Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zwierzęta 1:32

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 17 maj 2009 - 19:19

Zwierzęta 1:32 Chce zrobic makietę w skali 1:32 i nie wiem gdzie kupic zwierzęta w tej skali ;) planuje zrobic oborę z płyt mdf czy jakoś tak i potrzebne mi jakieś zwierzątka
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zwierzęta 1:32 Dzisiaj, 09:51
  •  

#2 Share marcin320

marcin320

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 17 maj 2009 - 20:52

Zwierzęta 1:32 Tez miałem ten problem ale sam zrobiłem z grubej tektury, zobacz na allegro bo kiedyś je tam widziałem ;)
................................................................................

#3 Share rolnik6920

rolnik6920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo i fotografia :)

Napisany 28 maj 2009 - 16:56

Zwierzęta 1:32 w niemiczech da się kupić. kto chce żeby wrzucić zdjęcia john deere 7820 oczywiście modelu

#4 Share rolnik9407

rolnik9407

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Zainteresowania:motory,rolnictwo i wszystko co z nim zwiozane.

Napisany 28 maj 2009 - 17:08

Zwierzęta 1:32 Kolego nie pytaj tylko wrzucaj.
Moje filmiki na YT http://www.youtube.com/user/rolnik9407 Polecam!!!!!!!!!

#5 Share rolnik6920

rolnik6920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo i fotografia :)

Napisany 31 maj 2009 - 20:55

Zwierzęta 1:32 znalazłem specjalnie dla ciebie zwierzęta ale troche drogie http://allegro.pl/it...tarza_1_32.html

#6 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 11 czerwiec 2009 - 02:41

Zwierzęta 1:32 a mogą być zwierzaki w skali ok 1:20?
widziałem duży wybór w hurtowni
od koni, ogiery, klacze po psy i kury koty koguty - ceny w granicach 10-20zł zależy jak duzy ten zwierzak, odlane z porzadnego tworzywa - gumo podobnego, do tego recznie rewelacyjne malowane

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#7 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 09:42

Zwierzęta 1:32 Tylko jeśli będą 1:20 to będą wyglądac troche głupio podług ciągników 1:32 :P
A apropo nowej dostawy z UH to konkurencja nie śpi też wprowadza do oferty :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#8 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 12 czerwiec 2009 - 19:28

Zwierzęta 1:32 dziwne by było jakby spała :P sa zabawki w polsce to sa dotepne w roznych sklepach

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 12 czerwiec 2009 - 19:32

Zwierzęta 1:32 A znasz może już cenę jakiejś maszynki chocby przybliżoną? :P

#10 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 12 czerwiec 2009 - 19:42

Zwierzęta 1:32 o 19 wrociłem z wesela, a wczoraj wypiłem chyba z wiadro wódy, więc nie mam po prostu sił cokolwiek myslec, naszykuję tylko paczki ze sklepu i z allegro i ide spac, jutro cos bede walczył - chyba zebym sie dziś lepiej poczuł

#11 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 13 czerwiec 2009 - 10:27

Zwierzęta 1:32 Ja na Allegro kupiłam jakiś czas temu ponad 40 krów za 20zł. :P Wystarczyło się dogadać, bo były wystawione w kompletach z innymi zwierzętami po 8zł za komplet także w sumie bym zapłaciła 90zł, ale dogadałam się czy można same krowy no i udało się. Nawet jeszcze więcej było w paczce niż na tych kilku aukcjach. Bardzo miło wspominam tę transakcję. Teraz tylko muszę zbudować nową oborę dla moich mlecznic. :)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#12 Share bartekvet

bartekvet

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 13 czerwiec 2009 - 18:32

Zwierzęta 1:32 @pati to dawaj fotki ino zrobisz oborę

#13 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 14 czerwiec 2009 - 09:29

Zwierzęta 1:32 Jak na razie zmodernizowałam starą oborę, fotki mam ale choć robione aparatem, są dość ciemne, wstawiałam ale się nie dostały do galerii.
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#14 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 10 lipiec 2009 - 23:39

Zwierzęta 1:32 Agro-Modele.pl wprowadziło do oferty Britainsa a w ich ofercie jest cała masa prze różnych zwierzaków czy też "ludzików" własnie w skali 1:32

#15 Share norbi10495

norbi10495

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 28 lipiec 2009 - 13:48

Zwierzęta 1:32 Ja wszystkie moje zwierzaki kupywałem w sklepie z zabawkami w warszawie.I jakie chciałes zwierzęta były kupiłem tylko same krowy jak narazie 60 sztuk za 47zł.http://www.agrofoto.pl/forum/Krowy-Mleczne-image154114.html
http://www.agrofoto....mage154115.html
http://www.agrofoto....mage157982.html
2812=Power

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 28 lipiec 2009 - 14:05

Zwierzęta 1:32 popatrz na allegro hasło figurki i britains :D
właśnie dodaje jest tego coraz wiecej wszysko skala 1:32