Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmer i jego awarie

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share 91lenczus91

91lenczus91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 05 luty 2013 - 11:15

Farmer i jego awarie Mój znajomy ma skrzynie, podnośnik, tylni most, sprzęgło, obudowy na sprzedanie tylko że na części bo mu coś w skrzyni jebło, zostawia sobie tylko kabinę i cały przód czyli przedni most i silnik, już nie wiem co dokładnie, ale mówi że nie opłaca mu się robić. To jest FARMER 8244. Jakby ktoś coś potrzebował to piszcie do mnie to podjadę do niego jakby coś kogoś interesowało.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmer i jego awarie Dzisiaj, 06:10
  •  

#22 Share slawekz1975

slawekz1975

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 05 luty 2013 - 17:00

Farmer i jego awarie ja potrzebuje obudowe koła zamachowego taka wstawke miedzy skrzynia a silnikiem

#23 Share 91lenczus91

91lenczus91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 05 luty 2013 - 18:56

Farmer i jego awarie Dobra to jutro może z nim pogadam, ale wątpię czy to sprzeda bo to raczej do silnika razem będzie.

#24 Share zuczek015

zuczek015

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 09 luty 2013 - 14:27

Farmer i jego awarie tak wygladaja tarcze po 1500 mtg ,
pierwszego stopnia prawie nie zniszczona raptem 0,3 mm zużycia , w drugiej od WOM-u wytarły sie frezy dobrze że wałek odziwo w bardzo dobrym stanie został więc kupa roboty odpadła , łapki też jak nowe więc nie jest żle . Części zamówiłem w Sokółce 2 tarcze +2 paski razem 1820 zł z przesyłką był to chyba super exspres bo zamówiłem o 11 i na drugi dzień na 11 już były :P . Idąc dalej zmieniłem pompę hydrauliki na nsz 32 wielkośći starej 25 także nie trzeba było nic przerabiać oby była trochę wydajniejsza od starej .

Załączone miniaturki

• DSCF4029.JPG
  • DSCF4036.JPG
  • DSCF4032.JPG

#25 Share Lnd15

Lnd15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 17 czerwiec 2013 - 19:26

Farmer i jego awarie Hej, potrzebuję wału napędowego do Farmera 8258, może komuś został z rozbiórki? wałek urwał mi się razem z frezem.... podczas oprysku w rzepaku,
i mam pytanie jeszcze: czy będzie pasował wał od innych modeli farmera?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share RolnikzPomorza

RolnikzPomorza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze, Ciągniki, Dziewczyny, Gospodarka, Polska Wieś, Prace polowe.

Napisany 04 lipiec 2013 - 09:40

Farmer i jego awarie U nas na gminie mają Farmera z 1,5 roku. I ten traktor już nie chodzi jagby miał ; p Czasami nawet jest spotykany przy drodze i naprawiany. Nie polecam . ( Takie jest moje zdanie )

#27 Share ddaarr

ddaarr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 02 sierpień 2013 - 08:10

Farmer i jego awarie farmer to najgorszy złom i pracownicy farmera to tragedia za czesciami dzwonic mozna i tak cie olewają a jak cos sprzedają to nie wiedzą ile mają za tą czesc wziąsc a o fakturze już nie wspomne za kazdym razem mam paragon pozdrawiam

#28 Share krzych0

krzych0

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 listopad 2013 - 23:32

Farmer i jego awarie Drodzy Użytkownicy.
Czy rozbierał ktoś z Was zatrzask dźwigni zmiany biegów,albo dźwigni wyboru zakresu.?
Padła sprężynka,- jak ją ugryźć?
Farmer 105Km.-transmisja "ind.argentina"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share Beniu22

Beniu22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 marzec 2016 - 19:53

Farmer i jego awarie

Hej kolego potrzebuje ramie farmera  to ze sworzniem do siłownika wspomagajacego ! jak byś mógł odpisać szybko do mnie  to by było fajnie

Edytowany przez Beniu22, 14 marzec 2016 - 19:53.