Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaka sadzarka do ursusa 3512 ?

25 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pitermtk

pitermtk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 28 maj 2009 - 20:18

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? Zamierzam kupić sadzarkę (automat) do ursusa 3512 i nie wiem jaką wybrać. Dobrze byłoby gdyby sadziła 4 rzędy. Jeśli chodzi o cenę to w granicach 5 tyś. Czekam na odpowiedzi :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaka sadzarka do ursusa 3512 ? Dzisiaj, 02:00
  •  

#2 Share DominikKuchniak

DominikKuchniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 29 maj 2009 - 06:21

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? za lekki jest i pod górkę nie wyjedziesz z 4 rzędami

#3 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 maj 2009 - 08:33

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? Da rade. Jak się kopie to przechodzisz na siłowo i do przodu. Mój chodzi w agregacie 2,8 m i daje rade. W planach mam agregat uproawowosiewny 2,7m

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 29 maj 2009 - 09:54

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? Jest kilka ofert na allegro :P ale nie da rady w 4 rzędowej :) ciekawe jak podniesiesz jak nasypiesz zbiornik ziemniaków :)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#5 Share pitermtk

pitermtk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 29 maj 2009 - 10:28

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? http://www.allegro.p...wa.html#gallery a co wy na to ??

#6 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 maj 2009 - 12:26

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? Rafał a czemu ma nie podnieść?? Ferdek ma mocny podnośnik. Jedynie założyć obciążniki na przód.

pitermtk sadzisz podkiełkowane?? Bo ona jest również do takich.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#7 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 29 maj 2009 - 12:30

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? Kurcze :P :) :) cztery rzędy czy da radę pociągnąć a z podnoszeniem to nie będzie problemu wsypie mniej i po sprawie

#8 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 maj 2009 - 12:34

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? Ta ma talerzowe redlice. ja mam starego typy i ciapek bez problemu w 2 rzędach latał. Wiele osób redło na 4 redliny ciąga ciapkem albo ruskiem i daje bez problemu rade.

bullet_black.png

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 maj 2009 - 12:45

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? 4 rzędów ani nie pociągniesz, ani nie podniesiesz...My niekiedy c 360 sadzimy dwurzędową tylko w jedną stronę, bo pod górę nie da rady wyjechać, a co dopiero 3512 z czterorzędową. Za czasów PGRów z czterorzędowymi chodziły u nas c 385.

#10 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 maj 2009 - 12:53

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? Znajomy ma 4 rzędowo do 360. tylko ze to jest ta do kiełkowych. Ale dorobił jeszcze do niej z tyłu pomost na skrzynki. Z pełnymi skrzynkami daje rade to unieść.

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 maj 2009 - 13:03

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? I jeszcze sobie pewnie swobodnie z nią jeździ i przodu wcale nie odrywa...Dla mnie takie zestawy są nierealne, c 360 i taka sadzarka to max, potrafi podnieść przód przy podjeżdżaniu pod górę, pod większe górki nie da rady wyciągnąć. Z czterorzędową bym nawet na pole nie dojechał :P .

#12 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 maj 2009 - 13:17

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? Taka jak ty podałeś to jest do ruska abo ciapka. Sąsiad niedawno tako samo sprzedał (chodziła w T-25)

http://www.allegro.p..._4_rzedowa.html znajomy ma podobną do tej. Tylko dorobił za siedzeniami dla obsługi drugi pomost na skrzynki. (ma długie pola)

bullet_black.png

#13 Share pitermtk

pitermtk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 29 maj 2009 - 13:47

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? Tak ja sadze podkiełkowane. 3512 powinien uciągnąć taką sadzarkę. Obecnie sadzimy sadzarką na 4 rzędy (ręczna) i pracuje ona przy 2812

#14 Share DominikKuchniak

DominikKuchniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 29 maj 2009 - 14:05

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? ta zielona z allegro to wielka porażka, kumpel ma taką ale dwurzędową i kiepsko sadzenie wychodzi, a te redlice talerzowe źle kryją
ja mam sadzarkę polską akpila, i swoim mf255 mam czasem problem wyjechać nawet na blokadzie

#15 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 maj 2009 - 14:12

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? Znajomego ma chyba normalne. Już nie pamiętam dokładnie. Sam mu jo znalazłem na allegro. Musiał tylko jechać do Gniezna...

bullet_black.png

#16 Share caseon

caseon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO
    SAMOCHODY

Napisany 29 maj 2009 - 14:18

I jeszcze sobie pewnie swobodnie z nią jeździ i przodu wcale nie odrywa...Dla mnie takie zestawy są nierealne, c 360 i taka sadzarka to max, potrafi podnieść przód przy podjeżdżaniu pod górę, pod większe górki nie da rady wyciągnąć. Z czterorzędową bym nawet na pole nie dojechał :P .

Z taką to umnie ciapek sobie nic nierobi :)

#17 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 maj 2009 - 17:28

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? No to przyjedź do mnie i zasadź ciapkiem :P C 360 nie da rady jej wyciągnąć pod niektóre góry, a Ty mi z ciapkiem wyskakujesz?

#18 Share pitermtk

pitermtk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 29 maj 2009 - 18:08

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? ''DominikKuchniak'' mój sąsiad ma taką samą tylko na 2 rzędy i sadzi świetnie ciągnie ja ursusem c-330, ale ja bym te talerze chciał wyrzucić i zamontować redliczki

U nas na wsi to jeden gospodarz taką sadzarkę ursusem 2812 ciągnie :P http://www.agrofoto....image46106.html

Edytowany przez andrzej2110, 29 maj 2009 - 19:52.
post pod postem

#19 Share DominikKuchniak

DominikKuchniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 29 maj 2009 - 19:26

jaka sadzarka do ursusa 3512 ? To może są ich różne modele, jak pisałem wcześniej ta co ma kumpel to kiepska jest, ja swoim akpilem dużo szybciej i lepiej sadze niż on tą swoja

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 29 maj 2009 - 19:47

Znajomego ma chyba normalne. Jóź nie pamiętam dokładnie. Sam mu jo znalazłem na allegro. Musiał tylko jechać do Gniezna...

A moderatorzy maja %% za ortografie ??

Majo ale tu jest 1 błąd a %% są od 3.

Edytowany przez andrzej2110, 29 maj 2009 - 19:54.

Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)