Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aparat Sony DSC-W130

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 25 maj 2009 - 16:32

Aparat Sony DSC-W130 Witam, Od pół roku jestem w posiadaniu Aparatu Sony DSC-W130 i nagle coś mu się stało, obiektyw gdy się wysuwa dosyć ostro szwankuje wsuwa się wysuwa i tak w kółko i po chwili na wyświetlaczu pojawia się komunikat ,,Wyłącz i włącz zasilanie,, jak myślicie co mogło spowodować taka awarie? Mi się wydaje że jakiś syf mógł się dostać pomiędzy te tulejki od obiektywu. Znacie może namiar na jakiś serwis w okolicach Wrocławia który by mógł sobie z tym poradzić? Nie mam gwarancji bo aparacik przytachałem z Anglii. Jak myślicie warto to naprawiać czy lepiej kupić nowy? :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Aparat Sony DSC-W130 Dzisiaj, 03:52
  •  

#2 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 25 maj 2009 - 21:08

Aparat Sony DSC-W130 jak mój stary tak miał to trzeba było mu palcem pomóc :P ciężki żywot aparatu fofo w rękach rolnika :)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 25 maj 2009 - 21:55

Aparat Sony DSC-W130 No ja mojemu tez próbuje palcem pomóc ale on nie może się ustawić i nie łapie ostrości, a co do tego użytkowania przez rolnika to masz racje. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 26 maj 2009 - 12:50

Aparat Sony DSC-W130 zanieś do jakiegoś serwisu i tam ci postawią diagnoze i od razu wycenią naprawe. ja miałem złamany pin od karty pamięci to płaciłem 90 i zrobił mi to w Krakowie z dnia na dzień. ale gdzie ci tam do krk. :P

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user