej jak twój.

#457 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 15:30

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? :lol: :lol: brat byl przejazdem na rybitwach i jak pytal o cale auta to puszczali mu po 2 :lol:
@limusine kiedy bedziesz jezdzil ze swoimi na gielde?

Edytowany przez przemol87, 27 lipiec 2011 - 15:31.

#458 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 15:32

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? Sory Przemol ale jestem praktycznie codziennie na Rybitwach i nie uwierzę w to.

#459 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 15:43

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? zonk28 gielda ma to do siebie ze cena zmienia sie z godziny na godzine i nie ma sztywnej ceny
np lodz sobota 7,niedziela 3-4,poniedzialek 5-6,wtorek3-4(przerzut 2,5) a wieczorem 5,dzisiaj rano 4...inaczej sie ceni a inaczej handluje ilosci calo samochodowe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 15:48

zaczęliście już sezon ziemniaczany ?? Spoko Przemol sory jeśli Cię uraziłem swym zdaniem , ja jak byłem to wierz mi ze nie było takiej ceny.Pozdrawiam