yacenty

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy.

Polecane posty

qazi    61

500 kg to trochę mało przydałoby się tak 800-850 chociaż a jeśli chodzi o felgo to można od ostrówka założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

No można załozyc ale i tak bede zdania ze jak na c-360 to max około 500kg ;) . A tak troche z innej beczki. Moża przełozyc tura od c-360 na Zetora7211??


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

pewnie można tylko nie wiem czy dolna rama będzie w 100% pasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zetor jest trochę dłuższy (chyba)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

nie wiem czy skrzynia nie jest dłuższa ale raczej chyba nie może trochę być ciasno przy siłowniku od wspomagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak się ma TUR-a w C-360, to odłożyć wszystkie przednie obciążniki, po co przeciążać nie potrzebnie przednią oś.


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

mój wujek jak miał c-360 to pompe wymieniał co pół roku a rozdzielacz co 8 miechów i traktorek chodził ładnie przy turze bez problemu dzwigał 600 kilowy boalot z mokrej trawy ale sprzedał 60 z turem tur strasznie dostał w dupe cały sie pogioł a najbardziej te slupki gdzie sie tura zakładało i dosyć mocno pekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

to zalezy jakie masz ciagnikijak masz wiekszy jakiś ciągnik od 360 to ja bym wolał do tego wiekszego zamontowac chociaz wiadomo jak to z kasa na gospodarce . ja myslałem zeby załozyc do 385 ale kasy brak iskonczy sie chyba na tym ze tez do 360 załoze . u mnie to by sie tur nie napracował bo tylko wiaski z sianem słoma wozić i takie lekkie pierdoły obornik itp to cyklopem lepiej niz turem przy 360 jak bym miał przy wiekszym ciagniku nie raz lepiej by było turem np przy 385 alle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Mój kumpel ma C-360 z TUR'em 2A (krokodyla też ma) i mówił że wymieniał już pompe 3 razy lecz 3 pompę dopasował z jekiegoś zetora (72xx lub 77xx, nie powiedział dokładnie) i jak narazie podnosi. Trochę cięzej ma z sianokiszonką ale się nie poddaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    249

a jak wygląda sprawa z przednią osią?? nie pęknie jak sie podniesie te 500kg?? też mam zamiar załozyć w niedalekiej przyszłości i właśnie sie zastanawiam czy lepiej do 360 czy do T25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Przednia oś jest ok. Ale tak jak pisałem wyżej u mnie czesto pękaja felgi. Jednak dany cięzar robi swoje.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

A ja wam powiem ze jest taka firma w zawadach która opracowała do c360 tur 4 sekcyjny plus 5 sekcja elektryczna i jak kupujesz to płacisz 8 tyś a dostałeś ramę wysięgnik z 4 sekcjami widły krokodyl łyżkę do materiałów sypkich chwytak do bel wspomaganie przedniej osi wzmacniana pompę projektowana specjalnie na potrzeby tego tura rozdzielacz skrzynie balastowa mi się wydaje ze jak za 8000 zł to dużo rozważałem kupno

Edytowano przez Zetor7211
Literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

kolego karolas trochę się zagalopowałeś z tymi sekcjami. do czego te pięc sekcji. byłem w tej firmie . miałeś namyśli tura dwusekcyjnego plus trzecia sekcja załanczana elektrycznie. za 8 tys to tylko chwytak do bel- łyżka , krokodyl za dopłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

mam 60 z turem zwozi bele slomy z pola okolo 900 dowozi bele sianokiszonki do obory 250 czasami laduje piach felgi oczywiscie pekaja przednia os wytrzymuje tylko po dziurach z ladunkiem trzeba jezdzic powoli z pompa nie bylo wiekszych problemow a z balotami sianokiszonki naprawde ma co robic ostatnio ladowalem okolo 110 ton pokruszonego asfaltu to z podniesieniem pelnej lyzki nie bylo problemu tylko opony solidnie siadaly ogolnie jak na swoje lata 77 to i tak dobrze pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

wiecie lepiej załozyć felgi od zetora 7211 wujek zrobił kiedyś tak i nawet fajnie sie jezdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ten mój kumpel co założył pompe od zetora do c-360 zamontował jeszcze przednie koła do 7711- przedtem pracował z opryskiwaczem więc miał większy prześwit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Ja ma muż 3 lata tura na C 360-3P (3,4 metra w górę) 650 kg udźwigu i jest good! Przydałoby się wspomaganie.. :D


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Co ty masz za TUR'a???

To jest jakiś zagraniczny czy po przeróbkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ja mam tura przy c-360 tak to jest dobry wszędzie się wjedzie tylko mam starą pompę i mokre bele ledwo podnosi


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro    1

ja przy C 4011 ma założonego tura z mocwaniami od zetora 7245

firmy QUICKE podnosi na ponad 3m po wymianie pompy dźwiga bele bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa350rs    9

ja mam tura przy c-360 i często pękają felgi i zużywają się łożyska na kołach, jest trochę za leka na mojego tura sprzyjał by się przedni napęd do niej


Kirowiec - moc i niezawodność pod ręką.
Kto ma kirowca nie poczebuje fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajac1    54

Ja równierz mam C-360 z turem 2. Nie ma wiekszych problemow z felgami czy z pompa (zakladalismy tylko nowy filtr przy pompie) tylko oponki juz drugie w ciagu 3 lat. Ale sa kupione lepsze powinny dluzej wyzymac. ja nie mam orginalnego zaczepienia (nie ma tych sanek pod spodem) bo jak sa to ciagnik szybciej sie wiesza. zdjecia w galeri<wynalazki i udoskonalenia

Edytowano przez zajac1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Wysięgnik zagraniczny, a zawieszenie wysokie od Tur - 9, siłowniki dwustronnego działania, rozdzielacz bułgarski 5 sekc., i lepiej nie trzeba.. no może krótka rama do manewracji z obornikiem w szopie (jest fotka w dziale POZOSTAŁE)


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj