Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zrobić ścieżki technologiczne (stary poznaniak)

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share maras

maras

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 28 maj 2009 - 10:13

Jak zrobić ścieżki technologiczne (stary poznaniak) A więc tak mam agregat uprawowo-siewny i jak chce zrobić ścieżki to musze wysiadać a jak są szerokie pola to troche to staje się uciążliwe. Dlatego chciałem to jakoś udoskonalić.
Wszystkie pomysły mile widziane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak zrobić ścieżki technologiczne (stary poznaniak) Dzisiaj, 03:04
  •  

#2 Share Maciula

Maciula

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 28 maj 2009 - 10:40

Jak zrobić ścieżki technologiczne (stary poznaniak) nie wiem czy dobrze rozumię ale wydaje mi sie że chodzi ci o znak do siania wedłóg mnie mozna by było zastosować jakiś siłownik hydrauliczny niewielk napewno rozwiązało by to ten problem
Wszystko dobrze

#3 Share maras

maras

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 28 maj 2009 - 17:29

Jak zrobić ścieżki technologiczne (stary poznaniak) Tak o to mi chodzi, ale skąd taki siłownik wziążć i jak go zamontować.

#4 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 28 maj 2009 - 17:35

Jak zrobić ścieżki technologiczne (stary poznaniak) Siłownik?? Np ze złomowiska lub jakiejs bazy szrotów :P Monatrz powinien byc dosyc prosty o ile posiadasz zdolnosc to twórczeogo myslenia :) Szlifierka , spawarka , odpowiednie dobranie szerokosci od sciezki do siewnika potem regulacje malowanko i gotowe :)

#5 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 28 maj 2009 - 19:38

Jak zrobić ścieżki technologiczne (stary poznaniak) Możesz dokupić same siłowniki od siewnika np.Poznaniaka i zaadoptować je do swojego sprzętu
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#6 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, motoryzacja, informatyka

Napisany 03 wrzesień 2009 - 07:48

Jak zrobić ścieżki technologiczne (stary poznaniak) właśnie jestem w trakcie wykonywania ścieżek technologicznie zamykanych elektrycznie do siewnika 3m Famarol. Zasada działania jest taka sama dla wszytskich siewników. Za kilka dni powinienem juz skonczyc, zamieszcze zdjecia i krótki opis jeżeli bedzie to kogos interesowało
Ursus C-330, Ursus 3512, New Holland TD90D, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 17:35

Jak zrobić ścieżki technologiczne (stary poznaniak) Ja zakładałem mechanizm cały własnej konstrukcji na silniku wycieraczek od poloneza i kilku krańcówkach, wyłącznik i cały mechanizm dzwigni. Działa już kilka lat w połowie przyszłego tygodnia wrzucę fotki jak ktoś jest zainteresowany.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#8 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1332 postów

Napisany 21 październik 2009 - 11:40

Jak zrobić ścieżki technologiczne (stary poznaniak) Też jestem zainteresowany takim pomysłem bo ciągłe wysiadanie i zamykanie ręcznie to kłopot. Może taki siłownik elektryczny na 12V do otwierania i zamykania? SIŁOWNIK EL. SZKLARNIA ZAGRODA MASZYNA KLATKA (786043942) - Aukcje internetowe Allegro

#9 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 październik 2009 - 12:04

Jak zrobić ścieżki technologiczne (stary poznaniak) mi taki jest potrzebny o skoku około 20 cm. Tylko nie obraził bym się na niszo cenę ;) Bo mam silniczek od wycieraczek i długi pręt z gwintem. Nie wiem czy samemu zrobić czy kupić gotowy. Mi potrzebny jest do sieczkarni.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#10 Share juras390

juras390

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 19:30

Jak zrobić ścieżki technologiczne (stary poznaniak)

właśnie jestem w trakcie wykonywania ścieżek technologicznie zamykanych elektrycznie do siewnika 3m Famarol. Zasada działania jest taka sama dla wszytskich siewników. Za kilka dni powinienem juz skonczyc, zamieszcze zdjecia i krótki opis jeżeli bedzie to kogos interesowało

mozna bylo by prosic o jakies fotki jezeli ktos takowe posiada bo ja tez mam takiego poznaniaka i juz mnie to nerwi i do wiosny trza cos wymyslec

#11 Share herman89

herman89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 20 listopad 2012 - 20:02

Jak zrobić ścieżki technologiczne (stary poznaniak) W tym temacie znajdziecie moje rozwiązania co do ścieżek technologicznych i przerzucania znaczników. http://www.agrofoto....-brone-aktywna/ Jakby co to mam jeszcze komplet siłowników potrzebnych do wykonania ścieżek i znaczników. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share juras390

juras390

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 19:05

Jak zrobić ścieżki technologiczne (stary poznaniak) dzieki super zestaw pozazdroscic taletu i zapału

Edytowany przez juras390, 24 listopad 2012 - 17:20.
orty