yacenty

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy.

Polecane posty

yacenty    3864

Witam!

powoli decydujemy sie z ojcem na przejscie na duze bele slomy, do tego bedziemy raczej potrzebowac TURa

co myslicie zeby zalozyc TURa do 3p?

nie bedzie za lekki ciagnik? jak to sie bedzie spisywalo?

macie moze podobny ciagnik z turem?

jak wyglada sprawa załadunku, rozładunku bel albo duzych wiazek przy uzyciu tura?

jak wyglada sprawa robot ziemnych? podsuwania obornika?

 

z góry dzieki za informacje

 

doradzcie tez jakiego tura szukac? nowego na co patrzec przy sprzecie uzywanym?

 

pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

dasz obciąznik na tył taki pożadny mysle ze 400 i wtedy bedzie oki ale kupuj takiego pożadnego a nie na linke bo to wiocha totalna i 0 funkcjonalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek86    0

kup przeciwwage zalej po brzegi betonem i bedzie dobrze u nas tak jest tylko ze pod turem jest 360 co do usuwania obornika to wlasnie do tego go kupilismy super sprawa nie trzeba wydawac kupy kasy na zgarniaczebo wystarczy dwa razy sie przejechac i po sprawie ale jak bedziesz kupywac to lepiej bierz z rozdzielaczem bo linka czasami jest uciazliwa ale da sie przyzwyczaic


nie ma brzybkich dziewczyn,czasami tylko jest za malo alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

ja mysle ze sie nie opłaca kupowac uzywanego bo nie dobiezesz tak zeby było mało zeczy do rrobienia a jak kupisz to tylko kilka srubek i gotowe mój sasiad zamówił tura prosto z fabryki(chyba jakas rzemieslnicza) 3 sekcyjny za 8500 z łyżka i widłami zobaczymy jak przywioza co to bedzie chyba za 2 tygodnie ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis45    1

ja mam tura na 3p na linke i jestem z niego zadowolony.robie nim poprostu wszystko co tylko trzeba.Ładuje nim ziemie piasek obornik słomę w balotach.wsdzystko zalezy od kasy.jak masz kase to kup 3 sekcyjnego a jak nie to zwykly ci styknie.bale mozna ladowac bez uchwytu samymi widlami i tez idzie to bardzo sprawnie tylko trzeba nabrac wprawy.


Niezawodność Jest Naszą Siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

jaki masz uchwyt do bel ze sloma?

jak wyglada rozladunek?

kurcze sam juz nie wiem co robic:(

 

ile kosztuje taki na linke nowy a ile 3 sekcyjny? i co mi dokladnie da ta 3 sekcja?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rufus    1

z tego co sie orietuje to trzecią sekcją możesz właśnie obsługiwać chwytak do bel albo "krokodyla" tylko nie wiem czy hydraulika w 3P da sobie rade z 3 sekcjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pejton    2

Ja mam w U 3512 takiego na linkę ichodzi dobrze, choć linka bywa czasami uciążliwa.

A ładowanie balotów słomy idzie sprawnie, tylko w widłach zostawiam dwa bolce (lżej wbijać w belę, aha dodam że zęby do wideł mam powstawiane takie odlewane jak w dużych turach tamte nie wytrzymywały- wyginały się przy oborniku ). Ja ładuje bele słomy na polu bez przeciwwagi bo z tyłu potem zaczepiam przyczepę.

 

3 sekcja daje Ci ściskanie balotów, zamykanie krokodyla. 1- tak jak w każdym podnoszenie- opuszczanie; 2 - ruch łyżką zamiast ciągania linki.

 

Tu masz linki do paru producentów

hydramet

polmot

agromasz


parę ha i para rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rufus    1

pejton a nie myslałeś założyć do tego 3512 dwusekcyjnego tura?? jest wogle taka możliwość? bo myśle nad takim turem do mojego 3512..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15
z tego co sie orietuje to trzecią sekcją możesz właśnie obsługiwać chwytak do bel albo "krokodyla" tylko nie wiem czy hydraulika w 3P da sobie rade z 3 sekcjami...

jak sobie nie poradzi to dodatkowa pompa ale to dodatkowy koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

a jak zwrotnosc takiego 3p?

piootr coraz bardziej namawia mnie na tura do zetora,

ja sie jednak boje ze on bedzie bardzo duzo palil

jak myslicie ma to sens czy nie bardzo?

jestem juz totalnie glupi :(

 

 

pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gufi    0

ja mam tura w 30 taki sam sa w 60 i z linka niema problemów zrobisz wajche i dzała jednym palcem do ładowania beli w 60 to tur sie nada ale to ładowania obornika z pryzmy nie betonowanej albo gdzies w błocie zaraz siada na tych sankach dlatego mam tura w 30 a nie w 3p chociaż sanie leżą w garażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis45    1

panowie ja mam krokodyla w moim turze przy 3p wlasnej konstrukcji rozdzielacz od bulgara i maszyna biega dosc dobrze i ulatwia prace przy wywozeniu obornika z chlewni-gleboka sciolka


Niezawodność Jest Naszą Siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rufus    1

no wałaśnie da sie w ogóle wybierac obornik z głębokiej ściółki samymi widłami do obornika? czy konieczny jest krokodyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

nie myslalem o Turze w Rusku bo jak juz kiedys pisalem tego ciagnika jakby nie bylo :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

Wie moze ktos z was ile moglby kosztowac rozdzielacz hydrauliki, 3 sekcyjny ktory moznaby uzyc do tur-a ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

witam!

jakie macie pomysły jak sobuie radzicie z zaczepianiem i rozładunkiem big bagów takim sprzetem?


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

wiesz ja nie podnoszę big-bagów ale palety po 650kg i radze sobie spokojnie tylko tyle że mam

pompe od czeskiego cyklopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małopolska    0

U znajomego big bagi na rozsiewacz ładowali C-330 chociarz jego tur mam udźwig 400kg ale mówił że spokojnie dźwiga tylko tylnie opony od ziemi odrywa ale z C-360 nie powinno być tego problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

idzie bez problemu ja tak robie tylko trzeba co pół roku łożyska w kołach oblukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

ja podnoszę c-330, tylko problem że za nisko by wrzucić na przyczepiany N035. Można sobie z tym poradzić, ale łatwo nie jest  >:(


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    89

Mój znajomy nie mógł radzić big baga turem przy ursusie 3512.... a c 330 ma to podnieść ? niemożliwe... ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj