sidkoz

Przedni napęd do C-360 [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pablo21    29

Jak chcesz 5211 miały wspomaganie miękki przód większy udzwig 1700kg nie 1200kg sprzegło wom niektore półbiegi i wałek 540/1000.

A w skrzyni 5211 masz skośne tryby dlatego nie wyje jak c-360 na prostych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorus7441    1
a jakiego masz zetora w tej mocy co C-360??? bo 52xx,72xx i 77xx mają właśnie takie różnice

72xx i 77xx maja podobna moc?? to ile km ma c-360 a ile 72xx i 77xx?????

 

Jak chcesz 5211 miały wspomaganie miękki przód większy udzwig 1700kg nie 1200kg sprzegło wom niektore półbiegi i wałek 540/1000.

A w skrzyni 5211 masz skośne tryby dlatego nie wyje jak c-360 na prostych.

znajde jaki t model i wam napisze jak nie wierzycie.. tyle ze to moze troche potrwac ale napewno sie doczekacie :D BO WIEM NA100% ZE JEST TAKI MODEL BO WIDZIALEM NA WLASNE OCZY.

Edytowano przez mirasek
łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6
to napisz czym sie różni! :D

ty chociaż wiesz jaki jes układ biegów w tych zetorach??? jechałesz kiedyś??? bo piszesz jakieś pierdoły i chcesz porównywać zetora do C-360, jakbys chciał założyć napęd do C-360 od zetora 7245 to róniedobrze byś mógł do 7245 włożyć silnik C-360 bo praktycznie wszystko musiałbyć założyć od zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Do @dominik1989.Ale nam i tak chodziło o serie 5211-7745 to ze jest taki sam model ursusa i zetora to np 4011 na zdjęciach nawet widziałem 4045.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorus7441    1

mi wcale nie chodzilo o 5211 poczytaj sobie!!! pisalem ze ursus to to samo co zetor i ze jest zetor identyczny jak c-360.

 

Jak ktos sam przerobil to jest :D:D:D

 

Edytuj posty a nie jeden pod drugim.

jak moge edytowac jak odpowiadam na pytanie????? rozróżniaj!!!!!!!!!!

Edytowano przez mirasek
łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Identyczny to jest prawie Zetor 4011 innego nie widzialem oczywiscie parametrami bo wygladem roznia się, i prosze mnie źle nie zrozumieć że mowie identyczny bo PRAWIE IDENTYCZNE W ŚRODKU


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29
mi wcale nie chodzilo o 5211 poczytaj sobie!!! pisalem ze ursus to to samo co zetor i ze jest zetor identyczny jak c-360.

Wiesz co troche sie motasz najpierw sie klucisz że seriia 5211-7745 różni się tylko silnikiem od c-360 a teraz mówisz że chodzilo ci o jakiś inny model. :D To po co bylo się klucić.?

Ursus i Zetor to są dwie rożne marki ktore kiedyś ze sobę współpracowały a C-360 to jest Zetor 4011 od ktorego ursus kupił licencje po maleńkich zmianach. Zaś seriia 5211-7745 to juz jest bardzo zmodernizowany i unowocześniony 4011. Więc serii 5211-7745 nie można porownywać z C-360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorus7441    1
Wiesz co troche sie motasz najpierw sie klucisz że seriia 5211-7745 różni się tylko silnikiem od c-360 a teraz mówisz że chodzilo ci o jakiś inny model. :D To po co bylo się klucić.?
Ursus i Zetor to są dwie rożne marki ktore kiedyś ze sobę współpracowały a C-360 to jest Zetor 4011 od ktorego ursus kupił licencje po maleńkich zmianach. Zaś seriia 5211-7745 to juz jest bardzo zmodernizowany i unowocześniony 4011. Więc serii 5211-7745 nie można porownywać z C-360.

ja pisałem ze jest identyczny modej jak c-360 ale nie pamietam jaki ma symbol i nie pisalem ze jest to modej 52xx czy tez 72xx i 77xx. poczytaj sobie to co pisalem i nie wymyslaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

ja pisałem ze jest identyczny modej jak c-360 ale nie pamietam jaki ma symbol i nie pisalem ze jest to modej 52xx czy tez 72xx i 77xx. poczytaj sobie to co pisalem i nie wymyslaj!!!

Jek edytowales teraz lub wcześniej jeden ze swoich postow to wychodzi na twoje ale przedtem było inaczej. :D:D]

 

Jak ktoś chce zalozyc 4x4 do c-360 to proszę bardzo ale to nie będzie to co oryginal i koszt za duzy lepiej kupic starszą serię zetora z 4x4 i bedzie napewno lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorus7441    1
identyczny zetorem jak 360 jest zetor 6911 i 6945, mają nawet biegi jak sześdziesiątka

tak jak pisalem nie znam symbolu. wiem ze jest bo widzialem na własne oczy. a kto nie widzial to niech sie nie kłuci!!! sam pablo21 napisal ze ursus wykupil licencje od zetora hehe to po co ta kłutnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

zetor nie ma identycznego modelu jak 60, prawie identyczny jest 5711 chociaż zetory 52xx 62xx 72xx mają prawie identyczne obudowy skrzyń biegów jak w 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorus7441    1
zetor nie ma identycznego modelu jak 60, prawie identyczny jest 5711 chociaż zetory 52xx 62xx 72xx mają prawie identyczne obudowy skrzyń biegów jak w 60

mało ważne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co znasz budowe kazdego modelu zetora?

ja widzialem i wiem ze jest i nie jeden tez widzial!!! to jak nie widziales a nie wiesz na 100% to po co sie kłucisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorus7441    1
żeby rozwiać wątpliwości ma ktoś może zdjęcia skrzyni biegów od zetorów 52xx 62xx 72xx a najlepiej z tą przystawką do przedniego napędu tak żeby mozna było je porównać z obudową skrzyni od 60 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...714095a8e9.html

gazi a ty dalej o tym 52xx 62xx 72xx!!!! czy ktos napisal ze sa one podobne do c-360???? bo ja nie widzialem zeby tak ktos napisal

 

Jek edytowales teraz lub wcześniej jeden ze swoich postow to wychodzi na twoje ale przedtem było inaczej. :D:D]

 

Jak ktoś chce zalozyc 4x4 do c-360 to proszę bardzo ale to nie będzie to co oryginal i koszt za duzy lepiej kupic starszą serię zetora z 4x4 i bedzie napewno lepsza.

tu masz racje ze to jest lepiej kupic starsza wersje zetora niz przerabiac bo to napewno nie bedzie to!!! ale zgadazasz sie ze mna ze to sie uda przełozyc z zetora czy nie????

Edytowano przez mirasek
łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Z serii 5245-7745 niezabardzo ale ze starszych można ale się nie opłaca raczej. Bo trzeba tez dać wspomaganie a to nie mały koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
gazi a ty dalej o tym 52xx 62xx 72xx!!!! czy ktos napisal ze sa one podobne do c-360???? bo ja nie widzialem zeby tak ktos napisal

ja tak pisałem że są podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorus7441    1
Z serii 5245-7745 niezabardzo ale ze starszych można ale się nie opłaca raczej. Bo trzeba tez dać wspomaganie a to nie mały koszt.

a no własnie b o wiem ze napewno jest taka mozliwosc. i napewno z tych starszych modeli! to doszlismy do porozumienia. w koncu.

 

ja tak pisałem że są podobne

ale poza toba? sa podobne ale nie identyczne. a mi i pablo21 chodzi o starsze modele

Edytowano przez mirasek
łaczenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

identycznych nie ma chyba że wrócimy do zetor ursus 4011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
gazi a ty dalej o tym 52xx 62xx 72xx!!!! czy ktos napisal ze sa one podobne do c-360???? bo ja nie widzialem zeby tak ktos napisal

W prawym górnym rogu posta jest jego numer, przeczytaj sobie post 113 Twojego autorstwa w tym temacie (strona 6)

tylko że zetory 52xx i 72xx oraz 77xx bardzo sie różnia od 360, więc napewno walałbym tego 7745 niż C-360 4*4

różnia sie silnikiem i to jest jedna seria ze jest wszystko identyczne tyle ze ma przedni naped!!! i niech nikt nie wypisuje głupot ze sie nie nada przedni naped bo sie nada!!! tyle czy to sie opłaca????

a teraz już piszesz co innego? Może zdecyduj sie której wersji sie trzymasz bo wyszło z tego 2 strony bajdurzenia niewiadomo o czym. A wystarczyło na początku napisać o jaki konkretnie model Zetora Ci chodzi a nie wykrzykiwać że Ursus to to samo co Zetor, nie podając konkretów.

 

Poza tym nie pisz posta pod postem, bo kilka cytatów można zamieścić w jednej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorus7441    1
W prawym górnym rogu posta jest jego numer, przeczytaj sobie post 113 Twojego autorstwa w tym temacie (strona 6)

 

różnia sie silnikiem i to jest jedna seria ze jest wszystko identyczne tyle ze ma przedni naped!!! i niech nikt nie wypisuje głupot ze sie nie nada przedni naped bo sie nada!!! tyle czy to sie opłaca????

a teraz już piszesz co innego? Może zdecyduj sie której wersji sie trzymasz bo wyszło z tego 2 strony bajdurzenia niewiadomo o czym. A wystarczyło na początku napisać o jaki konkretnie model Zetora Ci chodzi a nie wykrzykiwać że Ursus to to samo co Zetor, nie podając konkretów.

 

Poza tym nie pisz posta pod postem, bo kilka cytatów można zamieścić w jednej wypowiedzi.

chodzilo mi o to ze jest taka seria (nie ze to ta seria) zle to zrozumiales a ja zle troche napisalem ze mozna różnie zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
    • Przez Detrio
      Witam!
      Jestem zainteresowany kupnem napędu przedniego oraz turbo do mojej c360 ,ale czy to wg opłacalne ?
      Ile ma mocy po takiej modernizacji ?  Ile da rade pociągnąć ?
      Znajomi mi mówią ,że daje to niezłego kopa ,ale chce wiedzieć dokładnie i konkretnie na ten temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj