Skocz do zawartości

Zdjęcie

TUR do Fendta

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Jarekb20

Jarekb20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 24 maj 2009 - 16:19

TUR do Fendta Witam.
Mam pytanko odnośnie Tura. Posiadam orginalnego Tura Fendta. Podczepiany jest on do 312 LSA.
jest samopoziomujący.
Moje pytanie jest następujące: chciałbym zamontować mu chwytak do balotów z sianokiszonką ale nie mam wyjść hydraulicznych. Posiadam tylko wyjścia na tura ( opuszczanie, podnoszenie, zamykanie i otwieranie łyżki). Ale widziałem niekiedy na fotkach że niektóre tury mają takie wyjścia przygotowane na takie chwytaki.
W jaki sposób można dorobić takie wyjścia, czy jest taka możliwość bez konieczności doczepiania do ciągnika kolejnej kostki ( rozdzielacza) pod hydraulikę?? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TUR do Fendta Dzisiaj, 19:51
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 29 maj 2009 - 15:13

TUR do Fendta Można na jednej sekcji od ładowacza [fabrycznie montowany jest na sekcji od wywrotu łyżki] zamontować elektryczny dzielnik strumienia oleju. LINK
I wtedy będziemy mieli z jednej sekcji do wywrotu łyżki 2 sekcje do sterowania. Przełączanie między sekcjami odbywa się elektrycznie najprostszym przełącznikiem.

#3 Share igor

igor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 11:30

TUR do Fendta bo w takim razie musisz zamontowac roździelacz na turze z elektromagnesem i starczy ci 2 wyjscia w ciągniku ja mam tak u siebie. Tak jak kolega mówi. a masz złącza na turze do podczepienia tego chwytaka?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Jarekb20

Jarekb20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 16:34

TUR do Fendta Nie nie mam złączy na TURze. chciałem włąśnie dorobić sobie żeby zamontować chwytak dobel. Ale z tego co widze chyba jalpeszym sposobem będzie zamontowanie elektromagnesu. Chociaż nie widziałem zeby w jakimś Fendzie było takie rozwiązanie, ale może źle patrzyłem:)

#5 Share igor

igor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 04 czerwiec 2009 - 21:59

TUR do Fendta chłopie to jest dobry sposób tylko nie wiem ile kosztuje ale mysle ze nie drogo kupisz roździelacz i jakiś przycisk bo najlepiej jak masz tura na jojstik to wtedy masz z boku przycisk i trzymasz go (super sprawa) ale czy opłaca ci sie bawić do samego tylko chwytaka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Jarekb20

Jarekb20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 04 czerwiec 2009 - 22:05

TUR do Fendta To jeszcze zobaczymy. jak to sie wykombinuje. Jak bede fgdzieś widział tura z orginalnym ładowaczem i chwytakiem do bel to pójde sprawdzić jak ma to zrobione ;)