Skocz do zawartości

Zdjęcie

Doradzto rolnicze

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marcin3514

marcin3514

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 21 maj 2009 - 20:20

Doradzto rolnicze podzielmy sie dokladnie informacjami jakie firmy co robia ja z EUROINVEST mam postepowanie sadowe banda .......... a z kogo pomocy korzystacie i za ile pozdro ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Doradzto rolnicze Dzisiaj, 01:58
  •  

#2 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 21 maj 2009 - 22:04

Doradzto rolnicze a Euroinvest robi postępowania sądowe? tematem doradztwa rolniczego jestem żywnie zainteresowany, jednak samo pozyskiwanie środków wspólnotowych nie ma z rolnictwem zbyt wiele wspólnego, dlatego właśnie zajmują się tym przedsiębiorstwa o bardzo szerokim zakresie usług, a doradztwa z prawdziwego zdarzenia jak nie było tak nie ma...

#3 Share marcin3514

marcin3514

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 22 maj 2009 - 13:45

Doradzto rolnicze Bylem z ich umowa u prawnika i z dokumentami z agencij. i sprawa trafi do sadu ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 22 maj 2009 - 16:37

Doradzto rolnicze rozumiem, że to Twoja podstawowa działalność; ale jaki ma to związek z wątkiem, a wątek z tematem??

#5 Share Wielkopolanin

Wielkopolanin

Zaawansowany

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 401 postów
  • Zainteresowania:Szerokie

Napisany 22 maj 2009 - 17:52

Doradzto rolnicze Jeśli chcesz ostrzec nas przed tą firmą, to może napisz, w czym Ci zawinili, bo narazie są to oskarżenia bez uzasadnienia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share marcin3514

marcin3514

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 23 maj 2009 - 12:44

Doradzto rolnicze nie mam calego dnia na opisywanie problemu jek jestescie tacy wyczesani to powodzonka przy wspolpracy chyba ze jestes pracownikiem tej firmy i obserwujesz temat i znasz go doskonale ;)

#7 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 23 maj 2009 - 13:09

Doradzto rolnicze @marcin3514 jesli nie masz czasu na opisywanie całego wątku sprawy to napisz chociaz jakieś konkrety bo jak narazie to robisz zamieszanie i bezpodstwane oskarżenia które mogą zaszkodzic forum - jedną taką sprawę już mieliśmy wiec określ się - bo w przeciwnym przypadku temat zasili zasoby naszego śmietnika

a co do "obrażania" @Wielkopolanina i @kissmy... przez ciebie to równie dobrze mogę napisać ze ty jesteś przedstwaicielem firmy konkurencyjnej i chcesz kosztem forum oczernić konkurencje nie majac żadnych dowodów

decyzja należy do ciebie
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#8 Share marcin3514

marcin3514

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 23 maj 2009 - 15:50

Doradzto rolnicze wiec tak skladalem wniosek o tz. 50 tys. za posrednictwem firmy euroinvest :

1. podpisalem umowe z firma
a. wplacilem zaliczke
b. zostalem zapweniony o szybkim zalatwieniu sprawy(znajomosci w ARIMR)
2. dostarczylem wszystkie potrzebne dokumenty jakie byly potrzebne w terminie natychmiastowym
3. i tu powina sie skonczyc moja praca reszta zamuje sie firma (za to im place)
4. mam poprawki po 2m-ce
a. osobiscie musialem dostarczac dokumenty do ARIMR bylem u nich jakies 5 razy
b. firma ktorej nazwe znamy poprosila mnie o osobiste zalatwiemie sprawy tak bedzie lepiej
poniewaz ARIMR ich nie lubi a wrecz nienawidzi ( znajomosci )
5. pracownicy ARIMR sa bardzo mili trafilem pod mloda dziewczyne ktorej bardzo dziekuje
a. dowiedzialem sie ze za te 50 tys zaplanowalem budowe chlewni plyty i zakup ziemi

reszta puzniej musze leciec
teraz bedzie tylko lepiej

POZDRAWIAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 23 maj 2009 - 16:40

Doradzto rolnicze no i teraz sprawa się całkiem inaczej prezentuje

jak na moje to tak - z ARiMR najlepiej załatwisz to sam (trafiłeś na mołdą dziewczynę masz farta ;) ) i bedzie po kłopocie

a w/w firmę to podac do sądu za to że od ciebie wzieli kase a nic nie robili a dwa to zgłoś ich do CBA - bo jeśli obiecywali szybkie załatwienie sprawy powołując się na "znajomosci" to dobrze by było gdyby CBA sprawdziło czy owa firma nie ma czasem korupcyjnych grzeszków na sumieniu

pozdro
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."