Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy.

415 odpowiedzi na ten temat

#261 Share ursus3603pmega

ursus3603pmega

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 24 styczeń 2012 - 19:59

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. Załóż od t25a ten sam rozmiar ale szersze są sporo. Sam już próbowałem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. Dzisiaj, 23:51
  •  

#262 Share kamwiol

kamwiol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 05 luty 2012 - 09:49

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. Witam. Mam pytanie odnosnie tura do c-360 bo mam zamiar zakupic i nie wiem jaki wybrac czy ten z rama pod spodem czy ten z tym nowym mocowaniem co nie obniza przeswitu pod ciagnikiem. Slyszalem ze te tury z tym nowym mocowaniem sa nie bardzo bo przy intensywnym uzytkowaniu moga przelamac traktor. prawda to ?

#263 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 05 luty 2012 - 10:21

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. Najlepiej taki jak w tym filmiku
Lepsze są z długą ramą,można ją nieco przerobić i podnieść

#264 Share Dodi

Dodi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 07 luty 2012 - 09:27

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. intensywne użytkowanie powiadasz :) Ja mam z nowym mocowaniem i nie ma efektów ubocznych, a ciągnik lekko nie ma. Nie ma opcji żeby go połamać z takim połączeniem gdzie łączy się silnik ze skrzynią. Zwolennikiem mocowania na szynach "sankowego" nigdy nie byłem i nie będę. Za bardzo obniża prześwit. A jeżeli ciągnik wykonuje sporo prac polowych to WG MNIE to się nie sprawdzi

#265 Share zbyszek8201

zbyszek8201

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 15 luty 2012 - 10:06

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. witam mam w 3p tura z tymi szynami od około 10 lat,zbytnio mi te szyny nie przeszkadzają nawet w redleniu ziemniaków. Szyny napewno wzmacniają ciągnik,słyszałem o rozpołowieniu się ciągnika bez tura,gdy gość wyciągał kogoś z pola z liną zaczepioną z przodu.....mi szyny przeszkadzają tylko w lesie kilka razy zawiesiłem ciągnik na karpie.

#266 Share ekozar

ekozar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 29 luty 2012 - 20:57

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. JA od 2007 roku po 2000-3000 belek słomy zworze pierwsze trzy lata tylko 60 miała tura i do tego ciągała po 24 baloty . Pierwsza żecz to po zakupie na linke przerobiłem na siłownik w drugim roku wspomaganie . jak jest tak wyposażona 60 to wozi sie super ,a co najwarzniejsze mało kosztuje .

#267 Share pawel2793

pawel2793

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanizacja.

Napisany 04 marzec 2012 - 15:50

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. Witam. Poradzilibyście mi troche? chce kupic tura do c 360. jak najtańszy, nie będzie mocno uzywany czyli 2 razy w roku do załadunku obornika głównie. Lepiej kupic nowy czy uzywany?
ps. Sprzedam cyklop

#268 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3428 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 16:59

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. uzywke w dobrym stanie, bedziesz mial "sanki" przez caly ciagnik

Polska B

#269 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 17:21

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. Można przerobić mocowanie sanek na wyższe i nie będzie przeszkadzać w pracach polowych

#270 Share pawel2793

pawel2793

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanizacja.

Napisany 06 marzec 2012 - 19:43

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. na co patrzec przy zakupie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 19:47

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. Na spawy,czy nie pogięty,siłowniki czy nie puszczają oleju

#272 Share bzykuu

bzykuu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 17:04

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. Podpinam się do posta żeby nie zakładać nowego.
Mianowicie mam problem z moim turem przy C-360 jak postoi chwile (nawet około 1 min) nie zapalony to później po zapaleniu trzeba trochę poczekać (od 30 sekund do 1 min) z przytrzymaną wajchą do podnoszenia żeby tur sie podniósł nie wiem jaka jest tego przyczyna. Spotkał sie ktoś z takim czymś może wie ktoś jak temu zaradzić będę wdzięczny za pomoc.

#273 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 08:30

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. Może masz niski poziom oleju w skrzyni?

#274 Share bzykuu

bzykuu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 19:04

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. Poziom oleju jest dobry bo sam o tym pomyślałem i trochę dolewałem.

#275 Share bzykuu

bzykuu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 20:36

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy.

Może masz niski poziom oleju w skrzyni?

Poziom oleju jest dobry bo sam o tym pomyślałem i trochę dolewałem.

Nie pisz posta pod postem

Edytowany przez MAT912, 03 kwiecień 2012 - 21:10.

#276 Share bzykuu

bzykuu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 21:06

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. Pisze jeszcze raz bo mam teraz gorszy problem mianowicie mam problem z turem przy Ursusie C-360, nie chce podnosić nawet na pusto ale podnośnik działa. Woziłem gnojówkę i na początku podniosłem tura, po około 30 minutach opuściłem go, gdy później chciałem znowu podnieść już się nie dało. Od razu mówię że ciągnik przez ten czas nie był gaszony stało się to na uruchomionym silniku i oleju też nie jest za mało.Jest to tur mechaniczny przerobiony na 2 sekcyjny, również siłowniki od poruszania łyżką nie działają. Proszę o możliwie szybką pomoc ponieważ po świętach będzie mi bardzo tur potrzebny.
  • 0

#277 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 21:21

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. weź załóż belkę na lance i podhacz np rozrzutnik (chodzi o to by zablokować podnośnik) i normalnie przesuń wajche od podnośnika tak by się łapy podniosły aż się zablokują i wtedy rusz turem jak zadziała to cofnij wajchę od podnośnika>
nie przyglądałem się budowie rozdzielacza ale niby zawór ( o ile jest) dzielnika się zacina ( tak mi to wytłumaczył mechanik z pniew) ale sposób z zablokowaniem łap pomógł

#278 Share Mateusz19980916

Mateusz19980916

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 137 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 20:30

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. Witam! Mam do was pytanie. Mianowicie zastanawiamy się nad zakupem tura dwu sekcyjnego. Nie chcemy wydawać ok. 8 tyś. żeby mieć atesty, poniważ nie jest on nam aż tak bardzo potrzebny. Zaciekawiła nas ta oferta : http://moto.allegro....2236906283.html . Co o nim sądzicie. Jakie on ma sterowanie? Czy materiał z którego jest wykonany nie jest zbyt giętki? Może ktoś ma takiego tura? Jeśli tak to proszę o opinie. Wykorzystywany będzie głownie do ładowania piachu, kłod drzew oraz wyrównywania terenu. Może wiecie czy w jakimś sklepie rolniczym, w Białymstoku lub okolicach, dostanę osłonę na maskę bo na allegro nie znalazłem. Bardzo proszę o pomoc.

Edytowany przez Mateusz19980916, 04 kwiecień 2012 - 20:31.

#279 Share roxor

roxor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 03 maj 2012 - 20:40

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. Witam
Jak podlaczyc rozdzielacz trzysekcyjny do tura- zasilanie i powrot. Chodzi mi o to jak podlaczyc aby ominac ten rozdzielacz od kipowania na przyczepe, zeby dzialal sam ten 3 sekcyjny. Prosze o szybka odpowiedz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share bzykuu

bzykuu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 06 lipiec 2012 - 13:43

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy. Chciałbym się podłączyć pod temat ponieważ mam takie pytanie do posiadaczy C-360 + tur czy u was jak macie podczepionego tura i podniesiecie coś podnośnikiem to tur przestaje działać? Bo u mnie tak jest i żeby tur zaczoł działać muszę podnieść na maksa podnośnik wyłączyć wajchę od kiprowania (muszę mieć cały czas włączoną żeby tur działał) potem wyłączyć wałek opuścić podnośnik z powrotem włączyć wajchę od kiprowania włączyć wałek i dopiero mi tur działa.
Czy wiecie może dlaczego tak się robi?