Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siewniki Brodnica Cami Z1

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 28 wrzesień 2011 - 20:33

Siewniki Brodnica Cami Z1 Dzięki za odpowiedz, te piszczenie jest dziwne ponieważ słychać je tylko przez połowę obrotu koła ostrogowego i wydaje mi się, że wtedy opór jest większy, ale może faktycznie ten typ tak ma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Siewniki Brodnica Cami Z1 Dzisiaj, 13:36
  •  

#22 Share lukas1982

lukas1982

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 październik 2011 - 22:22

Siewniki Brodnica Cami Z1 Posiadam CamiN 3m i mam problem z liczeniem ha przez komputer, otóż zaniża mi wartość o ok 20% Jakieś rady??
Druga sprawa to usypywanie górki przy krawędzi agregatu ( przy prędkości +8km/h) Jak to usprawnić??
Znaczniki także przerobiłem na środek ciągnika, bajeczka :D

#23 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 09 październik 2011 - 17:05

Siewniki Brodnica Cami Z1 Hmm dobrze wprowadziłeś średnicę koła ostrogowego? U mnie górki nie zauważyłem. A u Ciebie jak obraca się koło ostrogowe ? lekko czy raczej z oporem? np. przy próbie kręconej. Piszczenie też występuje?
Widzę, że coraz więcej posiadaczy siewników z Brodnicy :)

Edytowany przez ejczbio, 09 październik 2011 - 17:06.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share lukas1982

lukas1982

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 październik 2011 - 22:16

Siewniki Brodnica Cami Z1 Koło z lekkim oporem aczkolwiek bez piszczenia. obwód koła ostrogowego 3.14 (2,pi,r) a koło ma r=0,5m

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share pawro

pawro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 12 październik 2011 - 19:53

Siewniki Brodnica Cami Z1 zacznijmy od tego jaki masz komputer bo były stosowane dwóch producentów AGROTRONIC i ELPLANT w tym drugim trzeba jeszcze ustawić przełożenie przekładni wtedy będzie prawidłowo wskazywał

#26 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 19 wrzesień 2012 - 18:56

Siewniki Brodnica Cami Z1 Hej, zaobserwowaliście coś takiego, że ze skrzyni nasiennej więcej materiału ubywa po bokach? I o ile u Was różni się prędkość odczytywana z ciągnika od tej z komputerka siewnika?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Karrol88

Karrol88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 24 wrzesień 2015 - 18:47

Siewniki Brodnica Cami Z1

Witam Panowie i Panie Kupiłem siewnik Cami Z1 i niestety od firmy nie dostałem instrukcji obsługi kontrolera Komputera i nie wiem dla czego ale czy ktoś mógł by mnie poratować taką instrukcją skanem lub jakimś plikiem pdf do pobrania bo chciał bym siać a nie mogę bo niestety na chybił trafił nie chciał bym się bawić komputerem czy ktoś mi pomoże z był bym dozgonnie wdzięczny ...

Dodaj odpowiedź