Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przedni napęd do C-360 [połączone]

1693 odpowiedzi na ten temat

#1341 Share mechanik79

mechanik79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 24 październik 2013 - 07:39

Przedni napęd do C-360 [połączone] ja robilem wszystko sam jak i skracanie mostu czy budowa przystawki koszt spory to most i kola bo poszlo na to 2100 zl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przedni napęd do C-360 [połączone] Dzisiaj, 03:19
  •  

#1342 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 24 październik 2013 - 09:14

Przedni napęd do C-360 [połączone] tą 60tke z mostem stara widziałem z bliska jeździłem nią na podwórzu u tego pana , wrażenie spoko koszt faktycznie poniżej 2tys ale liczyć sie trzeba z tym że na tył trzeba dać 16. 28 bo na moście od stara są koła wojskowe i takie lepiej żeby pozostały bo most ma dość sporą "gruche" a przy niższych kołach tarłby o ziemie tą obudową mechanizmu różnicowego w bruździe.skręt był taki jak moim fiacie 670 czyli jakieś 8-9 kroków :D
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#1343 Share mechanik79

mechanik79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 24 październik 2013 - 12:17

Przedni napęd do C-360 [połączone] a to tez koszt takie opony nawet używane sporo kosztuja a o nowych to niewspomne ,niestety wielu wyczulo temat i nie sprzedadza mostu ktury sie nadaje za grosze czy symboliczna cene ja budowalem sam wszystko zeby dosc tanio wyszlo a i tak sporo kasy troche tez na toczenie i te sprawy bo wszystkich maszyn do obróbki tez nie posiadam

#1344 Share rolniku360

rolniku360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 24 październik 2013 - 18:09

Przedni napęd do C-360 [połączone] a od jakieś nowszej terenówki np. jakiś nissan albo land rover ale nowszy może by było taniej a i części taniej

#1345 Share mechanik79

mechanik79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 24 październik 2013 - 19:06

Przedni napęd do C-360 [połączone] tu dobrze kolega mowi tylko ze te prawie wszystkie nowsze to wiekszosc nie posiada sztywnych mostow tylko na poloskach jak w osobowkach ceny napewno sa nizsze bo tego wiecej niz tarpan robu itp

#1346 Share rolniku360

rolniku360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 25 październik 2013 - 18:17

Przedni napęd do C-360 [połączone] patrzyłem to sporo takich się znajdzie na alledrogo ale nie wiem jak z mechanizmem ani trwałością

#1347 Share mechanik79

mechanik79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:45

Przedni napęd do C-360 [połączone] to zalezy od jakie tam przekozenie jest ja nie znam sie az tak zeby wiedziec jakie w takim czy innym moscie jest przelozenie ale moze w jakims opisie czy danych technicznych powinno byc no i jeszcze jak jest zbudowany czy nie jest za szeroki a jesli tak to jakie sa mozliwosci skrocenia

#1348 Share zaq12wsx61

zaq12wsx61

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 październik 2013 - 22:19

Przedni napęd do C-360 [połączone] witam was. potrzebuje dronej pomocy, jak powinna wygladac przystawka a dokladniej jaka powinna byc zebatka przy przystawce do c360 przy moscie od uaza? jak ktos moze to niech mi wysle jakas pomoc na maila: lukasz-gut@o2.pl. z gory dzieki.

#1349 Share mechanik79

mechanik79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 31 październik 2013 - 19:48

Przedni napęd do C-360 [połączone] to zalezy jakie ma przelozenie ten twoj most bo to co wiem to sa 2 dwa rodzaje jeden szybszy a drugi wolniejszy i jakie kola zastosujesz

#1350 Share Martwy

Martwy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 02 listopad 2013 - 19:31

Przedni napęd do C-360 [połączone] Mam do was prośbę. Potrzebuję zdjęć, lub żeby ktoś zmierzył ile cm pod skrzynią jest umocowany wał z zestawu z ryk. Mam już most w domu, ale teraz mam dylemat jaki wybrać wał, ponieważ mam tura i pod spodem mam poprzeczkę, która prawdopodobnie będzie przeszkadzała. Poprzeczka jest przykręcona mniej więcej na połowie długości pomp hamulcowych. Jeżeli ktoś mógłby zrobić zdjęcia i zmierzyć odległości byłbym wdzięczny. Ewentualnie proszę o podpowiedzi z waszej strony jak to rozwiązać.

Edytowany przez Martwy, 02 listopad 2013 - 19:31.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1351 Share zarielo520

zarielo520

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 02 listopad 2013 - 20:02

Przedni napęd do C-360 [połączone] Kolego odpisz do mnie ma priv to ci rano podesle zdjecia tez mam tura i tez zestaw z Ryk Pozdrawiam

#1352 Share lew908

lew908

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Zainteresowania:Sport , Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 03 listopad 2013 - 14:33

Przedni napęd do C-360 [połączone] Koledzy mam prośbę czy ktos może mi powiedzieć co trzeba by dokładnie przerobić w Moscie od robura aby można było go zastosować w Ursusie c 360? Bo mam okazje załatwic sobie taki most po cenie złomu
"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#1353 Share joasiek03

joasiek03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 listopad 2013 - 20:49

Przedni napęd do C-360 [połączone] Witam. Pytanie do użytkowników forum. Czy ktoś z Was posiada ciągnik 360 4x4 w którym napęd zgrywa się na biegach terenowych? Z tego co rozmawiałem z właścicielami to wszystkim działa super ale tylko na biegach szosowych. Jak przerobić skrzynię żeby napęd działał również na biegach terenowych. Z góry dziękuję za podpowiedzi

#1354 Share rolniku360

rolniku360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 19:23

Przedni napęd do C-360 [połączone] pogadaj z użytkownikiem gintek on ma że działa na wszystkich tylko wyciął dziurę z boku do mocowania przystawki

#1355 Share Martwy

Martwy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 07 listopad 2013 - 20:54

Przedni napęd do C-360 [połączone] Panowie ponawiam moje pytanie odnośnie mocowania wału i belki od tura. Czy jest ktoś kto ten temat przerabiał i może pomóc?

#1356 Share wladyslaw1

wladyslaw1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 07 listopad 2013 - 23:01

Przedni napęd do C-360 [połączone] Spróbuj zastosować wał z poloneza, jest łamany gdzieś w 2/5 długości. Może akurat spasuje, a jego koszt na szrocie niewielki.

#1357 Share mechanik79

mechanik79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 08 listopad 2013 - 08:27

Przedni napęd do C-360 [połączone] niewiem dokladnie jak to wyglada z ta belka i jaki tam gruby wal masz od tago napedu a niemogl bys zrobic otworu w tej belce zeby ten wal przez nia przechodzil? a zeby sie nic nie stalo wzmocnic ta belke jakas nakladka tez z otworem do walu i przyspawac z obu stron

#1358 Share mechanik79

mechanik79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 08 listopad 2013 - 12:35

Przedni napęd do C-360 [połączone] tylko ze mosisz pamietac o tym ze wal o iles tam zmienia polozenie bo przednia jest na sworzniu ,jak masz wal na srodku mostu to moze by co z tego bylo , jesli masz most co bardziej z boku jest wal to pewnie nic z tego bo wal sie sporo przemieszcza

#1359 Share sylwek23111

sylwek23111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się wszystkim co ruchome:)

Napisany 12 listopad 2013 - 15:58

Przedni napęd do C-360 [połączone] Witam panowie. Postanowiłem przeczytać cały temat by się coś dowiedzieć o 4x4 ale po 9 stronach tematu uznałem że to bez sensu bo wypowiadają się ludzie którzy chyba nie widzieli zetora i c360 pod względem budowy i różnic. Potrzebuję kilku odpowiedzi od kogoś kto zakładał napęd od Stara 660. posiadam wspomaganie. Ciągnik to chyba składak, silnik przerobiłem troszkę na zetorka. skrzynia pochodzi najprawdopodobniej od 55 lub 40 bo nie ma przy sprzęgle znaków na obudowie i okienka z zaślepką do wieńca rozrusznika. W zwolnicach i pochwach są połosie i koła od c4011 bo ząbki liczyłem. Opony tylne od zetora 16.9-28. koszty by były za most 1000zł skrócić most mogę u znajomego w zakładzie myślę że więcej jak 500zł nie będzie. Wał i mechanizm rozączający 200zł. i nie wiem ile bd kosztować przystawka (nie wiem ile zębów ma mieć) i koła przednie z felgami. Napęd chce założyć bo tur samoróbka zakatował półosie a remontował nie będę jej bo musiał bym prawie całą wymienić na nową. koszty nnaliczyłem 1700zł jak narazie bez przystawki i kół. Jak sprzedam przednie koła 15" to moze uda mi sie zarobić 700zł i zostanie wtedy tylko koszt napędu przystawki i kół. Jak myślicie o tym z góry dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1360 Share zarielo520

zarielo520

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 17:39

Przedni napęd do C-360 [połączone] Kolego ja jak brałem napęd z Ryk dowiedziałem się że robią przystawki pod np. Most koła itp. Chodzi o to że dobiorą ci przełożenie to twojego ciągnika tylko nie wiem ile taka przyjemność pozdrawiam